Zamówienie Produktów dla zdrowia na stronie: http://tabelazdrowia.pl/

 PozycjaProduktkalorie ( kcal ) w 100 g/100mlBiałka ( g )Węglowodany ( g )Tłuszcze( g )2
1Tłuszcz wołowy (smalec)90200100
1Tran 90200100
3Olej kokosowy - Extra virgin (nierafinowany)9000.3098
3Olej kokosowy bezzapachowy rafinowany - Aura Herbals90000100
3Olej kukurydziany90000100
3Olej lniany - Kujawski90000100
3Olej palmowy 100% ekologiczny (nierafinowany) - Look Food90000100
3Olej rzepakowo-lniany - Optima Omega 390000100
3Olej rzepakowy - Ica90000100
3Olej rzepakowy - Kujawski90000100
3Olej rzepakowy - Wielkopolski90000100
3Olej sezamowy90000100
3Olej słonecznikowy kujawski90000100
3Olej z czarnuszki - Olvita90000100
3Olej z pestek winogron primadonna - Lidl90000100
3Tłuszcz roślinny90000100
3Tłuszcz roślinny - Planta90000100
3Tłuszcz z gęsi (smalec)9000099.8
3Tłuszcz z indyka (smalec)9000099.8
3Tłuszcz z kurczaka (smalec)9000099.8
21Olej lniany - KTC8990099.9
22Masło klarowane - Mlekovita8980.10.199.8
22Smalec8980099.5
24Olej rzepakowy - pomidory, czosnek i bazylia - Kujawski8890.31.497.9
25Olej z pestek dyni8870.81.497.6
26Olej88400100
26Olej kokosowy88400100
26Olej migdałowy88400100
26Olej rzepakowo-lniany - Golden Drop88400100
26Olej sojowy88400100
26Olej z awokado88400100
26Olej z orzechów arachidowych88400100
26Olej z pestek winogron88400100
26Oliwa z oliwek88400100
35Masło klarowane88300100
36Tłuszcz z kaczki (smalec)8820099.8
37Aromat8780097.4
38Smalec ze skwarkami i przyprawami8623.10.296.1
39Kanapka Drwala - McDonald's855376748
40Smalec roślinny8470.31.993
41Napój błonnikowy z cukrem - Herbalife8451.9100.5
42Sałatka własna duża - Salad Story83724.828.870.2
43Olej kokosowy - Virgin Bio8280092
43Olej kokosowy virgin oil - Imtenan82800100
43Olej konopny Bio tłoczony na zimno - Look Food8280092
43Olej lniany - Semco8280092
43Olej rzepakowy - Auchan8280092
43Olej rzepakowy mazowiecki - Mosso8280092
43Olej rzepakowy o smaku masła - Estermann8280092
43Olej rzepakowy wyborny - Maribo8280092
43Olej z prażonych orzechów laskowych8280092
43Oliwa z oliwek - Terra Creta8280092
43Wielkopolski Olej Lniany Złoty Łan8280092
54Olej lniany - Oleofarm8260092
54Olej z orzechów włoskich8260093.5
56Olej rzepakowy - Rapso8240092
56Olej rzepakowy wyborny - Delio8240091.6
56Oliwa z oliwek - Goccia d'or8240091.6
56Oliwa z oliwek - Monini8240092
56Oliwa z oliwek Extra Virgin - Goya8240092
61Olej ryżowy 8238230091
61Oliwa - Tesco8230091
63Oliwa Filippo Berio - Farutex8220091.3
63Oliwa z oliwek - Biedronka8220091.3
65Oliwa z oliwek - Casa De Azeite8210091.2
65Oliwa z wytłoczonych oliwek - Sodoliva8210091
67Olej kokosowy - Bio Kokos8200090.9
68Oliwa Natives - Olivenol8190091
69Witamina D3 D-VITUM forte81516.8083.1
70Olej ryżowy Alfa one8130092
70Olej rzepakowy - rafinowany8130092
72Słonina8112.4089
73Oliwa z awokado8050091
74Masło kozie7700.50.585
75Olej kokosowy - Grovy food7670092.5
76Majonez własny7651.51.283.8
77Masło ekstra - Amir7600.80.682
78Masło 83%7530083
78Masło Ekstra Łaciate - Mlekpol7530.60.883
78Masło osełkowe ekstra - Mleczna Dolina7530.60.883
81Masło pasłęckie7510.60.583
82Masło Osełka - Sobik7500.70.483
83Majonez wyborny - Splendido7481481
84Masło extra osełka - Mlekovita7461182
84Masło polskie - Mlekovita7461182
86Masło bez laktozy- Lumiko7440.70.782
86Masło ekstra - Koło7440.70.782
86Masło Ekstra 80 %7441182
86Masło Extra - Mleczna Dolina7440.70.782
86Masło extra - Paturages7440.70.782
86Masło Łowickie Extra7440.70.782
86Masło ze strzałkowa7440.70.782
93Masło staropolskie ekstra7430.70.682
94Olej rzepakowy z chili74100.582
95Olej rzepakowy z bazylią74000.582
96Chipsy kokosowe7366.92465
97Masło Ekstra - Widok7350.70.782
98Masło solone - President7250.70.580
99Margaryna Palma7230.30.480
100Margaryna Roślinna - Bielmar7220180
101Masło roślinne Słynne7210080
102Orzechy macadamia71881476
103Masło ekstra7170.90.181.1
104Orzechy pinii - Bakalland71513.79.468.4
105Mus kokosowy 100% ekologiczny - Look Food7108971
106Majonez - Thomy7081.11.277.5
107Czekolada mleczna Creation - Lindt707515631
108Masło klasyczne - Lurpak7060.50.678
108Masło roślinne7060.30.480
110Masło czosnkowe7052.15.475
111Majonez dekoracyjny - Winiary7041.52.976.3
112Majonez dekoracyjny7031.23.376
112Pasta kokosowa (creamed coconut) - Amazin Organic70372465
112Pasta kokosowa BIO70372465
115Majonez Omega 3:6 - Winiary7021.3376
116Margaryna Rama extra maślany smak7000.50.579
117Płatki kokosowe z błonnikiem6987.11267
118Orzechy Pecan69191472
119Majonez Pegaz6861.23.774
120Oliwki z pietruszką i czosnkiem6851417
121Masło - Finuu6820.71.175
121Spirytus 96% 500ml682000
123Majonez6800.6374
123Margaryna Kasia6800.50.575
123Pasta Tahini Prince680241760
126Masło (pozostałe)6790.50.675
126Masło laktosfri - Bregott6790.40.475
126Masło u cioci6790.50.675
129Sos majonezowy6780.90.577
130Margaryna Palma z Netto 250g6761175
131Orzechy piniowe67216.71368
132Majonez Oryginalny Hellmann's6700.5373
132Masło śmietankowe6701.11.173.5
134Skwarki6675.11.172.5
135Orzechy włoskie - Bakalland6661611.560.3
136Orzechy włoskie - BakaD'Or665161260
137Masło orzechowe Pindakaas - Calvé664211158
138Majonez sałatkowy6631371.8
138Majonez zwykły66313.171.8
138Płatki kokosowe BIO - Symbio6635.66.465
141Kanapka Chicken Royale - Burger King662295436
142Rama Mix oleju rzepakowego i oliwy z oliwek (do smażenia)6610173
143Wiórki kokosowe6606.923.764.5
144Tłuszcz roślinny Butella - Aldik6570073
144Wiórki kokosowe - Tesco6575.65.963.2
144Wiórki kokosowe 100g - Bakalland6575.65.963.2
147Orzechy brazylijskie65614.312.366.4
148Cukierek Tiramisu - Wawel6557.86538.5
148Pistacje kalifornijskie65522.416.253.9
150Krem kokosowy65462856
150Masło orzechowe z kawałkami orzechów - Felix654191756
150Orzechy laskowe - Siesta65415761
153Słonecznik (200g) - Kresto650201456
154Mieszanka bakaliowa orzechowa Nut Mix - Tesco649161158
154Rama - smaż jak szef kuchni - mix oleju i oliwy6490073
156Mieszanka prażonych orzechów Alesto - Lidl648191556
156Qurrito Menu - KFC6483559.231.4
158Majonez napoleoński - Mosso6470.93.570
158Masło orzechowe crunchy - NaturAvena647261852
158Masło orzechowe z kawałkami orzechów - Sante64721.713.455
161Orzechy ziemne - E.Leclerc646242150
161Orzeszki ziemne bez soli i tłuszczu - E.leclerc646242150
161Pestki słonecznika łuskanego - Japar646101260
164Orzechy włoskie645161860.3
165Masło orzechowe Allnutrtion 100% Peanut Butter Crunchy64428.613.251.2
165Orzechy ziemne prażone - Carrefour644242150
165Orzeszki ziemne (prażone) bez soli - Akardo644242250
168Masło orzechowe Krem z orzechów nerkowca BIO643222251
168Mleko kokosowe w proszku - House of Asia6433.74450
170Masło orzechowe - Primavika641241753
170Masło orzechowe bez soli i cukru641241753
172Koktajl orzechowy63817.717.155.4
172Krem orzechowy z miodem i wanilią63815.113.158
172Orzeszki ziemne - Royal Nuts638161655
175Masło orzechowe - EnerBIO63627.59.552
175Mieszanka bakaliowa Slim Cocktail - Fitella63625.163.529.8
177Masło orzechowe 90% orzechów - Sante63426.68.553
177Praliny kokosowe - Lindt6345.14249
179Masło orzechowe - Go On63326.2454.2
180Margaryna wegańska Vitaquell omega 363210.370
180Płatki migdałowe - Intermarche Bouton632273.355
180Sezam czarny63223.21059.9
180Sezam łuskany - Bakalland632232.160
184Majonez Kielecki6311.92.268
184Margaryna mleczna6310.30.170
184Mieszanka bakaliowa z orzechów prażonych i solonych Melange - Intermarche63124854
184Pesto - Lidl6316.21.666.4
188Czekolada organiczna 85 %6309.422.553.5
188Margaryna Solla6300070
188Ziarno Słonecznik kibica solony - 4xM6301924.650
191Masło orzechowe kremowe 94% - Lidl62924.314.451.2
191Muffinki jajeczne ze szpinakiem629541042
193Margaryna z masłem mix 70% - Rama6280.50.870
193Masło migdałowe FA62825.46.555.8
193Masło migdałowe Primavika628191952
193Masło orzechowe - Meridian628211951
193Masło orzechowe So Good! - FA62820.918.951.3
193Orzechy laskowe6281516.760.8
193Raffaello6289.338.847.8
200Mieszanka bakaliowa z orzechów Edel Nuss Mix - Rossmann627221253
201Orzechy nerkowca smażone i solone - Kraszki62416.830.247.8
201zapiekanka ziemniaczana z łososiem624315931
203Czekoladki Raffaello6239.338.847.8
203Masło orzechowe peanut butter green choice62325.61648.9
203Migdały płatki62324.11054.1
203Praliny Mleczne od LINDOR (czerwone) - Lindt6234.94447
203Praliny z czekolady mlecznej z delikatnie rozpływającym się nadzieniem6234.94447
208Masło zambrowskie6221.11.468
209Kakao organiczne62012.715.255.2
209Majonez kętrzyński6201.83.666.5
209Masło orzechowe crunchy - Lidl62026.113.350
209Pralinka Lindor Mleczna - Lindt6204.94348
209Risotto z krewetkami i cukinią 1/3 porcji620327720
214Orzeszki ziemne z solą - Felix618251450
215Orzechy nerkowca - TESCO615153346
215Sos czosnkowy - Winiary6151.25.665.2
217Masło migdałowe6142118.855.5
217Masło orzechowe 95% orzechów61424.712.549.6
217Masło orzechowe z kawałkami orzechów - Mister Choc614251250
217Orzeszki ziemnie smażone, solone614251449
221Majonez - Ekowital6120.62.266
221Orzechy mieszanka z ziołami prowansalskimi612261349
223Majonez pomorski - Ocetix6111.33.565.8
224Nasiona konopii łuskane (hemp)61032152
225Sos tatarski - Winiary60917.963.7
225Wątróbki z dorsza atlantyckiego w tłuszczu własnym (konserwa) - Krakowski Kredens6094066
227Masło z nerkowców607163047
228Pasta tahini premium606182150
229Kulki kokosowe z migdałem60563647
230Migdały w płatkach - Whole Foods - Tesco604207.652
231Orzechy ziemne niesolone603261450
231Pistacje prażone solone - Lorenz603251448
233Kakao surowe (ziarno)60213.531.846.8
233Migdały prażone602221856
235Cukierki Lodowe6012.65043
235Mix ziaren do sałatek Bakal, żurawina, słonecznik,dynia, pinia601173243
235Sałatka mix ziaren (dynia, pinia, żurawina, sezam, słonecznik) - Bakalland601173243
238Body Chief śniadanie obiad 3600255011
238Płatki migdałowe60023.316.650
238Prażynki - Max Snack6001.55044
238Prażynki serowe60025044
238prsto eko ICA6004.31.262
243Baton Czekolada - Biorsel5991822.448.1
243Czekolada - Montignac5999.52831
243Czekolada gorzka 75% - Moser Roth5999.320.450.2
243Czekolada gorzka 85% - Moser Roth5999.320.450.2
243Masło orzechowe Natural mix orzechy bez soli599182845
248Czekolada deserowa5987.845.942.6
248Czekolada gorzka (70- 85% zawartości kakao)5987.845.942.6
250Makaron Chorizio - Thermomix597324930
251Masło orzechowe z nerkowców596192646
252Czekolada mleczna z migdałami - Bellarom5959.742.841.7
252Pasta sezamowa Tahini595172154
254Masło orzechowe - Reese's594252250
255Baton Kinder Bueno Dark593946.140.6
255Czekolada Milk Almond - Lindt5937.95039
255Kabanosy z chilli - Pikok59323.74.353.1
255pestki dyni KRESTO593251846
259Czekolada gorzka Excellence 90% - Lindt592101455
259Masło orzechowe Mcennedy - Lidl592241350
261Migdały w czekoladzie5911424.546.5
261Migdały w czekoladzie Cocoa5911424.546.5
261Orzeszki w chrupiącej skorupce papryka - Max Snack591261646
264cebula smażona gotowa59064244
264Cebula z mąką smażona na oleju roślinnym59064244
264Cebulka smażona - Kotanyi59064244
264Kanapka Zinger Podwójny KFC59040.840.829
264Majonez Babuni5900.74.564
264Margaryna Masmix klasyczny5901165
264Słonecznik prażony - Akardo590191748
264Sos tatarski5901.35.862
272Chrupiąca sałatka (mix ziaren)589231647
272Chrupiąca sałatka (słonecznik, dynia, pinia - pestki)589231647
272Masło - Kerrygold5890.50.565
272Mix nasion prażonych (słonecznik,dynia,pinia)589231647
272Mix ziaren prażonych (dynia,słonecznik,pini)589231647
272Pistacje solone58920.52548.5
278Kakao ForFit (ziarno)58812853
278Krem orzechowo-kakaowy dark nutters - Felix588182844
278Masło orzechowe58825.119.650.4
278Masło wege588252050
278Orzeszki arachidowe w czekoladzie - Lewiatan588163742
283Czekolada wiśnia-acai - Cocoa58764143
283Zapiekanka z makaronem, kurczakiem i brokułem w sosie serowym587435123
285Baranina (gotowana)58612.2059.2
285Orzeszki ziemne w czekoladzie58616.630.942.3
285Sezam niełuskany bio - Bio Planet586171051
288Masło orzechowe 100% Peanut Butter - Ostrovit585251446
288Orzeszki ziemne prażone bez soli58523.721.549.7
288Orzeszki ziemne prażone z solą58523.721.549.7
291Cebulka smażona panierowana58474044
291Czekolada mleczna z migdałami Magnetic - Biedronka5849.24241
291Migdały mix - Carrefour58412.647.636.6
291Pestki słonecznika584212051
291Słonecznik ziarno58420.82051.5
291Wafelki Tabasi5844.553.938.1
297Cukierki - Lindt5838.341.650
297Czekolada surowa Cocoa58383643
297Czekolada surowa klasyczna gorzka5838.835.843.3
297Czekolada surowa z jagodami Goji - Cocoa58385643
297Pralinka Lindor 60 % kakao - Lindt5838.341.650
297Praliny czekoladowe5838.341.650
303Baton BA! 5 ziaren z miodem - Bakalland582153840
303Baton Ba! w miodzie - Bakalland582153840
303Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi582945.139.7
303Krem czekoladowy z wsadem kokosowym deluxe - Lidl5825.452.438.8
303Słonecznik - Gardis582191748
308Czekolada 60% Kakao z pistacjami - Coop581113642
308Płatki migdałowe - Lidl581221051
308Polewa krówkowa58126037
311Czekolada z orzechami Chateau - Lidl5807.942.240.6
311Krem pistacjowo czekoladowy5804.655.138
311Słonecznik Bako D`Or Natur - Biedronka580241944
311Słonecznik łuskany Bouton - Intermarche580241944
315Czekolada gorzka (60-69% zawartości kakao)5796.152.438.3
315Czekolada luksusowa - E. Wedel57994838
315Czekolada mleczna z orzechami - E. Wedel57994838
315Masło - Milbona5791362.5
315Nasiona siemienia lnianego - Makar579253131
315Płatki migdałowe - Siesta579212250
321Ser podpuszczkowy dojrzewajacy chrupiące kostki57742544
321Słonecznik łuskany - Makar57724.418.643.7
#N/AAmerykanki kruche ciastka - WEDEL5765.96333
#N/ACiastka amerykanki57666333
#N/ACukierki Kinder Schoko-Bons5768.352.536.6
#N/ACzekoladki576650.239
#N/ACzekoladki Golden Nut576650.239
#N/AGyros z piersi kurczaka z sałatką i brązowym ryżem wg. Chodakowskiej57641.656.424.5
329Baton Kinder Bueno5759.249.537.3
329Jajeczko wielkanocne5758.552.236.5
329Migdały57521.221.749.4
332Chałwa sezamowa grecka z czekoladą gorzką ERIDANOUS (Lidl)57416.442.436.7
332Czekolada Dark Whole Hazelnuts - Ritter Sport5748.24016
332Masło osełka śniadaniowa5740.90.963
335Czekolada Cappuccio - Schogetten57345338
335Czekolada mleczna z orzechami laskowymi - Ritter Sport57384738
335Czekolada z orzechami - Lindt57384240
335Czekoladki Ferrero Rocher5738.543.341.3
335Hamburger WieśMac - McDonald's573293136
335Nasiona sezamu57317.723.549.7
335Orzechy na słodko5732230.539
335Orzechy ziemne w karmelu - PIOTR I PAWEŁ573223139
335Orzeszki ziemne w karmelu5732230.539
344Migdały - Aldi5722020.552
344Migdały - Bakalland572207.652
344Migdały - Tessco5722020.552
344Migdały prażone w czekoladzie5722020.552
344Pestki dyni BAKALLAND57224.512.745.8
344Sezam572182350
344Wafle Kinder Bueno - Ferrero5729.249.637.3
351Czekolada 70% z pistacjami - Lindt5718.13941
351Czekolada Chocolat noir 72% BIO - Ambiente57183143.4
351Czekolada kokosowa - Wawel57164938
351Pistacje niesolone571212846
351Zabielacz do kawy - La Movida5711.559.336
356Chipsy paprykowe570650.440
356Czekolada biała z całymi orzechami Nussbeisser - Alpen Gold5707.25137
356Czekolada Cocoacara - Terravita5709.83242
356Jajko czekoladowe - Milka5706.85236.5
360Baton Nut Bar569213338
360Orzeszki Beskidzkie w karmelu - Aksam569223039
362Czekolada deserowa 72% w 4 małych kawałkach5687.733.542.3
362Czekolada gorzka Excellence Dark (70% kakao) - Lindt5689.53441
362Czekolada mleczna - Bellarom5686.252.736.5
362Orzechy pistacjowe56820.327.545.4
362Słonecznik łuskany prażony56819.124.348.9
367Czekolada wanilia-wafel - Schogetten56755437
367Krem toffee5670.862.734.8
367Orzechy ziemne567261649
367Orzeszki ziemne567261649
367Wafel Góralki kokosowe56775237
372Baton Oki! - E.Wedel5665.55734
372Chleb z samych ziaren blaszka 930 gram56622.314.146.8
372Czekolada - Kinder56695335
372Czekolada Maxi - Kinder5668.753.535
372Czekoladki Kinder Chocolate56695335
372Orzeszki ziemne archaidowe w czekoladzie56614.145.236.7
378Cukierek Tiki Taki - Wawel5658.549.735.8
378Czekolada kawowa - Luxima5655.45535
378Czekoladki Thank You - Milka565749.536.5
381Baton mocno orzechowy Peanut Butter - Wawel564114338
381Czekolada biała - E. Wedel5646.15636
381Czekolada jogurtowo-truskawkowa - Schogetten5646.55336
381Masło orzechowe light - Felix564193538
381Wafelek Princessa kokosowa5647.25435.1
386Czekoladki Merci5627.449.736.3
386Kabanosy francuskie Gold - Sokołów56227150
386Sos grecki do sałatek56208.458
386Wafelek Princessa5624.158.434.6
390chilli mix ziarna tesko561309.442.6
390Ciastka Florentynki561125034
390Ciastka z ziarnami słonecznika i sezamu Felicjana56112.15033.7
390Ciastko Kinder Country5618.654.933.8
390Pestki słonecznika łuskanego56124.424.643.7
390Praliny Frutti di Mare - Volbro56185037
390Prażynki56116037
390Prażynki ziemniaczane Solone5610.85936
390Słonecznik łuskany - Finesia56124.424.643.7
399Baton Crispello - Milka5607.750.535.5
399Baton Nussini - Milka560752.535
399Czekolada Choco & Biscuit - Milka56065434
399Czekolada Extra Gorzka (65% kakao) - Alpen Gold5607.137.539.5
399Czekolada Nugat - Ritter Sport5607.45335
399Czekolada Oreo - Milka5605.55535
399Czekolada Strawberry Yoghurt - Milka5605.25535.5
399Czekolada Toffee Wholenut - Milka5605.95236.5
399Czekolada z orzeszkami solonymi - Polly560134735
399Czekoladka Kinder Niespodzianka5609.551.535.3
399Czekoladki Toffifee5601.164.732.8
399Fix spaghetti Carbonara - Knorr560162941
399Jajko czekoladowe z mlecznym nadzieniem560753.935
399Pesto - Nonna Mia5606.31.858.4
399Popcorn NaMaxa - Biedronka5607.54139
414Chipsy Tasty o smaku grillowanych warzyw - Top5595.75335
414Czekolada - Schogetten5595.25535
414Czekolada gorzka 75% kakao z ksylitolem - Xucker55982848
414Czekolada kawowa - Choceur5598.250.935.2
414Czekolada z pistacjami gorzka 50% kakao - Heidi55975435
414Czekoladka Tiki Taki5597.94637
414Czekoladki Magic Stars5596.454.234.7
414Kruche ciastka z czekoladą i wiórkami kokosowymi - Lidl5595.25236
422Baton migdałowy Lusette55884936
422Chipsy Tasty o smaku zielonej cebulki - Top5585.85335
422Czekolada gorzka 90% Cocoa - Wawel558151744
422Czekolada gorzka ekstra 90% - Wawel558151744
422Czekolada gorzka extra 90% - Wawel558151744
422Wafelki rodzinne o smaku cytrynowym - Tastino5587.354.634.1
428Baton Kinder Bueno white5577.235.352.6
428bułka tarta na maśle5575.537.842
428Wafelki Grześki z orzechami arachidowymi5577.25035
428Zabielacz do kawy5571.55935
428Zabielacz do kawy Bellarom - Lidl5571.55935
433Czekolada z herbatnikiem55675335
433Dynia nasiona556251846
433Mieszanka bakaliowa Mix bakalii Active żurawina, nerkowce, migdały, pestki dyni, orzeszki ziemne556183437
433Pestki dyni - Radix Bis55624.51845.8
433Słonecznik Turecki solony z przyprawami - Słonpol55624.324.642.7
433Wafelek Grześki malinowe5566.857.733
439Baton55566032
439Czekolada biała - Tesco5555.558.533.2
439Czekolada Collage - Milka5555.75334.5
439Czekolada Crispy Joghurt - Milka5555.45733
439Czekolada mleczna z całymi orzechami Nussbeisser - Alpen Gold5557.848.536
439Wafle torcikowe śmietankowe - E. Wedel5555.96032
445Baton rum - Ritter Sport55455334
445Chipsy Crunchips Papryka - Lorenz5545.64837
445Cukierki Bros mini - Nestle5548.35234
445Czekolada biała kawowa5546.252.634.5
445Czekolada mleczna z całymi orzechami - Secretto5546.654.334
445Granola orange55414.334.843
451Baton Aero Mleczno-Biały5537.855.433.3
451Baton Kasztanek - Wawel55365135
451Baton Kinder Country553953.433.7
451Czekolada gorzka 81% J.D.Gross553102443
451Migdały (w polewie)5539.54935
451Migdały w czekoladzie i cynamonie5539.54935
451Orzechy arachidowe55325.719.246.1
451Orzechy nerkowca55318.230.243.9
459Czekolada z orzechami - Fin Carre5527.353.533.5
459Masło 60 % tł.5521.51.560
459Wafel Góralki mleczne55285434
459Wafel Góralki orzechowe55285633
459Wafelek Góralki55285434
459Zabielacz do kawy Coffee whitener5521.66233
465Biała czekolada White Chocolate - Schogetten5515.55833
465Chałwa sezamowa waniliowa biedronka5519.45830
465Ciasteczka maślane5514.96231
465ciastko maślane lidl5514.96231
465Czekolada gorzka 70% malinowa - Ekwador5517.435.539.7
465Czekolada mleczna - Wawel5516.452.935.1
465Płatki lniane z żurawiną, migdałami i miodem55123.821.639.1
472Baton Corny Nuts55017.336.736
472Baton Milka & Oreo5505.65633
472Baton Oreo - Milka5505.65633
472Baton sezamowy - Lidl550173638
472Czekolada 81% - Arriba5501022.842.8
472Lody McFlurry Hit Karmel5509.19017
472Wafelek Oryginał Góralki mleczne55075434
479Ciasteczka deserowe babeczki5498.552.833.8
479Czekolada Finest Dark Chocolate 74% - Bellarom54910.223.642.8
479Czekolada mleczna z nadzieniem kawowym - Trapa54945933
479Czekolada Tiki Taki - Wawel5496.84935
479Kabanosy wieprzowe z dodatkiem mięsa wołowego - Pikok54924548
479Śmietanka do kawy5491.862.232.5
485Baton Aero o smaku miętowym5487.855.132.9
485Baton Duplo - Ferrero5486.55633.1
485Batonik Duplo - Ferrero5486.55633.1
485Chałwa z netto548145233
485Czekolada mleczna - Cosmo548559.630
485Wafelek orzechowy Roger - Tastino54875632
485Wafelek w czekoladzie Roger - Tastino5486.95632
492Chipsy Crunchips z żaru - Lorenz5476.44736
492Czekolada Alpen Milch - Ritter Sport5478.15532
492Orzechy laskowe w czekoladzie - Carrefour54775233
492Torcik Wedlowski5476.153.733
492Wafelek Knopers547951.933.1
492Wafelek Mila - Sedita54784736
492Wafelek mleczno orzechowy Knoppers - Storck547951.933.1
499Czekolada mleczna z orzechami laskowymi - Terravita5466.55035
499Czekoladki Klejnoty - Mieszko5465.25435
499Rurki waniliowe - Biedronka5465.26031
499Wafelek Grześki orzechowe5469.853.232.6
503Baton Daim5453.659.532.5
503Ciastka u cioci5455.754.932.8
503Cukierki Daim5453.160.532
503Cukierki orzechowe z orzeszkami w czekoladzie Magnackie - First Nice5458.954.932.2
503Czekolada Triolade - Milka54565731.5
503massimo5450.50.760
503Mieszanka ziaren54523.620.143.2
503Wafelek Princessa mleczna maxi5456.356.732.6
503Wafelek Rizer z kemem orzechowo-kakaowym - Sondey54565234
512Baton Aero Mleczny5447.155.732.5
512Chipsy Domowo Krojone Borowiki - Wiejskie Ziemniaczki5446.74636
512Czekolada gorzka 70% - Wawel544302439
512Margaryna Smakowita de Luxe5440.3181
512Praliny Delissimo z kremem orzechowym i chrupkami - Vobro54410.349.433.4
512Wafelki - Biedronka5445.55632
512Wafelki - Elitesse5445.656.332.2
519Baton bajeczny5438.554.232.5
519Baton Benissimo - Tastino54375432
519Baton Pierrot54311.147.834.2
519Ciasteczka maślane cukiernia róża5435.86031
519Ciastka Alusie z polewą kakaową i wiórkami kokosowymi (dr Gerard)5437.36129
519Czekolada Bajeczny - E. Wedel5435.25432
519Czekolada orzechowa - Schogetten5435.356.532.7
519Czekoladki belgijskie5435.656.532
519Familijne (wafle)5438.355.532
519Wafel Góralki czekoladowe54375732
519Wafelek Grześki toffi54385731.1
519Wafelki Pryncypałki - dr. Gerard54366031
531Baton Hanuta5427.65431.9
531Belgijskie czekoladki w kształcie muszli5423.75434
531Chałwa czekoladowa54214.244.632.8
531Chipsy Solone - Top5425.44736
531Chipsy Tasty Mocne o smaku Hot Chilli - Top5425.64935
531Chipsy Tasty o smaku Barbecue - Top5425.55335
531Chipsy Tasty o smaku sera i szynki - Top5425.74935
531Chipsy ziemniaczane (solone)5426.650.836.4
531Czekoladki Michałki białe542105033
531Mieszanka bakaliowa Beauty Cocktail - Fitella54214.146.431.9
531Słomka ptysiowa pełna nasion542183237
531Wafelek Grześki orzechowe bez czekolady54211.152.332.2
531Wafelek Princessa czekoladowa5425.457.332.2
531Wafelek Princessa Zebra5428.652.732.7
545Baton Alaska5416.257.132
545Boczek smażony541371.441.8
545Chipsy Tasty o smaku kebaba - Top5415.64935
545Chipsy Twist śmietana z cebulą - Top54154835
545Czekolada deserowa belgijska Magnetic - Biedronka5415.449.635.4
545Czekolada mleczna Magnetic - Biedronka5417.55631
545Krem czekoladowy Nutella5415.462.229.7
545Wafelek Grześki toffi bez czekolady5418.557.730
553Baton Aero o smaku pomarańczowym5407.150.834.1
553Chipsy o smaku sera i cebuli - Top5406.24835
553Chrupki czekoladowe54066628
553Ciastka z orzechami arachidowymi5401.361.330.2
553Czekolada biała - Milka5404.76329.5
553Czekolada z orzechami - Milka5407.454.532.5
553Czekoladki Mozartkugel54055434
553Krem kanapkowy z 30% kakao bez cukru - Rossmann5406.837.837.9
553Margaryna5400.1060
553Margaryna Benecol5400060
553Margaryna Fithia do smarowania (wzbogacone o olej lniany)5400060
553Margaryna Flora5400.1060
553Margaryna Optima Cardio5400060
553Margaryna Optima Omega 35400060
553Masło orzechowe nuts'n more Toffe crunch540363330
553Orzeszki ziemne w chrupiącej panierce Nic Nac's540153935
553Salami snacks540250.248.6
553Wafelek choco wafer - Milka5406.75631
553Wafelek orzechowy - Manner5406.252.633
553Wafelki - Hanuta540105630.2
553Wafle z białą czekoladą5405.361.830
574Baton Kit Kat Peanut and Butter5398.454.831.4
574Czekolada biała5395.959.232.1
574Czekolada biała - Das Exquisite5394.762.829.8
574Kabanos serowy - Tarczyński53924547
574Wafelek Góralki malinowe53985631
574Wafelek Grześki bananowe53910.95630.1
574Wafeleki Ojca Mateusza5395.55731
574Wafelki z kremem orzechowym w czekoladzie Tasso - Biedronka53965632
582Baton migdały w miodzie - Lidl53816.632.640.5
582Baton z orzechami nerkowca538134533
582Cukierek Michałek (biały)5388.75034
582Czekolada Chili - Lindt5386.15033
582Czekolada orzechami i rodzynkami - Aldi53885033
582Kabanos drobiowy538244.847
582Kabanos drobiowy exclusive - Tarczyński538244.847
582Kabanos drobiowy z dodatkiem wieprzowiny - Balcerzak538244.847
582Michałki klasyczne - Wawel538114832
582Orzeszki ziemne prażone w cieście Wasabi538144234
582Pomidory suszone w oleju rzepakowym z ziołami5381.6755
582Wafelek Princessa mleczna538657.731.6
582Wafelek Princessa orzechowa5386.157.531.4
582Wafelki538657.731.6
582Wafle czekoladowe538657.731.6
597Baton Arcy Orzech - First Nice5379.34635
597Baton KitKat White5376.859.530.2
597Baton Papita Karmel5374.851.535
597Batonik musli z migdałami - Vitanella53714.131.237.4
597ciastko z kremem5377.15732
597Czekolada gorzka - Lidl5374.553.132
597Czekolada orzechowa - E. Wedel5376.45631.9
597Wafelek Grześki gofree czekoladowe z orzechami53785332
605Chipsy ser domowy smażony - Wiejskie Ziemniaczki53675034
605Czekolada Creatoon Orange - Lindt5366.44933
605Mieszanka studencka, klasyczna - Bakkaland536173634
605Wafelek Grześki gofree waniliowo-czekoladowe z orzechami5368.65232
605Wafelki Familijne Chałwowe - Jutrzenka536105331
605Wafelki kakaowe w czekoladzie Pryncy pałki - Wedel5366.15731
605Wafelki Pryncypałki - Dr Gerard5366.15731
612Baton MarcoPolo orzechowy w czekoladzie - Mieszko5356.66031
612Chipsy Crunchips X-cut ser chilli - Lorenz53574835
612Ciastka kruche - Boniti5355.460.729.8
612Czekolada5357.759.429.7
612Czekolada biała - Alpen Gold5354.76329.5
612Czekolada Bubbly - Milka5356.457.530
612Czekolada Bubbly white - Milka5355.760.529.5
612Czekolada Dark Chocolate - Toblerone53565032
612Czekolada mleczna53585930
612Czekolada mleczna - Alpen Gold535656.531.5
612Czekolada Toblerone5355.660.529.5
612Czekolada z miodem i migdałami - Toblerone5355.660.529.5
612Czekoladka Toblerone5355.660.529.5
612Gałka muszkatołowa (mielona)535650.335.3
612Jajka wielkanocne - Baron5353.95931
612Nasiona siemienia lnianego53518.627.641.9
612Wafelek Princessa muśnięta czekoladą5356.157.231.3
612Wafelki mleczne - Auchan53585631
612Wafelki torcikowe - E. Wedel5358.45828
612Wafle w polewie - Netto5356.457.230.6
632Chrupki Quavers Serowe - Walkers5342.762.530.1
632Czekolada mleczna z rodzynkami w rumie i całymi orzechami laskowymi - Luxima5345.55233
632Pasta rybna z łososia - Toppo5344.96.854
632Pasta rybna z łososiem i szczypiorkiem - Tesco5344.96.854.1
632Siemię lniane53418.328.942.2
632Siemię lniane - Horfro53418.328.942.2
632Siemię lniane - złociste534182942
632Siemię lniane złociste534182942
632Wafel Prince Polo Classic5344.857.530.5
641Batoniki owsiane z orzechami5336.25930
641Chipsy Cebulka z ogródka - Wiejskie Ziemniaczki53374835
641Chipsy Crunchips ser cebula - Lorenz53364835
641Chipsy Crunchips Solony X-Cut - Lorenz53374834
641Chipsy Crunchips X-cut ossstra papryka - Lorenz5336.64835
641Chipsy Masło z solą - Wiejskie Ziemniaczki5336.64835
641Chipsy X-cut kebab z cebulką - Lorenz5335.54935
641Ciasteczka owsiane z orzechami5336.25929.6
641CIASTKA kARDYNAŁKI53365830
641ciastka owsiane Bonitki5336.25930
641Makrela filety w oleju - Graal5339.5055
641Margaryna Finea Mix niskotłuszczowa5330.30.360
641Wafel Estella - Biedronka5337.456.830.7
641Wafelek Estella toffi XXL - Biedronka5337.456.830.7
641Wafelek Grześki mini53310.353.330.1
656Baton Grzesiek mini53210.452.730.1
656Baton kokosowy Botak Cocos53254934
656Ciasteczka owsiane z czekoladą53256229
656Czekolada chrupki pasek - Ritter Sport5325.95930
656Czekolada gorzka kokosowa - E. Wedel53265232
656Czekolada mleczna z bakaliami - Duet53265532
656Kabanosy - Pikok532251.747
656Margaryna Rama Classic5320.50.560
656Wafelki Arabeska - Skawa5324.95632
665Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki5318.151.533.9
665Chrupki bekonowe53185033
665Ciasteczka z Krakowa5316.41414.6
665Maliny liofilizowane w czekoladzie5316.35928.7
665Mieszanka bakaliowa Cud Miód - Bakalland531105828
665Pesto zielone - Ponti5314953
671Chipsy o smaku ziół włoskich - Top5305.74835
671Chrupki - Vitanella530105628
671Ciastka Admirałki zabajone5304.95931
671Czekolada Alpine Milk - Milka5306.458.529.5
671Czekolada gorzka - Alpen Gold53055232
671Czekolada gorzka 85% - Lindt530111946
671Czekolada kakaowa 99% - Lindt53013849
671Czekolada łaciata - Milka5306.159.529.5
671Czekolada mleczna - Goplana53085630
671Czekolada mleczna - Milka5306.35929
671Czekolada Sweet Winter - Milka5306.259.529.5
671Herbatniki choco z kremem o smaku czekoladowym5306.85930
671Herbatniki z kremem potrójne5306.85930
671Mak niebieski5301828.141.6
671Wafel CzekoWafel XXL - Wedel5307.25730
671Wafelek Prince Polo Classic XXL530558.530.5
671Wafelek Prince Polo karmelowe5305.761.528.5
671Wafelek Prince Polo w białej czekoladzie5304.56428.5
689Baton Chocco truskawka5295.76129
689Chipsy Pringles52945033
689Orzeszki w chrupkiej skorupce cebulka - Max Snack529124234
689Wafelek Grześki z kremem kakaowym w czekoladzie52910.353.429.5
689Wafelek Princessa Gold Kawowe Tiramisu5295.357.630.7
694Baton KitKat Chunky5286.66128.4
694Baton Knoppers52885232
694Mieszanka studencka52815.23634.9
694Wafelek Grześki kakaowo-śmietankowe bez czekolady52811.753.929.4
694Wafelek teatralny - Kopernik52895529
699Cukierki Hibbi5273.458.830.9
699Czekolada (Serduszka z czekolady deserowej i białej) - Dr. Oetker5277.93141
699Czekolada 78% kakao - Das Exquisite52710.522.440.2
699Czekolada Studentska z orzechami edycja limitowana - Orion5277.552.430.5
699Czekolada Tradycyjna gorzka 70% - Wawel527103439
699pomidory suszone z pestkami dyni w oleju z ziołami5274753
699Wafelki kokosowe - Biedronka5275.86029
699Wafelki kokosowe - Tasso5275.86029
707Chipsy Stix solone - Lay's5265.95232
707Chrupki - Walkers526651.532
707Czekolada Kasztanki - Wawel526557.230.7
707Czekolada mleczna - E. Wedel52665830
707Czekoladki Kasztanki - Wawel52655731
707Herbatniki z sezamem - Sasanki5266.159.728.4
707Orzeszki ziemne arachidowe w czekoladzie mlecznej i cukrze - Monti526115329
707Sasanki (ciastka owsiane z sezamem)5266.159.728.4
715Baton 3 Bit nut5255.46228
715Baton 3 Bit XXL kawa z mlekiem5255.362.528
715Baton 3bit XXL5256.760.528
715Baton Big 3 Bit5256.56128
715Baton Big 3Bit5256.760.528
715Batonik Prince Polo5255.65829
715Czekolada Daim - Milka5255.45929.5
715Czekolada gorzka - Piotr i Paweł5258.54134
715Czekolada o smaku toffi - E. Wedel5255.256.930.5
715Mieszanka Witalna52513.96.934.9
715Wafelek Grześki dziel na 6 kakaowe52512.253.229.2
715Wafelek Prince Polo orzechowy5256.559.528.5
715Wafelek Prince Polo XXL Mleczne5255.76128.5
715Wafelki - Lewiatan525661.727.9
715Wafelki familijne gofrowe czekoladowe5256.16128
715Wafelki familijne gofrowe waniliowe5257.56128
715Wafelki familijne śmietankowe52576128
715Wafle familijne gofrowe z czekoladą - Jutrzenka5256.16128
715Wafle gofrowe5257.561.427.6
715Wafle gofrowe familijne z musem o smaku wanili - Jutrzenka5257.56128
735Chipsy Crunchips X-cut chilli limonka - Lorenz5244.75335
735Chipsy Papryka - Lay's5246.151.431.7
735Chipsy paprykowe - Lay's52465131
735Czekolada biała pszenno-ryżowa52466029
735Mieszanka bakaliowa suszonych owoców - Noberasco524163536
735Tortilla Twister Orient - KFC52414.758.225.1
741Chipsy Tasty o smaku pieczonych żeberek - Top5235.95231
741Czekolada gorzka o smaku Tiramisu - E. Wedel5235.65430
741Czekolada kakaowa - Terravita5234.658.329.4
741Faworki5235.250.838
741Groszek ptysiowy - Lidl52385231
741Groszek ptysiowy smażony52385231
741Rurki Tastino - Lidl5237.260.327.7
748Baton Kit Kat Mini52276049.1
748Chipsy Crunchips Tugeza ser-czosnek - Lorenz52285031
748Orzeszki arachidowe w cieście o smaku serowym - Carrefour52214.348.728.8
748Pestki dyni - Tentor522331342
748Rurki waflowe z kremem o smaku waniliowym - Biedronka5226.86227
748Słonecznik - 4xM52220.21144.1
754Baton KitKat5217.16126.6
754Baton KitKat Pop Choc5216.157.829.3
754Chipsy Fromage - Lay's5216.25231
754Chipsy Tasty mocne o smaku hot wasabi - Top52165231
754Ciasteczka kokosowe52176127
754Ciasteczka kruche cytrynowe5215.960.828
754ciastko kruchy rogalik Artur5219.45428
761Batonik w czekoladzie ciemnej Fondente Dark Noir - Loacker5207.25230
761Chipsy Burger - Star Chips52065430
761Chipsy grubo ciachane paprykowe - Star Chips52065730
761Chipsy grubo krojone wasabi - Lay's52065331
761Chipsy o smaku spaghetti Carbonara - Top5205.95231
761Chipsy Pyszne z Grecji - tzatziki - Lay's52065330
761Chipsy Pyszne z Polski - zrazy - Lay's52065330
761Chipsy sos salsa - Lay's5206.25331
761Chipsy włoska pizza pepperoni - Lay's52075330
761Ciastka carlo creme - Tastimo5207.25729
761Czekolada nadziewana Brownie - E. Wedel5205.85630
761Czekolada Triple - Milka5206.15630
761Kamyczki m&m's żółte z orzeszkami5201058.126.6
761M&M's orzeszki5201058.126.6
761Masło orzechowe peanut butter reduced fat - Skippy52025.935.734
776Chałwa sezamowa519144829
776Chipsy bananowe5192.358.433.6
776Chipsy finest kozi ser i papryka chilli - Tesco51955929
776Chipsy ser z ziołami 145g - Lay's5196.25430
776Czekolada gorzka 70% Luximo - Biedronka5198.333.838.5
776Czekolada gorzka Dark (70% kakao) - Luxima5198.333.838.5
776Czekolada Studentska DuoMix - Orion51985529
776Czekolada z orzechami51913.149.733.5
776Kokosmjöl - Sellton519171813
776Mieszanka bakaliowa studencka - Tesco51915.53534.2
776Olej słonecznikowy w sprayu - Frylight51900.253.9
776Sos tatarski - Roleski5191655
776Wafelek Gimi śmietankowy - Społem5195.264.526.5
776Wafelki kakaowe - Tasso5198.95031
776Wafelki z kremem kakaowym51995031
791Baton czekoladowy5186.564.626
791Baton mega Grzesiek518115428
791Chipsy Appetite o smaku sera z cebulą - Lay's5186.452.730.3
791Chipsy o smaku pikantnej papryki - Lay's5186.25332
791Chipsy Quesadilla - Lay's5186.25331
791Chrupki Monster Munch - Lorenz5184.25331
791Ciasteczka kruche z nasionami dyni i słonecznika518124731
791Ciasteczka z dynią i słonecznikiem5181231.247.4
791Ciastko kruche z nasionami dyni i słonecznika518124731
791ciastko z dynią5181247.431.2
791Cukierek Michałek51810.848.630.7
791Czekolada mięta Krokant - Lidl51855929
791mieszanka studencka - Tesco51815.53534.2
804Baton Snickers cruncher5179.854.428.5
804Boczek gotowany51710053
804Chipsy cebulowe5175.95430
804Chipsy Kabanostrrre - Lay's5176.352.330.4
804Chipsy Kiełbaska z Cebulką - Lay's5176.45230
804Chipsy warzywne Vegetable Crisps Deluxe - Lidl51744135
804Chipsy ziemniaczane5174.35430
804Chipsy ziemniaczane o smaku papryki - Lay's5176.25230
804Czekolada biała z ciasteczkami5173.462.128.3
804Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym i ciasteczkami kakaowymi - E. Wedel5174.75332
804Paluszki czekoladowe Choco Pałki - Beskidzkie Łakocie5174.46327
804Prażynki solone Beskidzkie - Aksam517260.729.3
804Wafelek Princessa Gold Arachidowa Fascynacja5178.658.827.5
817Baton 32% białka - Weider516323727
817Chipsy o smaku bekonu - Top5166.153.429.9
817Chipsy zielona cebulka - Lay's5166.251.831.5
817Czekolada gorzka 70% Delica Dore - Millano5166.83238
817Sezamki51613.450.333.3
822Chipsy Chipsletten - Lorenz5154.35829
822Chipsy Sticks - Lay's5155.85330
822Chipsy Stix Ketchup - Lay's5155.852.930.2
822Ciastko z kawałkami czekolady i orzechów laskowych5154.85929
822Czekolada deserowa jagoda - Wawel5154.15430
822Czekolada gorzka 60% - Goplana5158.341.132.2
822Czekolada gorzka 70% Orange - Wawel5157.53735
822Czekolada Lu - Milka5156.362.526
822Wafelki o smaku śmietankowym Wadowice - Skawa5155.36526
822Wraz 1/251510255
832Baton Kinder Maxi King5146.738.236.7
832Chipsy Strong - Lay's5146.45230
832Chipsy Strong grubo krojone Ostre Chilli - Lay's5146.45230.2
832Chipsy tortilla serowe5148.261.726.1
832Czekolada mleczna z chrupkami zbożowymi5146.861.526.4
832Czekoladki z masłem orzechowym Peanut Butter Cup - Reese's514105531
832Pesto alla Genovese - Barilla51455.552
839Chipsy lightly salted5137.35329
839Ciastka z nadzieniem o smaku cytrynowym51356128
839Peanua krem z orzeszków ziemnych - Sympathica513947.730
839Siemię lniane - Sante51319.8141.9
839Wafelek Grześki w mlecznej czekoladzie513105530
839Wafle śmietankowe - Skawa5135.66625
845Baton kokosowy ze stewią z belgijskiej czekolady - Cavalier51216.429.240.3
845Baton Milky Way Ameo5127.463.824.9
845Batoniki Milky Way Crispy Rolls5127.463.824.9
845Cukierki chałwowe - Netto51285926
845Czekolada gorzka crunchy - Terravita512457.628
845Czekolada gorzka z żurawiną - Moser Roth5123.858.127.9
845Czekolada Studencka Mleczna - Nestle5126.956.927.9
845Mieszanka bakaliowa orzechów i rodzynek512113236
853Baton 9 bar51114.63334
853Chipsy paprykowe karbowane - Lidl51165429
853Chrupki kukurydziane orzechowe - Biedronka511134729
853Ciasteczka Mafijne - 1 ciastko 18g5117.96424.6
853Ciastka owsiane z sezamem - Biedronka51176226
853M&M's z orzechami511106025
853Milled linseed with seeds and berries51122.210.537.2
853Salami Dębickie - Sokołów51121147
853Wafelek Princessa arachidowa maxi5118.860.626
853Wafelki kakaowe - Auchan5117.75728
853Wafelki z kremem kakaowym Tasso - Biedronka5115.25629
864Baton proteinowy z nadzieniem archaidowym o samku waniliowym5102729.929.6
864Baton proteinowy z nadzieniem archaidowym o smaku waniliowym5102729.929.6
864Boczek surowy bez kości51010.1053
864Ciastka Cookies Sensations Choco inside - Milka5104.26327
864Crunchips ser-cebula - Lorenz5105.75429
864Czekolada Choco Jelly - Milka5105.66325.5
864Czekolada gorzka 70% z malinami5103.85529.5
864Czekolada gorzka z nadzieniem wiśniowym - Alpen Gold510458.527.5
864Czekolada mleczna wiśniowa - First Nice5104.45729
864Czekolada mleczna z ryżem preparowanym Alpini Young - Biedronka5107.66026
864Czekolada Raspberry - Milka5104.358.528.5
864Orzechy laskowe w czekoladzie - Eurohansa510843.634
864Rurki waflowe w czekoladzie mlecznej5106.46225
864SportDefinition That's the Whey Sticks Crunchy Premium Protein Snack510273030
864Wafelek Zośka kokosowa51065928
879Chipsy Spirals ser i ketchup - Cheetos5095.460.127.1
879Chrupki kukurydziane o smaku zielonej cebulki5097.45727
879Czekolada - Orion50955828
879Herbatniki maślane w czekoladzie mlecznej50976125.7
879Hot Chips5093.75628
879Prażynki solone509745727
885Chałwa sezamowa waniliowo-kakaowa E.WEDEL50812.147.430
885Ciastka francuskie z cukrem50876026.1
885Ciastka kruche z kawałkami czekolady5083.66526
885Czekolada ryżowa5085.96026
885Indyjskie przekąski50817.631.834.5
885Mieszanka bakaliowa508143035
885Mieszanka bakaliowa - Biedronka508143035
892Baton Caramel & Nuts 50 gr50795129
892Baton karmelowy Caramel & Nuts - Łużyckie Praliny50795129
892Chakalaka (danie afrykańskie)5075.85329
892Chipsy Crunchips chakalaka - Lorenz50765329
892ciasteczka sezamowe507105526
892Czekoladki z nadzieniem Tiramisu - Wawel5075.15827
892Kotlety z kalafiora i kaszy jaglanej pieczone bez tluszczu507247612
892Wafelki Neapolitaner50766026
900Baton Kit Kat Family Pack5066.562.225.5
900Baton Konopia - Biorsel506201950.2
900Baton Orzech - Biorsel50619.618.245.7
900Baton Truskawka - Biorsel506153332.6
900Chleb lniany niepieczony żywy506242938
900Chrupki kukurydziane orzechowe - Na Maxa506144927
900Chrupki z mąką z komosy ryżowej ostra papryka - Vitanella506145823
900Ciastka Cookies chocolate chip - Netto5064.95927
900Ciastka Kremisie - dr Gerard50686424
900Czekolada jagodowa deserowa nadziewana - Wawel50655728
900Czekoladki Mozart5067.85030
911Ciasteczka z kawałkami czekolady i orzechami laskowymi50566027
911Ciastka XL Cookies - Milka5051.96027
911Czekolada gorzka - Lewiatan5054.65130
911Czekolada gorzka z nadzieniem malinowym - Alpen Gold50545728
911Czekolada mleczna o smaku Panna Cotta - E. Wedel50555729
911Czekolada mleczna z nadzieniem likierowo - truflowym5055.35926
911Kamyki brzeskie505145026
911Krakuski florianki w czekoladzie mlecznej5057.96225
911Mieszanka bakaliowa orzechy i rodzynki - Aldi505103136
911Praliny nadziewane - Biedronka5054.55729
911Sezamki Aha50510.260.126.4
922Chipsy bezglutenowe5044.36724.8
922Chipsy Chipsletten Południowa Papryka - Lorenz5045.557.128.3
922Chipsy Chipsletten Zielona Cebulka ze szczypiorkiem - Lorenz5045.557.128.3
922Ciastka z kawałkami czekolady i orzechami laskowymi50466027
922Ciastko maślane5045.26725.6
922Czekolada Raisins & Hazelnuts - Ritter Sport50465529
922Czekolada z bakaliami - Terravita5045.95927
922Wafle ryżowe z miętową czekoladą 8 szt.50476125
930Baton Panna Cotta5034.86027
930Baton Snickers Max Caramel50310.155.826.2
930Ciastka Hit5036.262.324.9
930Ciastko herbatnik5036.262.324.9
930Czekolada gorzka - Terravita50393932
930Groszek ptysiowy Brześć503154527
930Kamyczki5031351.127.4
930Kropelki czekoladowe do zapiekania5036.55427.1
930Pasta rybna z mintaja5033.97.550
930Pasta z mintaja z koperkiem - Marinero5033.97.550.8
940Baton Twix5024.963.724.3
940Chrupki o smaku zielona cebulka - Przysnacki5027.45727
940Ciasteczka Owsiane Kokosowe z Czekoladą (Sante)5027.648.629.2
940Ciastka Griesson5026.76125
940Ciastka Shortbread truskawkowe5025.26026
940Czekolada gorzka - E. Wedel5028.43932
940Czekolada gorzka dark - Alpinella5024.45827
940Czekolada mleczna z bakaliami - E. Wedel50285627
940Grzanki śródziemnomorskie - Biedronka50295925
940Mieszanka bakaliowa ze smażonych orzechów, rodzynek, orzeszków ziemnych i płatków kukurydzianych - Felix502134529
940Mleko w proszku50214.25525
940Mleko w proszku pełne50214.25525
940Orzeszki ziemne smażone w chrupkiej skorupce o smaku paprykowym502124032
940Puff pastry twists50295626
954Baton Mars migdałowy5016.359.626.4
954ciastka owsiane sante50184929
954Czekolada deserowa - E. Wedel50165228
954Czekoladki Thorntons5014.66027
954Mąka z orzechów laskowych5017.554.730.2
954sport power +501132935
954Vegetable chips sweet potato, tomato and rosemary - Go Pure50143936
961Baton Balisto5006.66224.2
961Baton Frukt&Nötbar50084636
961Baton Go ON! Energy5002.456.428
961Baton Lion Peanut - Nestle500856.327
961Baton peanut butter pumpkin - Reese's500115629
961Body Chief śniadanie 1500255011
961Chipsy Erdnuss - Lorenz500135624
961Chrupki curly500135624
961Chrupki curly - Lorenz500135624
961Chrupki kukurydziane z orzeszkami ziemnymi500135624
961Ciasteczka deserowe - korzenne w czekoladzie - Fine Life5007.160.224.9
961Ciasteczka owsiane kokosowe5007.652.827.2
961Ciastka maltanki5007.26224
961Herbatniki Maltanki50076224
961Kabanos - Tarczyński50024.8343.8
961Maltesers5008.361.524.3
961Margaryna Extra Pomorski na maśle5000.30.155
961Mleko w proszku pełne - Łaciate500263827
961Nachos garść5007.167.825
961Popcorn z tłuszczem500957.228.1
961Turrón de cacahuete (Nugat)500125724
961Wafelek Princessa Vitale czekoladowa5006.853.828.6
983Baton (pozostałe)4993.75129.8
983Baton Energia - Truders4993.75129.8
983Chipsy CrunChips Sticks papryka - Lorenz49955627
983Ciastka HIT caramel & brownie BAHLSEN (herbatniki-markizy kakaowe o smaku karmelowym)4995.56325
983Ciastka markizy z orzechami laskowymi z nadzieniem o smaku waniliowym - Mariso4995.45927
983Czekolada czarna - Irma4996.74630
983Czekolada mleczna z nadzieniem truskawkowym - E. Wedel49956126
983Kabanos wołowy z dodatkiem mięsa wieprzowego - Pikok499250.744
983Mleko w proszku pełne 26% tuszczu499263826
983Praliny Wedlowskie desery Classic - Wedel49955927
993Baton Nutella Bready4988.360.423.9
993Baton Twix White4985.164.224.6
993ciastka bez glutenu serowe49814.844.425.7
993ciastko pyszałki49866324
993Herbatniki Krakuski małe - Bahlsen4987.26423
993Masło Ekstra Pomorski z masłem4980.50.555
993Ptasie mleczko - Glutenex49835629
1000Chipsy o smaku chili - Top4976.35527
1000Czekolada bez cukru - Wawel49783439
1000Czekolada gorzka - Wawel49763439
1000Czekolada gorzka bez cukru49783439
1000Czekolada mleczna bez dodatku cukru - Magnetic4977.62536
1000Groch ptysiowy49716.541.629.5
1000Groszek ptysiowy49716.541.629.5
1000Kabanos cienki - Henryk Kania497252.543
1000Kamyki Orzechowe - Jutrzenka497165327
1000Kawa Coffee drink 2w1 - Mokatte4975.459.526.7
1000Wafle czekoladowe bez glutenu4976.76224
1000Wafle ryżowe z czekoladą bez glutenu4976.762.224
1012Baton Lion4968.156.825.8
1012Chipsy paprykowe Sombreros - Chio49636226
1012Chipsy Salami przekąska49621.90.945
1012Chipsy ziemniaczane o smaku serowym4968.557.727.2
1012Czekolada gorzka 70% ze skórką pomarańczy - Wawel4967.537.334.8
1012Czekolada mleczna bez cukru4966.75335
1012Majonez stołowy koronny - Biedronka4960.57.751.4
1012Wafelek orzechowy - Alpino4964.743.433.7
1012Wafelek orzechowy Alpino - Biedronka49654434
1012Wafelki bez cukru kakaowe496104830
1012Wafle kakaowe496104830
1023Baton z nadzieniem karmelowym - Milka4954.85926
1023Chipsy o smaku słonecznych pomidorków - Top4954.26026.5
1023Chipsy śmietankowe - Crusti Croc4954.26026.5
1023Ciasteczka z kawałkami czekolady (Pieguski)4955.46225
1023Ciastka cookies - Milka4955.86224.5
1023Ciastka Kruszynki z kawałkami czekolady4956.76124
1023Czekolada 50%49555128
1023Czekolada Caramel - Milka49555926
1023Czekolada gorzka o smaku Creme Brulee - E. Wedel4955.25129
1023Czekolada studencka ciemna z bakaliami4956.755.925.9
1023Czekolada Studentska gorzka z bakaliami - Orion4956.755.925.9
1023Hamburger Big Mac - McDonald's495274025
1023Herbatniki Milka Choco Moo4956.96821
1023Herbatniki z czekoladą - Digestive4956.160.824.3
1023Wafle ryżowe z jogurtem4955.167.222.7
1038Ciasteczka owsiane BIO4947.759.823.8
1038Czekolada żurawinowa - Wawel4944.156.727.6
1038Drożdżówka francuska z nadzieniem morelowym bezglutenowa - BEZGLUTEN4940.64435
1038Słone babeczki (Tesco)4946.95527
1042Chleb bez mąki - Wenta493212233
1042Chleb bez mąki z czarnuszką i orkiszem - Melvit493212233
1042Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym - Cheetos4936.26324
1042Ciasto Pekanowe (Pecan tart)4934.952.528.7
1042Czekolada z nadzieniem miętowym - Ritter Sport4933.55827
1042Czekoladki Sweet obsession4934.65128
1042Kabanosy z wędzarni - Biedronka493251.543
1042Monti4938.95924
1042Orzeszki ziemne w czekoladzie - Monti4938.95924
1051Chrupki - Cheetos4926.56124
1051Chrupki Maczugi keczupowe - Mr. Snaki49266224
1051Ciasteczka zbożone (Kupiec)4928.85823
1051Ciastka FIBROKI4928.55624.3
1051ciastka francuskie z cynamonem4926.86522
1051Grzanki Fibroki4928.55624.3
1051Kabanos wieprzowy dojrzewający492293.940
1051Kanapka Crispy Chicken - Burger King492183929
1051Krakuski serduszka w czekoladzie mlecznej4927.66522
1051kruche ciastka zbożowe kokos KUPIEC4928.85823
1051Twix ciasteczko4924.658.526.4
1062Baton kokosowy Jeżyki - Colian4915.45925
1062Chipsy Panczo serowe - Biedronka49166323
1062Ciasteczka jęczmienne kokosowe4916.151.127.5
1062Grzanki śródziemnomorskie z oliwą z oliwek491115823
1062Mieszanka bakaliowa z orzechów i suszonych owoców - Felix491124926
1067Blok czekoladowy (ciasto)490124330
1067Chrupki kukurydziane o smaku czekoladowym4906.566.921.9
1067Ciastka Kruszynki z rodzynkami4905.96324
1067Ciastka Łakotki o smaku kakaowym4907.66621
1067Ciastka Marmortaler ener BIO4906.56024
1067Ciastka Marmortaler Rossman4906.56024
1067Cukierki kulki rumowe Rum-Kokos - Casali4904.960.623.2
1067Cukierki Rum-Kokos4904.960.123.2
1067Czekoladki Milk Lindor - Lindt490840.832.8
1067Herbatniki mini z czekoladą49076819
1067Mieszanka bakaliowa - Bakalland490123934
1067Paluszki Biscolata Stix49086423
1067Pieczywo chrupkie sandwich - Wasa490135125
1067Sos do kalafiora - Knorr490153432
1067Sos do warzyw na ciepło - brokuły i kalafior - Knorr490153432
1082Baton Snickers Hazelnut4898.159.523.9
1082Chipsy (pozostałe)4897.865.623.4
1082Chipsy tortilla4897.865.623.4
1082Ciasteczka makaroniki kokosowe bezglutenowe - Tkmaxx48910.25624.4
1082ciastka marmeladen4893.768.521.9
1082Ciastka zbożowe - Bonitkif4897.36422
1082ciastko zbożowe4897.36422
1082Filety śledziowe podwędzane w oleju48913048.4
1082Mleczna kanapka Milk snack48955328
1082Pasta z pomidorów4890.74.551.7
1082Salami with walnuts489232.543
1082Salami z orzechami włoskimi48923343
1094Baton Bounty4883.756.725.2
1094Baton Bounty Dark4883.755.727.6
1094Chipsy kukurydziane4886.263.822.8
1094Ciastka z czekoladą48865828
1094Mieszanka bakaliowa z orzechami Nøtts and Frøtts488163331
1094Zapiekanka ziemniaczana ze szpinakiem488304926
1100Baton Snickers48776324
1100Chrupki orzechowe 200g - Snaxters487145124
1100Ciastka Kokosanki - Tastino48755625
1100Ciastko Ptysiowa słomka487135822
1100Markizy (ciastka)4875.664.323
1100Orzechowiec (ciasto)4876.244.831
1100Paluszki w czekoladzie mlecznej z karmelem4875.46722
1100Siemię lniane - Kresto487251831
1100Słomka ptysiowa487135822
1109Batonik Ikar czekoladowy xxl - Wawel4863.66024
1109Chipsy o smaku pizzy - Cheetos4866.564.222.2
1109Ciastko Kurabiye4865.46921.4
1109Cukierek Twix4864.865.522.5
1109Grzanki czosnkowe - Crostini48610.261.321.2
1109Majonez stołowy koronny4860.75.651
1109Musli chrupiące z orzechami - Brin De Jour48687331
1109Nasiona Chia - Intenson486174231
1109Nasiona Chia - Piotr i Paweł48616.542.130.7
1109Nasiona Chia - szałwia hiszpańska (suszone)48616.542.130.7
1119Baton Dove Caramel4854.860.526
1119ciasteczka fit z Hofera48598331
1119Ciasteczka orkiszowe z sezamem48566920
1119Ciasteczka owsiane z sezamem48566920
1119Ciastka Tastino Sasanki - Lidl48566820
1119Cukierek Adwokat - Wawel4853.66023
1119Czekoladka z kremem alkoholowym Adwokat - Wawel4853.66023
1119Herbatniki czekoladowe - Fit & Free48595625
1119Kiełbasa pepperoni Asda485182.145
1119Krakersy - Tuc48586522
1119Musli crunchy z orzeszkami i czekoladą48511.255.422.7
1119Pastella z makreli - Lisner4855.37.648
1119Pastella z makreli (Lisner)4855.37.648.1
1119Pralinki4853.359.625.9
1119Salami wyborowe - Carrefour48520344
1134Baton - Lidl4845.363.823
1134Baton Snickers snack size4848.760.222.9
1134Ciastka otrębusie z orzechami - Kubara484124724
1134Czekolada gorzka - Choco Bella4847.54827
1134Czekolada gorzka wiśniowa - E. Wedel4844.75626
1134Czekolada Malaga - Wawel48435825
1134Czekolada Marzipan - Ritter Sport48465327
1134Karkówka wołowa gotowana48419.7043.4
1142Baton dietetyczny czekoladowy4837.962.221.5
1142Baton kruchy Crispinada - Biedronka4836.66223
1142Chipsy Tortilla chili48366323
1142Ciasteczka korzenne Favorina - Lidl48367020
1142Ciastko z masła orzechowego4839.546.728.5
1142Lay's Scoops - Chipsy4834.26124
1142Len prażony48323143
1142Marcepan edel-marzipan - Lindt4838.25126
1142Popcorn solony - Max Snack483105523
1151Baton Amigos czekoladowy - Wawel4823.55924
1151Baton Corny Big orzech-czekolada48210.753.624
1151Baton Lion Nuts - Nestle4824.166.122.4
1151Ciastka Biscuits48266422
1151Majonez light4821.35.350
1151Mleczna kanapka kokos - Biedronka4826.24729
1151Sos Wiosenny z koperkiem - Winiary4821.16.650.1
1158Baton Adaś mleczny4813.765.521.3
1158Baton Cocos Mini - Lidl4813.96025
1158Chipsy wielozbożowe słoneczna papryka - Sunbites4816.96222
1158Kabanoski wariacja żurawinowa - Henryk Kania48125341
1158Musli di avena48186221
1158Płatki śniadaniowe Brown Crunchy - EkoProdukt481106021
1158Wafle ryżowe z oliwkami4817.97317
1165Baton Amigos toffi4807.162.719.8
1165Chipsy Serowe - Cheetos4805.56123
1165Chipsy wielozbożowe wiosenna cebulka - Sunbites48076222
1165Chrupki serowe - Hyper Snack4805.66223
1165Ciasteczka w czekoladzie deserowej - Rido480863.920.6
1165Ciastka herbatniki holenderskie półsłodkie - San Łakotki4808.16620
1165Ciastka Oreo4804.87020
1165Ciastka orkiszowo-owsiane z amarantusem Vitanella4807.65923
1165Ciastka Vitanella48085923
1165Ciastko Oreo48056920
1165Fix a'la stroganoff - Knorr480104229
1165Fix Cztery sery z brokułami - Knorr480124428
1165Herbatniki maślane - Bonitki4807.57616
1165Mleko ryżowe w proszku48036822
1165Popcorn4807.551.527
1165Rogal Świętomarciński48010.447.429.2
1165Słomka babkowa480146020
1165Sos do szpinaku czosnkowo-serowy op.20g - Knorr480163231
1183Baton Pawełek mleczny śmietanka4794.26321.9
1183Ciasteczka owsiane z nadzieniem jabłkowym4794.56522
1183Koreczki śledziowe kalifornijskie - Contimax4797.71149.9
1183lajkonik krakersy47996221
1183Mąka kokosowa - Bio Planet4795745
1183Salami paprykowe dojrzewające plastry - Pikok479182.444
1183Tortilla47966222
1183Wafle błonnikowe4797.359.421.9
1183Wafle błonnikowe z magnezem w czekoladzie deserowej - Sonko47975922
1183Wafle ryżowe w czekoladzie deserowej4797.359.421.9
1193Baton Ba! orzech arachidowy i laskowy - Bakalland47811.154.323.4
1193Baton musli orzech arachidowy i laskowy - Vitanella478115423.4
1193Boczek wędzony47812.60.747
1193M&M's czekoladowe4784.57020
1193Wafel ryżowy Reis Waffeln mit Joghurtglasur4788.16620
1193Wieprzowina (boczek)47812.60.747
1199Baton proteinowy Sainsbury's477223130
1199Bekon w kawałkach47712.70.547.3
1199Bio ciasteczka orkiszowe naturalne Ani47710.873.811.9
1199Ciastka korzenne - Spekulatius47767018.7
1199Krakersy mix solone477106420
1199Krakersy serowe Party Snack477126518
1205Baton kokosowy Kokosbar47645425
1205Baton Lion white XL - Nestle4765.863.422
1205Baton zbożowy 5 orzechów z polewą kakaowo-mleczną Ba! - Bakalland476105623
1205Baton zbożowy BA! 5 orzechów z polewą kakaowo-mleczną - Bakalland476105623
1205Baton zbożowy z orzechami476105623
1205Ciasteczka owsiane z zurawina; bez przenicy (Sante)4769.66120
1205Ciasteczka w mlecznej czekoladzie - O kulki4766.86819
1205Ciasteczko kruche Maltikeks z mleczną czekoladą4766.868.419.2
1205ciastka sante owsiane476106120
1205ciastko KFC4764.46522.1
1205Kabanos - Krakus47627240
1205Kulki ciasteczka z Biedronki47676819
1205Mieszanka Wedlowska - Wedel4765.160.423.3
1205Paluszki - Cymes47613.957.720
1205t z owocami476103010
1220Baton Kinder Delice kokos47564032.3
1220Baton Lion Mini White - Nestle4756.165.620.8
1220Chlebek Kargs475135421
1220Ciastka Vitalki4758.857.921.7
1220Ciastko orkiszowe47586223
1220Ciasto cytrynowe - Lidl4753.944.131.3
1220Cukierek Malaga - Wawel47546521
1220Krakersy minipizza - Belin4759.24628
1220Mazurek kajmakowy4757.45625.6
1229Ciastko makadamia - Subway4745.361.323
1229Cukierki Dumle4743.45321
1229Czekolada deserowa 60% kakao z ryżem preparowanym i kawałkami maliny4747.44726
1229Czekolada gorzka różana - Wawel474834.538.8
1229Czekoladki bombonierka - Mauxion4743.567.220.8
1229Gullon ciasteczka bezglutenowe4744.97218
1229Majonez sojowy bezjajeczny4742.52.350.5
1236Baton Danusia Classic4734.457.624.3
1236Baton Nut & Almond - Sante473125124
1236Baton orzechy/śliwka - Sante473125124
1236Chipsy Tear and Share solone - Lay's4736.859.821.8
1236Chrupki - Bingo473136119
1236Chrupki orzechowe - Bingo473136119
1236Ciasteczka cappuccino thins ANNAS4735.369.619.3
1236Ciastka Domowe kruche w czekoladzie47366321
1236Czekolada bez cukru mleczna - Moris47365434
1236Czekoladki mieszanka pralin - Magnetic4733.567.220.7
1236Paluszki krakersowe Crixy zielona cebulka - Felix47366421
1236Salami węgierskie - Sokołów47323341
1248Ciasteczka owsiane kakaowe (Sante)47210.456.221.1
1248Ciasteczka Owsiane z żurawiną (Sante)4729.660.819.5
1248Nachos4726.664.420
1248Płatki lniane47218.7641
1248Sos Winegret - McDonald's4720550
1248Tortilla chips BBQ - Lidl4726.664.420
1248Tortilla simply - Lidl47276520
1255Baton energetyczny - Ale471104826
1255Baton Lion - Nestle4714.166.520.6
1255Baton ryżowy orzechowy4716.27019
1255Brownie marktkauf4715.34829
1255Chipsy ziemniaczane (z obniżoną zawartością tłuszczu)4717.166.920.8
1255Ciasteczka maślane duńskie47156521
1255Ciasteczka Owsiane Naturalne (Sante)47110.159.220
1255Ciastka owsiane orzechowe Carrefour4719.662.619.2
1255Ciastka zbożowe żurawinowe - Sante4719.660.719.5
1255Ciasto XL Brownie - Bahlsen4715.34829
1255Fit snack ciacho płatki owsiane + 3 ziarna47112.138.628.5
1255Granola471106420
1255Mieszanka studencka - Rossman471124427
1255oliwki w oliwie z czosnkiem4711.57.248
1255Płatki Magusie Podusiaki czekoladowe - Biedronka4716.466.917.3
1255Wafle ryżowe z orzechami4716.27019
1272Baton Mimi o smaku kokosowym4706.747.228.3
1272Chałwa47012.56022
1272Chlebek orkisz +słonecznik - Chrupak47016552.1
1272chlorella bar orzech&kamu kamu47085522
1272Ciasteczka owsiane z żurawiną4708.862.419.1
1272Ciastka Hobnob4707.361.420.3
1272Ciastka Lu Go! z jogurtem naturalnym4707.76718
1272ciastka milka choc & choc4705.76123
1272ciastka Musli4709.16220
1272Ciastka Musli żurawiną - Alpino47018.732.628
1272Czekolady Choco Mix Jelly - Milka4704.76720.5
1272Kulka energetyczna47013.634.829.1
1272Metka łososiowa47010545.5
1272Pasta rybna z łososia - ABBA4707.57.545
1272Prażynki Na Maxa4700.54638
1272Rogalik pudrowany (6 = ok 100g)47086521
1272Sturbuck -ciastko jasne z czekoladą4704.86421
1289Babeczka Muffin Bio46995624
1289Baton Mimi o smaku czekoladowym4696.247.427.9
1289Ciasteczka owsiane kakaowe bez dodatku pszenicy4691057.120.7
1289Herbatniki Floretki z przyprawami korzennymi4696.671.519.3
1289Jaśki - poduszeczki kokosowe4696.86918.5
1289Kiełbasa sucha pleśniowa46926339
1295Baton Crunchy wiśniowy w polewie jogurtowej4684.96919.1
1295Baton Easy czekoladowy - Hi4684.446.429.4
1295Baton flapjack rodzynki i rum - Fa So Good!4685.55823
1295ciastka sante z MPC468105621
1295Mieszanka bakaliowa żurawinowo orzechowa4689.756.222.2
1295Sękacz (ciasto)46812.744.231.3
1301Ciastka Cookies Cioko Latte - Dolciara Falcone4676.865.519.1
1301ciastko roladka cukiernia Róża Biedronka4673.25626
1301Granola bez glutenu fioletowa467107313
1301Herbatniki maślane pełnoziarniste46777316
1301Herbatniki pełnoziarniste maślane - Bonitki46777316
1301Wafle w polewie yogurt - Sonko46766918
1307Baton Lion bardziej chrupiący XL - Nestle4664.365.720.7
1307Chipsy soczewicowe pomidor i bazylia4669.36619.5
1307Ciasteczka big cookie delicpol46676320
1307Ciasteczka owsiane Tago4664.25925
1307Ciastka zbożowe - Aldi4667.472.916.7
1307dietSnack46635.83121.5
1307Grancereale classico, ciasteczka zbożowe z błonnikiem466860.719.5
1307Krakersy orkiszowo sezamowe - Bio46617.542.423.2
1307Musli Morning Choco Crunchy - Goody46686418
1307Paluszki z sezamem46613.360.119.1
1307Płatki owsiane crunchy Musli czekoladowe - Netto4667.46618
1307Tortilla Wrap tuńczyk466275318
1307Wrap Tuńczyk Avokado466275318
1320Baton Musli Bar rodzynki i orzechy - Oshee46510.155.121.9
1320ciasteczka łakotki owsiane46586021
1320Ciastka breakfast biscuits - Tesco4658.167.617
1320Ciastka Lu Go nadziewane kremem czekoladowo-orzechowym4657.76618
1320Ciastka Lu Go! z jogurtem truskawkowym4657.86618
1320Ciastka Molinetti - Mulino Bianco4657.56219
1320Ciastka owsiane4657.56021
1320Ciastko korzenne4654.87814.9
1320Ciasto czekoladowe otrębowe4657.56021
1320Draże kokosowe46537516
1320Grzanki z przyprawami46510.863.518.3
1320Herbatniki holenderskie półsłodkie46576618
1320Kabanos - Madej&Wróbel46519.90.540.6
1320LU Petitki z mleczną czekoladą465769.517.5
1320OSHEE Vitamin Musli Bar46510.155.121.9
1320Płatki Morning Nougat Pillows - Goody4655.770.117.3
1320Ser Brunnost465104330
1337Baton Pawełek deserowy advocat4644.359.321
1337Baton Pawełek deserowy amaretto4644.359.321.1
1337Ciasteczka korzenne46456919
1337Ciastka breakfast biscuits cereals&cocoa - Tesco46486817
1337ciastka zbożowe z jabłkami (biedronka)4647.96219
1337Czekoladki Malaga - Wawel46426022
1337Drażetki Lentilki - Smarties46456818.9
1337Kabanosy z indyka - Indykpol46424.80.839.4
1337Sos musztardowo - miodowy4640.923.340.8
1346Baton z qunia hale4635.36021.4
1346Ciasteczka maślane z żurawiną4635.87536.7
1346Ciastko "Cukiernia Róża" maślane z jabłkiem - Biedronka46367415
1346Herbatki z dodatkiem czekolady (maślano kakaowe) - Bonitki46377415
1350Baton Maciek toffi - Wawel4625.46219.3
1350Ciastka maślane z jabłkiem (Cukiernia Róża)46267415
1350Ciastko doro a'la tiramisu46264628
1350Czekoladki Złota wiśnia w likierze4623.85022
1350Musli Crunchy z orzechami - Tesco46210.760.818.2
1355Bake Rolls pełnoziarniste461136117
1355Ciasteczka owsiane Bio bez cukru - Symbio4617.16021
1355Ciasteczka zbożowe naturalne (Kupiec)4619.16118.3
1355ciastka z makiem4616.76320
1355Kruche ciasteczka zbożowe naturalne Kupiec46196118
1355Mieszanka orzechowa - Lidl4617.852.323.6
1355Musli - Aldi4619.96118
1355Paluszki z przyprawami - Lidl46186817
1355Płatki śniadaniowe Mlekołaki figuraki vanilla - Lubella4616.668.617.1
1355PopCorn do mikrofalówki Maślany lub Solony - Biedronka4618.35324
1355Ser brązowy norweski Gudbrandsdalsost - Tine461113929
1355Symbio Ciastka Owsiane4617.16021
1355Wafel Tofelek46156818
1355Wafelek Tofelek Tastino - Lidl4615.267.618.4
1369Baton Kinder Delice kakao4605.843.429.2
1369Baton Pawełek mleczny toffi4603.967.718
1369Baton power bar dynia & matcha46012.429.229.3
1369Baton Snickers Almond4606648
1369ciasteczka gryczane4606.17217.4
1369ciasteczka zbożowe malina z żurawiną4609.16118.2
1369ciastko od teściowej46075223
1369Czekolada karmelowa46036919
1369krakuski zbożowe z płatkami owsianymi4609.16119
1369Kupiec kruche ciasteczka zbożowe46096118
1369Moje białko460522913
1369Płatki Mlekołaki Figuraki Choco - Lubella4605.766.917.1
1369Płatki śniadaniowe Milk Snack Cocoa - Brooklea46055126
1369Ptasie mleczko Super46035824
1369Sos koperkowo-ziołowy gotowy4600.4648
1369Sos sałatkowy włoski - Knorr4600748
1369Sos śmietanowy46041244
1369Sos śmietanowy - McDonald's46041244
1369sos śmietanowy MCdonalds46041244
1369Wafle ryżowe w czekoladzie mlecznej - Sonko4607.867.117.3
1369Wafle w czekoladzie milk - Sonko46086717
1369Yammy day Croissant orzechowe46074428.8
1391Ciasteczka cantucci almond - Italiamo459126814
1391Ciastka na dobry dzień Witamin śliwka4596.972.715.8
1391ciastko kokosanka4593.55424
1391Czekolada bez cukru dark - Moris459647.532
1391Kabanosy cienkie - bezglutenowe45935135
1391Kakao (proszek)45918.250.621.7
1391Kanapka Panini45920.457.315.9
1391Pasta rybna z dorsza4595447
1391Salami459220.341
1391Salami ostródzkie459220.341
1391Wafelki z czekoladą4595.665.818.2
#N/AAmarantuski kokosowe458125619
#N/ABaton blueberry - Ever Good458115325
#N/AChipsy tortilla bez glutenu słone45867614
#N/ACiasteczka Łakotki deserowe z cukrem458670.519.5
#N/ACiasto Bounty z kaszy jaglanej4588.231.234.6
#N/ACiasto Brownie4587.439.930.9
#N/ACiasto Brownie Wegan4587.439.930.9
#N/AKanapka Summer Pita KFC458323321
#N/AKiełbasa Fuet hiszpański45823.55.538
#N/Akruche ciasteczka zbożowe kakaowe Kupiec4589.360.118.3
#N/AMusli bananowe - Tesco4588.76516
#N/APetitki z mlecznym nadzieniem4586.96718
#N/APieczywo chrupkie Snack 3 ziarna - Chrupak45815.459.315.6
#N/ASalami wieprzowe (dojrzewające, podsuszone)458213.540
#N/ASezamki Bio z nasionami Chia 3 sztuki - Naura45895722
#N/ASnack do smażenia Przysmak Świętokrzyski - Społem4587.559.521.1
#N/AWafle ryżowe w gorzkiej czekoladzie - Sonko4586.564.618.1
#N/AWafle w czekoladzie dark - Sonko45876518
1420Brownie Dr Oetker4576.55425
1420Ciasteczka brzoskwiniowe45757017
1420ciastka slodkie bezglutenowe berries4579.457.319
1420ciastko karmelowe4573.965.919.6
1420Herbatniki z makiem - Biedronka45766419
1420Jeżyki (ciastka)457561.221.3
1420Musli Crunchy bananowe z czekoladą - Sante4577.16816
1420Musli pingo doce z owocami i orzechami laskowymi - Biedronka4578.262.817.7
1420Polewa czekoladowa4571.54828
1420Sos sałatkowy Francuski4570.815.644.8
1430Baton Choco&Caramel - Mister Choc4564.164.919.7
1430Baton Milky Way456471.217.2
1430Baton oats@honey - Nature Valley45686417
1430Baton owsiany - Dealz4568.164.517.2
1430Baton Ultra Almond - Aptonia4569.261.318.5
1430Ciastka bezcukrowe4566.561.725.3
1430Ciastko belVita4567.86917.3
1430Czekolada TUC - Milka45655124
1430Drażetki czekoladowe - Carrefour45647715
1430Kabanos węgierski45630236
1430Musli chrupkie z kawałkami czekolady - Tesco4567.66517
1430Pasta makrelowa4567645
1430Polędwiczki wieprzowe z suszonymi pomidorami i quinoa4563431.320.5
1430Praliny brandy orange4565.858.222
1430Praliny brandy orange - Mieszko4565.858.222
1430Ptasie mleczko frappe4563.35823
1430Rogalik z nadzieniem orzechowym45674428
1430Tofu po seczuańsku456253726
1430Trufle4565.462.618.9
1449Baton owocowo-orzechowy Maca&Kakao - Foods By Ann4558.634.128.2
1449belvita- ciastka orzechy+ miód4557.66915
1449Biszkopciki Fruhstuck - Belvita4557.66915
1449Ciastka dr Gerard witAM musli jabłko4556.67414.8
1449Ciastka z Miodem i Orzechami - Belvita4557.66915
1449Ciasto do tarty45584029
1449Czekoladki Miętowe listki4553.57017
1449Grzanki - Croutons45510.660.618.3
1449Kiełbasa Chorizo455241.938
1449Kiełbasa wegetariańska Chorizo455241.938
1449Mleczna kanapka sandwich joghurt - Belvita4557.46916
1460Kawa Mokate 3w1 Classic4540.58312
1460Pierniki ReichsGraf Elisen Lebkuchen454104824
1460Ser pleśniowy - Bavaria Blu45413.5044.2
1460Ser twardy dojrzewający owczy hiszpański Manchego - Tesco454241.539
1464Baton energetyczny GO ON! - Sante45318.639.622.9
1464Baton Go ON! orzechowy45318.639.622.9
1464Baton musli chocolate4538.763.217.3
1464Ciastko Triple Schoko Cookie - McDonald's45355624
1464Cukierki Mumsy4532.76420.7
1464Kawa Cafe Latte Caramel (kapsułki) - Rene453195517
1464Makaron z zupki chińskiej - Vifon45396517
1464Musli Knusper - Kolln4539.1656.6
1464Pomidory suszone w oleju - Helcom4533.36.445
1464Rise sweet chilli small - KFC45316.166.612.6
#N/A7 Days Crioissant z nadzieniem o smaku spumante45274228
#N/ABabka cytrynowa452542.629
#N/ABaton Mars4523.270.117.2
#N/ABaton Monte - Zott4525.843.827.8
#N/ACiasteczka jęczmienne z siemieniem lnianym (Sante)4528.56018.6
#N/ACroissant z nadzieniem kakaowym (7 days)45274228
#N/ADonut4524.95125
#N/ADonut czekoladowy4524.95125
#N/AMleczna kanapka snack - Monte4525.843.827.8
#N/APłatki Chrunchy naturalne - Sante4528.57014
#N/APłatki crunchy naturalne z pełnego ziarna owsa - Sante4528.57014
#N/APłatki Crunchy z pełnego ziarna owsa 54% - Sante4528.57014
#N/APłatki śniadaniowe wielozbożowe Multigrain zielona cebulka - Nestle4528.56118
#N/ASer kozi45230.52.235.6
#N/ASer kozi (twardy)45230.52.235.6
#N/ASer Parmezan45241.50.132
1490Baton Kinder Pingui Choco4517.138.829.3
1490Cacao and flax45120.435.132.1
1490Cukierek wiśnia w czekoladzie4512.96918.2
1490Kawa Cappuccino o smaku karmelowym4514.77614
1490Musli truskawkowe i czekolada - Fitella4519.661.916.7
1490Pieczywo chrupkie piernikowe z czekoladą mleczną - Tovago4517.76517
1490Płatki Mlekołaki figuraki toffi - Lubella4517.169.915.2
1490Wafle karmelowe Karamell-Waffeln4513.57017
1498Babeczki z tofii (mini)4504.562.719.7
1498Baton musli borówka4504.867.517.9
1498Baton zbożowy Choco Cereal w polewie z czekolady mlecznej o smaku bananowym4505.964.517.8
1498Cantuccini450106616
1498Cantuccini - Lidl450106616
1498Chipita 7 Days Croissants z czekoladą45074426
1498Chlorella (100% organic)45059.117.313.4
1498Ciastka LU Go Musli z owocami4508.26418
1498Ciastka Owoce Leśne - Belvita, Śniadanie4507.56815.5
1498Ciastka Pepperkaker Bjørken45057912
1498Ciastko owsiane4506.268.718.1
1498ciastko owsiane mceneedy z żurawiną450663.618.4
1498Croissant 7 days45074128
1498domowy blok czekoladowy450124328
1498Herbatniki z cukrem - Familia45066817
1498Krakersy wielozbożowe papryka z ziołami - Sunbites45076517
1498Krakersy wielozbożowe pomidor z bazylią - Sunbites45076517
1498Krakersy wielozbożowe wiosenne warzywa - Sunbites45086317
1498Płatki crunchy owies/pszenica/ryż4509.259.919.2
1517Baton Warszawski Cwaniak (banan, sezam)4499.84528.5
1517Ciasteczka ryżowe BIO Ania Fun cookies4493.880.513
1517ciastka Peipakoa NH4492445.717.2
1517Czekolada nadziewana4493.968.817.6
1517Czekoladki marcepanki449103729
1517Mieszanka studencka egzotyczna - Alesto4496.953.622.1
1517Paluszki Baranowskie zioła i czosnek4491289.94.6
1517Płatki śniadaniowe Granola z orzechami i kokosem - Sante44910.760.818
1517Ptasie mleczko o smaku śmietankowym4493.45723
1517Sos winegret (ocet i olej)44902.550.1
1527Chlebek musli amarantusowy448126315
1527Ciasteczka otrębusie448114424
1527Cukierek wiśnia w alkoholu4482.952.420
1527Grzanki serowe - Leimer44810.558.418.5
1527Paluchy z dodatkiem czarnych oliwek Grissini448106814
1527Ptasie mleczko śmietankowo-karmelowe4483.55922
1533Batonik Access Melaleuca4479.35520.1
1533Ciastko owsiane (domowego wypieku)4476.866.417.9
1533Ciasto marmurkowe - Tesco4475.74328
1533Cukierek trufla z rumem - Mieszko4473.274.715.1
1533Cukierki Torciki truflowo-pistacjowe - Goplana4474.96716
1533Grzanki - Skorpor44710.780.49.2
1533High Whey Protein Bar (Activ Labs)447244718
1533Kawa 3w1 - Nescafe4472.77813
1533Kruszonka44765721
1533Mazurek orzechowy4475.34132
1533Pesto zielone Baresa - Lidl4474.42.846.2
1533Płatki śniadaniowe musli bananowe z kawałkami czekolady - Fitella4478.764.315.8
1533Ser Blue and White Mould - Goldessa447140.343.3
1546Baton zbożowy Musli Riegel - Rossmann4467.16616
1546Ciasteczka musli4468.25919
1546Ciasteczka orkiszowe Babci Ani waniliowe446107413.1
1546Ciasteczka zbożowe (Carrefour)4467.66616
1546Ciasteczka zwierzaki4466.275.313.4
1546Drażetki Lentilki Mimi - Biedronka44646320
1546Herbatniki musli czekoladowe - Emco4465.15919
1546Musli Crunchy - Tesco4469.16714
1546Pestki dyni44624.55419
1546Śledź po gdańsku w oleju44613.5043.5
#N/AAmarantus ekspandowany44518765.9
#N/ABiszkopciki Duo Crunch Strawberry & Live Yogurt - BelVita Breakfast44577014
#N/ACiastka Lu Go 4 zboża i mleko4458.76915
#N/ACiastka LU Go wielozbożowe44586716
#N/ACiastka zbożowe musli z owocami - Belvita4457.46715
#N/ACiastko zbożowe BelVita44586714
#N/AMusli śniadaniowe cruesli44576715
#N/APłatki śniadaniowe Crusli44576715
#N/ARewersy lajkonik44596516
#N/A7 days double max - kakaowo-waniliowy44464228
#N/Aciasteczka babci Ani owsiane444117412
#N/ACiasteczka kruche z marmoladą4445.166.417.1
#N/Aciastka owsiane organiczne4449.558.716.9
#N/Aciastka słoneczniki4445.166.417.1
#N/ACiastko kruche z marmoladą4445.166.417.1
#N/AKrakersy4449.371.513.4
#N/APaluszki chlebowe Grissini z sezamem44415.463.213.5
#N/APieczywo chrupkie - Chrupak44415.958.915.4
1574Baton Mars mini4433.970.915.7
1574Chrupki Reksio - Przysnacki44386516
1574Ciastka fibre biscutis44366817
1574Ciastka z maszynki4434.261.620
1574Czekoladki Alte Excellenz - Lidl44335517
1574Musli Crunchy - First Price44396714
1574sante ciastko jęczmienne44386117
1581Baton Corny Milk442657.919.2
1581Baton Corny truskawkowo - jogurtowy4426.763.317
1581Ciasteczka 5 zbóż RicoRanki - Lidl4428.37113
1581Ciasteczka jęczmienne o smaku korzennym4427.464.817
1581Ciasteczka Rico Ranki - z orzechami4428.37113
1581Ciasteczka zbożowe kakaowe - Kupiec4429.360.118.3
1581Ciastko 5 zbóż Rico Ranki - Lidl44287113
1581Cukierek śliwka w czekoladzie4420.66718
1581Czekoladki Trufle w czekoladzie - Wawel4424.46616
1581Falafel z hummusem44215.662.218.7
1581Kawa Inka z mlekiem 0,5 %4423.77713
1581Kiełbasa w plastrach Chorizo - Lidl44222.80.738.7
1581Musli 5 orzechów z czekoladą - Bakalland442116116
1581Warzywna Tikka44211.155.816.3
1595Baton - Crownfield4414.574.713.3
1595Ciastka zbożowe 5 grain - Natura4417.16217
1595Migdały Nougat Blanc - Biały nugat z migdałami - Duc De Coeur4414.97713
1595Musli Crunchy Fruit Classic4417.36416
1595Ptasie mleczko waniliowe - Wedel4412.85722
1595Szwedzki tort migdałowy44110.937.711.3
1601Sos holenderski klasyczny - Knorr4401.5745
#N/A7 Days Double coconut44074326
#N/ABake Rolls o smaku czosnkowym440146215
#N/ABaton energetyczny jogurt - Multipower440135618
#N/ABaton Musli Bar czekoladowy - Lidl4405.76417
#N/AbelVita kakaowe ciastka zbożowe4407.86615
#N/AChrupki chlebowe - Kubeti44086715
#N/ACiastka4407.664.716.8
#N/Aciastka kakaowe belvita4407.86615
#N/ACiastka Lu Go czekoladowe4407.664.716.8
#N/ACiastka zbożowe kakaowe - Belvita4407.56714.5
#N/ACiastko na śniadanie zboża+mleko - Belvita4407.96714.5
#N/ACukierki Toffees - Milka4404.264.518
#N/ACzekolada Toffee - Milka4403.565.519
#N/ADeser Almond Dark&Delicious440113031
#N/AGranola - Sante4409.463.916.3
#N/AGranola truskawkowa (120g) - Kupiec4409.463.916.3
#N/AHerbatniki kakaowe4406.462.217
#N/AHerbatniki Lu petitki z mlekiem i miodem4408.27312.5
#N/AHerbatniki Petit Beurre4408.97113
#N/AMusli czekoladowe - Sante4407.26615
#N/ANapój owsiany instant4402.850.525
#N/APetitki mleko i miód4408.27312.5
#N/APłatki Granola owocowa Fruits Clusters - Tesco4408.865.815.4
#N/ARogalik 7 days44074128
#N/ASos francuski4400546
1627Baton Ba! jabłko i rodzynki - Bakalland4395.168.215.5
1627Baton bananowy Banana musli bar4394.27314
1627Chrupkie paluchy pszenne - Biedronka439116813
1627ciasteczka ewy z sezamem439126215
1627Ciastka korzenne4396.27512
1627Ciastko Belgian Chocolate Browni43955223
1627Ciastko zbożowe z czekoladą4398.26714
1627Cukierek kokos - Mieszko4393.475.713.7
1627Herbatniki4398.276.811
1627Herbatniki musli z owocami leśnymi4397.36217
1627Kabanoski Maestro (aria drobiowa) - Henryk Kania43928335
1627Płatki Granola gorzka czekolada - Sante4398.164.114.9
1627Praliny Cherrissimo pralines - Mieszko4394.35922
1627Ser tarty43935033
1627Ser tarty dehydrowany - Gratino43935033
1642Bagietka Filoncino438116515
1642Baton Corny Big czekolada banan4385.768.714.9
1642Baton corny big czekolada-banan4385.768.714.9
1642Golonka wieprzowa (bez skóry)43868.5018
1642Mini krakersy43810.167.414.2
1642Musli tropikalne - Fitella438864.515
1642Petit Beurre ciastka43887810
1642Płatki Mussli Tropical Fitella - Gellwe4388.264.514.8
1642Ptasie mleczko4382.656.221.8
1642Ser owczy - Bulgar43823138
1642Ser owczy w plastrach - Światowid43823138
1653Baryłki4373.458.418.3
1653Ciasto marmurkowe Graciella - Biedronka4374.95323
1653GO ON protein baton Vanilla + Insulin43719.34219.9
1653Krakersy - Crich43711.165.913
1657Cukierek kawowy Kopiko436088.413.4
1657Hot dog - CPN43612.24225.1
1657Krakersy Junior krakersy Safari - Lajkonik436116713
1657Mąka sojowa43634.535.220.7
1657Otręby owsiane granulowane z aronią - Sante43613.657.314.8
1657Parówki Eco Varmkorv - ICA43615.534.225.4
1657Płatki Granola Crunchy Musli Fruit truskawka, malina, żurawina - Sante4368.765.715.4
1657RAW BITE43685320
1657Wrap Tajski4362365.511
1666Baton Go ON! protein bar żurawinowy z Goji i inuliną43517.842.819.8
1666Baton Go On! z żurawiną - Sante43517.842.819.8
1666Baton musli - Crownfield43586118
1666Baton Protein Bar żurawinowy z Goji i inuliną - Sante43517.842.819.8
1666Ciasteczka mini betini4357.8799.4
1666ciastka mini betini4357.8799.4
1666Ciastko owsiane z rodzynkami (domowego wypieku)4356.568.416.2
1666kiełbasa polska surowa długodojrzewająca - Pikok435291.135
1666Majonez lekki - Winiary43521242
1666Majonez Light - Winiary4351.511.942.3
1666Mieszanka bakaliowa Love Las - Bakalland4357.55618
1666Mini betini Takie "Petit Burre" jak kiedyś z "Goplany"4358799
1666Płatki śniadaniowe Granola wysoko proteinowa - Lizi's Granola435225715
1666Sałatka z makaronem, jajkiem i kurczakiem43544.340.611.1
1666Sos francuski coop4351.50.547
1681Bake Rolls pizza43411.664.214.5
1681Baton energetyczny Eat Natural date & walnut4349.146.618
1681Baton Go on! protein bar43419.340.820
1681Biszkopty z mlecznym kremem Mix Milk - Balconi4341169.120
1681Chrupki kukurydziane serowe4346.76516
1681Chrupki serowe - Na Maxa4346.76516
1681Ciastka Amaretti Italiamo - Lidl43467810
1681Śliwka nałęczowska w czekoladzie4343.66218
1689Lukier kokosowy4331.552.724
1689Majonez niskotłuszczowy - Mosso4331645
1689Płatki Granola czekoladowa - Sante4337.663.315
1692Baton Ba! Banan - Bakalland4324.57214
1692Baton bananowy Ba! - Bakalland43257214
1692Baton Corny Nussig4326.963.815.3
1692Baton musli banan - Biedronka4324.57214
1692Biszkopty morelowo-śmietankowe z polewą - Dr Gerard4325.26417
1692Ciasto Rolada kakaowa4323.65623
1698ciastka gullon4316.16517
1698Ciastko francuskie z wiśnią4315.151.422.8
1698Granola domowa431155320
1698Granola fruit4317.66614
1698Pasta jajeczna - Lisner4317244
1698Popcorn karmelowy4313.879.112.8
1698Szprot podwędzany w oleju - Winter43111043
1705Alpejskie Mleczko - Milka43035622
1705Baton energetyczny - Miodowy Kłos4309.749.227.7
1705Baton miętowy Frys43027115
1705Ciasto kruche podstawowe /samo ciasto/43055024
1705Dressing, sos do hamburgera43011740
1705Krakers śniadaniowy pełnoziarnisty430145714
1705Pasta kawiorowa - Mills43081339
1705Ser pleśniowy Cambozola43013.50.541.4
1705Sernik biała i ciemna czekolada - Tesco4304.836.329.1
1705Wafle mini zbożowe - EuroWafel4307789
1715Baton musli jabłko rodzynki - Vitanella4295.864.415.6
1715Baton musli z maliną4296.966.714.2
1715ciasteczka domowe42956622.4
1715Ciasteczka kruche42956522.4
1715Kostka ptasiego mleczka waniliowego z galaretką truskawkową42936020
1715Majonez lekki - Bona4290.95.644.2
1715Płatki Granola orzechowa - Sante4299.359.517.1
1715Ptasie mleczko w czekoladzie z galaretką4292.46020
1715Sałtka Gumowskiej - dodatki42976316
1715Serek Mascarpone4297046
1715Sos Kowbojski - Subway4291.47.143
1715Śliwka w czekoladzie4292.76817.5
1715Tort Marlenka4296.750.322.5
1728Baton Crunchy orzechowo-migdałowy - Sante42810.25020.8
1728Baton musli z kawałkami pomarańczy w polewie jogurtowej4283.575.112.5
1728Ciasteczka Fun Cookies orkiszowe42868110.1
1728Ciasto Baklava4286.737.629
1728Filet z makreli w oleju - Evra Fish428131341
1728Herbatniki Be Be4288.573.710.6
1728Krakuski fasolki z galaretką4284.96815
1728Mieszanka bakaliowa Mix sport vital4289.14522
1728Owsianka moja42813.543.919.9
1728Popcorn solony (z mikrofali)4288.14821
1728Ptasie mleczko cappucino - Magnetic42826617
1728Sucharki mini - Pano428117110
1728Talarki - Lajkonik428106613
1728Zupa wysokobiałkowa- serowa428293021
1742Babeczka (Muffin)4277.347.223
1742Babeczka waniliowa4277.347.223
1742Baton musli - Lidl4277.26018
1742Baton pro shock427304017
1742Cantuccini (ciastka)4279.862.914.1
1742Chipsy Cassava - Cofresh4272839
1742Cukierki Iryski waniliowe - Biedronka42727513
1742Kaszka dla dzieci4271271.710
1742Muffinki Babuni Orkiszowe - Bio4278.955.524.2
1742Murzynek (ciasto)4277.74524.4
1742Płatki śniadaniowe kakaowe poduszki z nadzieniem z orzechów laskowych bezglutenowe - Bezgluten4275.97312
1742Posypka do deserów fit4271.7893.6
1742Rodzynki w czekoladzie4274.86216
1742Wafelki - Warerley4270848
1756baton proteinowy nugatowy42623.943.717
1756Kaszka mleczno-ryżowa dobranoc - Nestle4261271.510
1756Musli 5 owoców tropikalnych - Bakalland4268.86115
1756Nutrend Excelent 24% protein bar chocolate-nougat42623.943.717
1756Paluszki z galaretką wiśniową w czekoladzie4264.36815
1756Pączek (z lukrem lub cukrem)4265.250.822.9
1756Pesto czerwone - Lidl4263.83.643.2
1756Płatki śniadaniowe musli cynamonowe z kawałkami jabłka - Fitella4269.765.412.1
1756Rurki4269.2759.5
1756Rurki waflowe kruche maślane - Biedronka4269.2759.5
1756WPC 80 KFD426785.68.7
1767Kakao - Cadbury4257.87011.5
1767Mąka dyniowa - NaturAvena425581316
1767Pasta tamaryndowa4251.123.81
1767Salami włoskie42521.71.237
1767Ślimak Fit shaker z kurczakiem, winogronem i kaszą kuskus42520.139.621.7
1767Wafle holenderskie4253.56616
1773Agrest w czekoladzie4242.367.215.8
1773Baton Corny Big orzechowy424861.416.2
1773Baton orzechowy424861.416.2
1773Bułeczki pszenne Croissant4248.845.722.6
1773Chałwa ze stewią42413.84532
1773Czekoladki After Eight - Nestle424273.612.9
1773Kabanosy snack o smaku italiano - Indykpol42427.81.733
1773Krakersy ostry chrzan4247.47012
1773Płatki Granola z jagodą i granatem - Sante4247.768.312
1782Baton kinder Pinguin Malina4234.84823.5
1782Baton Nesquik z płatkami i mlekiem4237.162.914.1
1782Kabanosy luksusowe Gold - Sokołów42323136
1782McWrap Klasyczny Grillowany Kurczak - McDonald's423175117
1782Mieszanka bakaliowa Trial mix Sun Grown - Tesco4235.542.624.6
1782Musli chrupiące bananowe - Vitanella4236.96414
1782Nougat - Lidl4235.774.510.8
1782Płatki Crunchy bananowe - Vitanella4236.96414
1782Płatki śniadaniowe Special yoghurt & cherry - Fitella42312.678.45.3
1782protein punch423214417
1782Roladki śledziowe z jabłkiem i śliwką w oleju (konserwa)4239939
1793Baton Crunchy żurawina, malina - Sante4223.77213
1793Baton energetyczny Voltage - Nutrend422859.316.2
1793Chipsy z pieca - Lay's4225.27411
1793Mleczna kanapka42283427.9
1793Pastella śródziemnomorska z twarożkiem i mozarellą - Lisner4226542
1793Sucharki - Biedronka422117010
1799Babka o smaku waniliowym4215.842.225
1799Baton Crunchy czekoladowy4216.26216.5
1799Baton musli pomarańczowy - Secretto42157013
1799Czekoladki Mon Cheri4213.257.819.7
1799Sos Ranch - Subway4210742
1799Wafle ryżowe Jumbo o smaku sera Cheddar - Arroza4217.77211
1799Wafle serowe o smaku sera Cheddar - Good Food4217.77211
18067 days double max - wanilia z wiśnią42064624
1806Babka jogurtowa4204.64425
1806Baton daktylowy (daktyle, orzechy, czekolada) - Fruit fusion420106515
1806Baton musli forest fruit4203.87312
1806Baton musli kokos4204.166.414
1806białko serwatkowe ostrovit4207810.47.3
1806ciastka kruche42056522
1806Czosnek w oleju z ziołami4202.71538
1806Forest fruit - Kaufland4203.87412
1806Hamburger McChicken - McDonald's420234118
1806Mleczna Kanapka Kinder4208.23428
1806Muffin cytrynowe - ICA4204.25120
1806Musli czekoladowe - Master Crumble4209.963.412.5
1806Paluszki4208.778.97.7
1806Paluszki (z solą)4208.778.97.7
1806Płatki śniadaniowe Cini Minis truskawkowe - Nestle4205.175.410
1806Snacki błonnikowe (sonko)4208.466.111.8
1823Baryłki Cocktail419356.217.9
1823Baton eco czekolada4199.258.315.3
1823Baton zbożowy czekoladowy4199.258.315.3
1823Cukierek czekoladowy Coffee Amo - Pszczółka4192.17811
1823Cukierki z alkoholem419356.217.9
1823Karkówka wieprzowa pieczona41916.5037.8
1823Paluszki chlebowe Grissini - Biedronka41913728
1823Paluszki z solą sałatkowe41913.469.49.1
1823Wiśnie w czekoladzie - Jutrzenka4192.66515
1832Babka (ciasto)4184.851.421.4
1832Babka marmurkowa4184.85025.5
1832Babka piaskowa4184.851.421.4
1832Bakłażan faszerowany418245415
1832Baton Corny Big brownie4186.662.215.1
1832Baton musli cappuccino4187.168.612
1832Baton Nesquik4187.266.613.6
1832Chipsy warzywne vegee41867512
1832Chipsy ziemniaczane pieczone4184.87610.5
1832ciastka w czekoladzie4184.36415
1832Ciasto francuskie4185.73629
1832Lukier waniliowy418067.916.2
1832Oshee guma do żucia4180.293.35
1832Pasta jajeczna4187342
1832Pączek4185.945.623.6
1832Tarta kakaowa4187.941.524.8
1832tarta ze szpinakiem418102515
1832Wafel tortowy41878.2611.8
1832Wafle ryżowe o smaku sera - Arroza4187749.8
1851"Olimp Labs" Nutramil41715.662.511.7
1851Baton - Goody41766713
1851Baton choco shellso - Goody41766713
1851Baton Corny Big Dark Chocolate4176.26513.8
1851Baton musli z owocami i orzechami417115122.4
1851Baton zbożowy Choco Rocko41766713
1851Baton zbożowy Coco Rocko - Lidl41766713
1851Nutramil (OlimpLabs)41715.662.511.7
1851Płatki Chocapic choco-orzechowe - Nestle4178.172.39.5
1851Salami wyborne41724.5135
1851Wafelek do lodów4178.1796.9
1851Wafelek do lodów mały4178.1796.9
1863Chipsy Prosto z pieca zielona cebulka z serem - Lay's4166749.7
1863Grzanki do sałatek - McDonald's41611728
1863Krewetki z masłem czosnkowym - MyFood4169.40.842
1863Pasta z oliwkami - Tesco41618.741.7
1863Piernik alpejski4165.470.512
1863Płatki owsiane błyskawiczne gotowane na mleku 2%41615749
1863Płatki śniadaniowe Cini Minis Granola - Nestle4167.772.69.5
1863Ser Chedar Światowid41625.40.134.9
1863Ser cheddar dojrzały (Cathedral City)41626035
1863ser cheddar w kawałku Światowid41625035
1863Ser tarty - Tesco41624.92.134.2
1863Wafel do lodów4166.9817.2
1875Babeczki magdalenas con crema de chocolate4154.64524
1875Baton proteinowy Go ON! kakaowy z inuliną415254414
1875Chipsy mniej 70% tłuszczu4155.6749.6
1875Chipsy Prosto z pieca grillowana papryka - Lay's4155.5749.5
1875Chipsy Prosto z pieca słodkie curry - Lay's4155.5759.5
1875Chipsy Prosto z pieca solone - Lay's41567310
1875Ciasto francuskie z serem4158.14223.8
1875Farsz do cukini415235413
1875Odżywka białkowa biała czekolada4157997
1875Wafle ryżowe o smaku papryki - Arroza4157.2749.7
1875Wafle ryżowe z kukurydzą o smaku papryki4157.2749.7
1875Żurawina w czekoladzie4151.9828.4
1887bar protein cookies cream4142730.323
1887Baton Cini Minis4146.568.312.8
1887Baton energetyczny Powerbread41466812
1887Baton Omega 3 - Dr. Ritter4148.549.716.3
1887Baton proteinowy414255113
1887Chips Pop Cool zielona cebulka - Sonko4148.9768
1887Chipsy błonnikowe warzywa4148.761.312.5
1887Czekolada - Weight Watchers41475924
1887Kanapka italian BMT - Subway41421.14617.7
1887Kanapka Subway41421.74617.7
1887Musli Almonds Nuts & Granola - Nestle4149.768.19.6
1887Musli tropikalne - Chabrior4147.56811
1887Red velvet cake caffe nero4144.254.719.9
1887Rogalik z serem4149.24720.9
1887Wafle paprykowe4147.9739.3
1902Amarantuski orzechowe413136410
1902Białko UNS Whey Pure 80 Protein - UNS Supplements41375.514.26.1
1902Ciastka amarantuski orzechowe Dobra Kaloria413136410
1902Kawa Cappuccino Orzechowe - Mokate4135769.9
1902Kawa Cappuccino śmietankowe4134.177.29.8
1902Lasagne z wołowiną413374710
1902Listki waflowe41311766.6
1902Paluszki deserowe - Cymes41311.5756.8
1902Ser Gruyere41329032.3
1902Soja (suche ziarno)41334.332.719.6
1902Sucharki granetti - Barilla413116610
1913Baton Ba! 5 owoców tropikalnych41247013
1913Baton Ba! 5 owooców tropikalnych - Bakalland41247013
1913Baton musli w polewie czekoladowej - Sante4127.66014
1913Baton musli z żurawiną i pomarańczą - Vitella4124.37410.4
1913białko serwatkowe kokosowe WPC 80 KFD4127997
1913Białko WHO80412798.76.8
1913Chipsy błonnikowe włoskie4128.562.112.2
1913Ciasto Dark Choc, Coconut & Oat Slices4127.255.617.2
1913Grissini412126810
1913IMPACT WHEY PROTEIN4128247.5
1913KFD Premium WPC 80 smak pistacjowy4127997
1913KFD WPC 80 Premium4127997
1913Musli Cappuccino & Granola - Nestle4129.269.39
1913Musli chrupiące Crunchy - Vitanella4126.86612
1913odzywka bialkowa pulishin4128247.5
1913odżywka białkowa Premium WPC 80 (śmiet.-biszkopt)412798.76.8
1913Oponka z lukrem4123.159.518.3
1913Pasta jajeczna ze szczypiorkiem - Tesco4126.72.641.6
1913Płatki jęczmienne - Lubella412106610
1932Baton Fit Snack411162227.5
1932Baton nesquik maxi choco - Nestle4116.664.412
1932Biszkopty Bonitki deserowe - Biedronka41196712
1932Kabanosy wieprzowy extra - Tarczyński41115039
1932Mentos Chocko4112.8798.8
1932Mieszanka bakaliowa z orzechów i jagód41110.942.820.8
1932Pesto zielone - Tesco4114342
1932Płatki Mlekołaki gwiazdki cynamonowe - Lubella4116.777.18.4
1932Ser Red Leicester - Tesco41124.90.134.5
1932Sos pesto zielony4114342
1942Baton Corny Raisin Nuts41066216
1942Baton Fit Musli pomarańczowy w czekoladzie4106.661.415.3
1942Białko Whey - All Nutrition410767.17.3
1942Borseto z nadzieniem z owoców leśnych - 7 Days41065020
1942Bułka Croissant 7 days Borseto z nadzieniem z owoców leśnych41065020
1942Bułka słodka z nadzieniem jabłkowo cynamonowym41065020
1942Chlorella RV41058239
1942Ciasteczka AMARETTINI4106.4845.2
1942Ciasteczko go truskawka4105.174.110.1
1942ciastka z pestkami moreli4106.4845.2
1942Czekolada ze stewią4106.532.537
1942Kawa 3w1 z magnezem - Coffo4104.7788.1
1942Mutant Maass41020705.4
1942Pączek mini - Piekarnia pod telegrafem4103.159.518.3
1942Sos sałatkowy koperkowo ziołowy - Knorr4100.35.243
1942whey class strawberry4107687
1958Baton musli orzechowy w polewie czekoladowej4097.960.913.2
1958Ciastko francuskie z dżemem40987410
1958Kruche ciasto40975219
1958Mąka z amarantusa40916.2517.2
1958Mieszanka studencka z migdałami4098.146.319.8
1958Wafle serowe (cieniutkie)40914.9687.6
1964Bajeczne mleczko Duo z galaretką o smaku wiśniowym - Ryelands4081.668.314
1964Baton Crunchy bananowo - czekoladowy4085.265.813.8
1964Baton musli o smaku Latte Macchiato4087.168.911.5
1964Musli Mandelmüsli40896212
1964paleo protein bar40850348
1964Pasta z kurczakiem kebab4085.27.839.1
1964Płatki Lion (karmel i czekolada) - Nestle4087.4795.8
1964Sos czosnkowy - Madero40818.141
1964Sucharki - Krostini408106610
1973Baton Frutti Fit Active4075.7749.8
1973Chipsy Fun Pops paprykowe - Lorenz407106013
1973Chocapic - Płatki śniadaniowe w formie batonika - Nestle4077.661.313.8
1973Ciasto Makowiec4076.35021
1973crostini integrali lidl40711698
1973Golonka wieprzowa duszona (ze skórą)40730030.7
1973Grzanki40711.973.56.6
1973Kanapka mleczna Mleczna przerwa - Pilos40785019
1973Salami wieprzowe (suche)40722.61.633.7
1973Sucharki pełnoziarniste - Sonko407116211
1983Baton Bakoma Men406254317
1983baton Bakoma MEN HP406254317
1983Baton Bakoma Men wysokobiałkowy wanilia - Bakoma406254317
1983Baton Corny Big orange4065.464.811.5
1983Baton Raw Energy Coconut & Cocoa (daktyle 68%, kokos 26%, kakao 6%40656118
1983Cukierki Wherther's Original Creamy Filling4060.781.78.5
1983Musli Crunchy tropikalne - Tesco4067.467.110.6
1983Paluszki chlebowe Grissini z czosnkiem40613.670.66.8
1983Pastella jajeczna - Lisner4066.35.539.8
1983Rogalik4068.245.821
1983Rogalik Croissants bez nadzienia4068.245.821
1983Salami klasyczne Kraina Wędlin - Biedronka406201.836
1983Serek twarogowy z pieprzem - Bourjois4069340
1983Shake trusk-bananowy, whey protein40675154.7
1983Wafle chlebek ryżowy cappucino4065.868.313.4
1998Ciasteczka z pudełeczka z marmoladą40546713
1998Ciastko Brownie4054.66516.8
1998Croissant40594621
1998Musli 5 owoców leśnych - Bakalland4058673.7
1998Napój czekoladowy w proszku Choco Duo - Mokate40512.360.712.6
1998Popcorn solony 90 gr - Bakalland4058.156.420.7
1998Salami husarskie40517137
2005Chipsy Pop Cool Chips Popcorn papryka - Sonko4049.277.56.2
2005Mąka owsiana40414.765.79.1
2005Musli czekolada/banan - Nestle4045.663.612.1
2005Paluszki - Tesco40412688.4
2005Serek kanapkowy ziołowy - Boursin4048340
2005Serek twarogowy z czosnkiem - Bourjois4048340
2005Skittles404090.84.2
2005Wafle ryżowe z gryką - Sante4049.3823.1
2005Wafle tortowe40413.775.84.4
2014Baton Crunchy śliwkowy w polewie jogurtowej403461.315.8
2014Baton Grunchy Orkiszowy - Ania4038.167.112.3
2014Baton musli bar śliwka żurawina - Oshee4035.169.110.8
2014Baton orkiszowy4038.167.113.3
2014Baton Oshee Vitamin4032.869.110.8
2014Baton zbożowy Musli śliwka i żurawina - Oshee4035.169.110.8
2014Bułka cynamonowa403753.418
2014Ciasteczka owsiane (Ania)40310.3777.1
2014Ciasteczka Owsiane bez cukru40310.3777.1
2014Ciasteczka owsiane naturalne (Ania)40310.3777.1
2014Ciastka Grunchy orkiszowe z pełnego ziarna - Ania4038.167.112.3
2014Ciastka Kokosanki4033.67213
2014Popcorn maślany (z mikrofali)40394920
2014Pure whey40378106.7
2014Pure whey 100% (czekolada)40378106.7
2014Ser Cheddar pełnotłusty40324.91.333.1
2030Baton jogurtowo truskawkowy - Molke-Riegel402155713
2030Baton musli pomarańczowy4023.575.89.2
2030Chia - szałwia hiszpańska - nasiona Intenson402230.533
2030Ciasto czekoladowe bez glutenu40244623
2030Majonez light - Motyl40215.942
2030Odżywka białkowa impact Whey protein - Myprotein402524075
2030Płatki honey nut4027825
2037Bakal sport energy mix bakalii4014.6739.2
2037Baton białkowy401145812
2037Baton energetyczny sun bite401203620
2037Baton Magija czekoladowa40110.93524
2037Baton marcepanowy w czekoladzie deserowej4016.356.716.6
2037Baton musli z suszonymi jabłkami4015.97111.2
2037Białko my protein czekoladowo miętowe401757749
2037Gorąca czekolada (proszek)4015.475.47.5
2037Gorąca czekolada Magnetic4015.475.47.5
2037Kanapka McDouble - McDonald's401243020
2037Keks bakaliowy4016.453.817.8
2037Musli chrupiące - Bakalland4018.1679.5
2037Pesto zielone4014.77.638.6
2037Pesto zielone - Sottile Gusto4014.77.638.6
2037Piernik serce w czekoladzie - Kopernik4017.5709.3
2037Pierniki toruńskie w białej czekoladzie z nadzieniem z czarną porzeczką - Kopernik4016.26911
2037Płatki Clusters - Nestle40110.466.28.8
2037Płatki Gold Flakes - Nestle4017.180.44.8
2037Płatki kukurydziane Corn Flakes miód i orzeszki - Nestle4017.180.44.8
2037Płatki kukurydziane Gold Flakes - Nestle4017.180.44.8
2037Szynka (Ham)401220.535
2058Amarantus organiczny40014.566.26.5
2058Baton Oh Yeah! - Iss Reserch400333916.5
2058Białko nasion konopi 100% organiczne40049411
2058Ciasto 3 czekolady40026.73814.2
2058Cukier biały - Lidl40001000
2058Cukier trzcinowy - Diamant40001000
2058Cukierek Lambada4002779.6
2058Cukierki Kukułki4001.7805.9
2058Fasolki owocowe40001000
2058Fruktoza (cukier owocowy)40001000
2058Guma Mamba4000886
2058Kakao 16% tłuszczu (proszek)40037515.8
2058Kanapka pasztet / chleb z fasoli jaś 500g, z jajkami (5szt) i drożdżami (21g)4002846.510
2058Kawa o poranku - Biedronka4008.8860.1
2058Koktajl Wellmix - Rossmann (proszek)40042.628.412.4
2058Nasiona amarantusa40014.566.26.5
2058Nescafe Dolce Gusto Cappuccino (kapsułki) - Nestle40021.229.420
2058ODŻYWKA BIAŁKOWA SNIKERS400807.55
2058Paluszki gryczane40012.380.33.4
2058Paluszki wielozbożowe - Sunbites40012726.1
2058Pasta z ciecierzycy i dyni400000
2058Pączek hiszpański Gniazdko4003.36018
2058Pieczywo chrupkie tradycyjne - Sante40012727.1
2058protein komplex400787.36.9
2058Wata cukrowa40001000
2083Białko ilozat 97% Extensor3999700
2083Białko Izolat39929.100
2083B-smart Strips (KFC)39915.335.920.9
2083ciastko z rodzynkami3996.6728.8
2083Cukier trzcinowy - Demerara3990990
2083Extensor IZOLAT 97% Izolat białka serwatkowego Instant3999701.3
2083Herbatniki - Bagatelka3996.6728.8
2083Izolat białkowy3999701.3
2083Mleczna kanapka kakaowa zbożowa Mleczny start3997.3708.9
2083Paluszki Beskidzkie solone - Aksam39911745.8
2083Płatki kukurydziane3997.788.80.3
2083Płatki Multi Fit pszenno-ryżowe jogurtowe - Bruggen3997.778.75
2083Płatki owsiane z mlekiem, pomarańczą i czekoladą - Nestle3991266.48.1
2083Płatki ryżowe w polewie jogurtowej z truskawkami i morelami (Just Fit)3997.778.75
2083Płatki z ryżu i pełnego ziarna pszenicy z płatkami w polewie i truskawkami - Biedronka3997.778.75
2083Precle Pretzel chips - Snack Factory39912755.2
2083Rurki włoskie3997.46711
2083Salami w stylu francuskim - Pikok39924.7332
2083Ser owczy świeży z Sycylii - Pecorino39925.5033
2083Sucharki39913697.4
2083Wafel ryżowo-zbożowy - Sante39912772.6
2104Baton Ba! żurawina i pomarańcza - Bakalland3985.173.58.8
2104Baton musli żurawina - Biedronka3985.1748.8
2104Baton zbożowy - Biedronka3985.1748.8
2104Cukierki Krówki3984.27610.2
2104Cukierki pastylki miętowe bez cukru Winterfresh398096.91.2
2104Grzanki pszenne - Mamut39812678
2104Karpatka3986.73426
2104Kiełbasa domowa39813138
2104Krakersy pełnopszenne3987.168.310.7
2104Mieszanka bakaliowa Mix bakalii - Health39896211
2104Mix bakalii3988.56211
2104Mix bakalii rodzynki, goja, ananas, migdały39886211
2104Muffinka czekoladowa - Żabka3985.75219
2104Paluszki Junior - Lajkonik39811745.6
2104Pieczywo chrupkie graham fit - Złote Łany3981360.310
2104Płatki Granola - Jordans3989.968.97.5
2104Płatki śniadaniowe Fitness z czekoladą - Nestle3987.6755.9
2104Słodzik - Consweet3980.199.80.1
2104Wafelki kukurydziane naturalne - Kupiec3988.879.93.8
2104Wafelki kukurydziane z solą morską3988.879.93.8
2104Wafle krążki ryżowe - MPC3988.879.93.8
2125Baton - Herbalife39728.342.911.4
2125Baton Fitness tiramisu - Nestle3976.166.78.9
2125Biszkopty - Biedronka3978.4756.6
2125Cukierki Irysy397091.63.3
2125Drażetki Tic Tac397097.50.6
2125Lukier czekoladowy3971.163.217.6
2125Melissaki (Nugat)3973.3921.7
2125Odżywka thats the Whey - Sport Definition39776.15.18.1
2125Paluszki beskidzkie o smaku ser cebulka3979.9755.5
2125Płatki Granola owocowa - Sante3978.155.713.7
2125Płatki ryżowo-pszenne z bananem i czekoladą (Just Fit)397877.55.1
2125Płatki ryżowo-pszenne z wiśniami (Vitelle Fit)3978.477.25.2
2125Ptasie mleczko cytrynowe - Magnetic39736015
2125Uniekaas kupiony w coop39725033
2125whey pro+ sportyfeel39776.776.9
2125Wieprzowina (żeberka duszone)39729.1030.3
2125Żeberka wieprzowe duszone39729.1030.3
2142ciasteczka mill396857.114.2
2142Ciasteczka owsiane jabłkowe3965.466.914.7
2142Kaszka z mlekiem waniliowa Mleczny Start - Biedronka39613717
2142Lizak396098.10.5
2142Lizak Chupa Chups396098.10.5
2142Mleczny START kaszka o smaku waniliowym39613717
2142Płatki Choco Shells - Goody3969.279.83.5
2142Płatki czekoladowe z piankami3963.5863.7
2142Płatki kukurydziane flakes&fruits truskawka K classic - Kaufland3968698
2142Wafle jaglane + chia - Sonko39612.4706.1
2142Wafle jaglane z chia39612.4706.1
2142Wafle ryżowe musli - Arroza3967.9784.9
2142Wafle suche3966757
2155Baton Ba! Morela - Bakalland3954.3729.3
2155Baton eco - banan3955.669.29.9
2155Baton musli z orzechami - Lidl3958.263.614
2155Baton musli z orzechami laskowymi i migdałami39586314
2155Biszkopty - Petitki3958.1747
2155Bułka półfrancuska39586810
2155Chipsy błonnikowe o smaku pizzy - Sonko3958.761.312.5
2155Ciastko Magdalenka3953.861.314.7
2155Ciasto francuskie mrożone3954.52929
2155Iced Coffee White/Classic - Kruger3951971
2155Mąka z ciecierzycy - Melvit39521586.6
2155Musli tropikalne - Agropol3958736.3
2155Odżywka 100% Natural Whey Protein Concentrate - Olimp3957767
2155olimp - 100% natural whey protein concentrate3957767
2155OLIMP 100% WHEY PROTEIN CONCENTRATE3957767
2155Petitki Lubisie czekoladowe3955.958.515
2155Płatki Mlekołaki kółka miodowe - Lubella3959.9764.5
2155Płatki sojowe3953811.320.8
2155Zupa pomidorowa z ryżem i indykiem39522.244.913.6
2174Baton caramel & crunch bar394334312
2174Cukier waniliowy3940980
2174Cukierek mini3940960
2174Kabanos drobiowy - Henryk Kania39428330
2174Kabanoski z kurczakiem39428330
2174Landrynki Brando394098.60.2
2174Makaron pastani z dodatkiem szynki394136110
2174Musli błonnikowe z kokosem - Sante394105810
2174Musli Chocolate & Raisin - Nestle3945.666.89.8
2174Musli fitness yoghurt3948.473.56.1
2174Owsianka Coś na ząb naturalna - Kupiec39411.970.36.2
2174Paluszki czekoladowe Juicy Splash - Mister Choc3942739.9
2174Pieczywo chrupkie Delicate Crisp (rozmaryn i sól) - Wasa3941164.58
2174Płatki kukurydziane corn flakes choco bezglutenowe - Nestle394681.63.9
2174Płatki owsiane o smaku muffinki z mlekiem i rodzynkami - Nesvita39410.5697.1
2174Płatki owsiane z mlekiem i malinami - Nesvita3941267.96.9
2174Płatki owsiane z mlekiem, jabłkiem i cynamonem - Nesvita39411.8686.9
2174Popcorn mikrowellen salzig (popcorn z mikrofali solony)39495315
2174Precelki chrupkie - Lajkonik39411697.3
2174Ser żółty Emmental - Kaufland39431030
2174Soy & oat 5 Aptonia39472135.5
2174Stewia w proszku394098.60
2174Wafle ryżowe ze słonecznikiem - Britta3948756
2174Wafle ryżowo-kukurydziane karmel - Good Food3945.5805.2
2198Baton musli żurawina z owocami goji w polewie jogurtowej393665.59.7
2198Baton Protein bar XL393304311
2198Chrupki plecionka kukurydziana3938881
2198Ciastko francuskie lidl393543.522.1
2198Ciastko francuskie z jabłkiem3935.243.422.2
2198Ciasto drożdżowe z rodzynkami39376013
2198Muffiny (babeczki) z jagodami3935.349.519.2
2198Musli Chocolate - Nestle3936.265.29.8
2198Płatki Chocapic - Nestle3938.576.34.6
2198Płatki owsiane z mlekiem i wiśniami - NesVita39311.269.16.7
2198salceson ozorkowy39314137
2198Wafle Talarki z błonnikiem bez cukru39312.171.54.7
2198Whey shock protein blend3937198
2211Baton Fitness orzechowy z mleczną czekoladą (Wapń) - Nestle3925.6697.1
2211Baton musli3924.961.812.4
2211Baton zbożowy BA! śliwka - Bakalland3924.7738.4
2211Ciasteczka Grunchy orkiszowe392276511.3
2211Ciasto francuskie Frosta mrożone39253426
2211Cukierki do żucia Mentos Shootz3920873.7
2211Cukierki eukaliptusowe392097.70
2211Granola z kokosem39210.456.310.2
2211Kasza gryczana palona bio39212753
2211Koktajl waniliowy - Smart Food39224.249.29.1
2211Mąka konopna bio39235.540.69.9
2211Owsianka z czekoladą i bananem - Tesco39211629.2
2211Owsianka z rodzynkami - Mokate39211668.6
2211Płatki Nesquik Duo - Nestle3927.876.34.8
2211Płatki owsiane o smaku szarlotki z mlekiem, jabłkami i rodzynkami - NesVita3921168.27
2211Płatki owsiane z mlekiem i porzeczkami - NesVita39212.567.86.5
2211Płatki owsiane z mlekiem i truskawkami - Nesvita39211.468.96.5
2211Płatki ryżowo-pszenne z truskawkami i czekoladą (VitelleFit)3928.976.64.5
2211Płatki śniadaniowe Fitness jogurtowe - Nestle3927.4765.6
2211Przyprawa do sernika i mas serowych - Kamis3920.8940
2211Ser kozi (w plastrach)39223032
2211Ser kozi półtwardy w plastrach EUROSER39223032
2211Wafel ryżowy z sezamem3927.681.53.8
2211Wafle ryżowe bez soli - Lidl3928.281.13.2
2211Wafle ryżowe Rice Cakes - Good Food3928.281.13.2
2236Baton leśny3913244.39.7
2236Baton o smaku sernika cytrynowego39131.944.19.8
2236Baton Smart Food39131.944.19.8
2236Baton wysokoproteinowy39131.944.19.8
2236Bialko ostrovit39178141
2236Budyń Nugat z czekoladą Słodka Chwila - Dr. Oetker3918.972.96.9
2236Cukierki Zozole Musss3910.696.80.4
2236Grzanki czosnkowe - Polskie Młyny39111677.3
2236Grzanki graham39112686.8
2236Kawa Macchiato3916.470.78.7
2236landrynka z Biedronki (miętowa, lodowa)3910.5980
2236Łowickie WPC 80%3918067
2236Makaron 4 jajeczny39113.278.33.4
2236Makaron z Ludwina - Pol-Mak39113763.4
2236Mleczna kanapka Trancetto cacao - Balconi3915.251.917.7
2236Odżywka białkowa3918067
2236Odżywka Białkowa WPC803917814.31
2236Owsianka o smaku owoców leśnych - Carrefour3918.269.77.7
2236Paluszki o smaku cebulki - Lajkonik39112725.3
2236Pieczywo chrupkie delikatesowy Skorpor czosnkowy - Mamut39111677.3
2236Płatki Mlekołaki muszelki Choco - Lubella39112714.8
2236Płatki Mlekołaki muszelki czekoladowe - Lubella39112714.8
2236Płatki śniadaniowe czekoladowe - Weetabix3919.8715.4
2236Słodzik - Stevia391097.70
2236Stevia - Zielony Listek3910980
2236Sucharki delikatesowe - Mamut39111.678.34.8
2262Baton Ala Chodakowska3909.350.520.3
2262Baton Crunchy jabłko39046313.5
2262Baton musli z jagodami w polewie jogurtowej3903.871.311.3
2262Baton sportowy39010.965.611.9
2262Baton sportowy Petarda39010.965.611.9
2262Białko o smaku ice coffee - Olimp3907587
2262Cukierki Halls3900970
2262Filety śledziowe po kaszubsku39084.937.7
2262HI TEC Protein 8039078.26.93.9
2262Musli Supermix - PAULÚNS390155610
2262Odżywka białkowa Whey protein complex - Olimp390757.86.5
2262Petitki Lubisie miś o smaku jogurtowo-bananowym3905.859.515
2262Pieczywo chrupkie lekkie razowe z miodem - Sonko3906.886.71.1
2262Płatki pszenno ryżowe z truskawkami Vitelle - Lidl3909.2744.8
2262Płatki Vitte truskawkowe - Goody3908.6754.7
2262Protein390757.86.5
2262Ser Cheddar Lactofree - Arla39026032
2262Ser Cheddar Lactofree - Ser bez laktozy - Arla39026032
2262Ser kilmeaden390260.132
2262Sucharki bieszczadzkie3909775
2262Suchary Bieszczadzkie SAN3908.475.54.9
2262Wafle3908813.2
2262Wafle - Śląskie oblaty39010.582.63.2
2262Wafle jaglane + quinoa - Sonko3901275.83.6
2286Baton Fitness Delice White Chocolate - Nestle3895.969.28
2286Beza3893.2930.2
2286Cukier puder389099.80
2286Cukierki ziołowe Melisa - Verbena3890940
2286Karkówka smażona38923033
2286Karkówka wieprzowa z grilla38923033
2286Odzywka Białkowa Whey Protein Complex 100%3897587
2286Owsianka jabłko i banan - Kupiec38910.165.37.5
2286Paluszki pełne ziarno - Lajkonik38911715
2286Pieczywo chrupkie38911745
2286Pieczywo chrupkie oliwkowe - Sante38911725
2286Pieczywo chrupkie razowe - Sante38911724.5
2286Pieczywo chrupkie z sezamem - Burger38911745
2286Płatki jęczmienne błyskawiczne pełnoziarniste3899.879.43.6
2286Płatki owsiane38916.966.36.9
2286Płatki śniadaniowe Coco Pops - Kellogy's3895.5850.8
2286Ser podpuszczkowy Fontina38925.61.631.1
2286Tort3893.552.820.1
2286Tort czekoladowy (z polewą czekoladową)3893.552.820.1
2286Wafle ryżowe jabłkowe3897872
2286Wafle ryżowe z sezamem slim - Kupiec3899706
2286whey3896318.37.3
2308Baton Gruntee - Dr. Ritter3888.244.616
2308Baton protein - Dr. Ritter3882052.58.2
2308Baton proteinowy czekoladowy388313913
2308Czekolada do picia (kakao) - Decomorreno3886.4736.7
2308Kleik ryżowy - BoboVita3887.885.51.2
2308KUPIEC kasza manna (coś na ząb 3 minuty i gotowe)38810.176.84.2
2308Mentos fruit3880921.9
2308Odżywka białkowa Active Pro 8038880111.5
2308Pieczywo chrupkie pszenne - Sante38811724.5
2308Płatki - Master Crumble3887.86310
2308Płatki - Tesco3889.7771.9
2308Płatki fitneski - Lubię:)3887.6753.7
2308Płatki kukurydziane pełnoziarniste - Lubella3889774
2308Płatki pełnoziarniste Corn Flakes - Lubella3889773.6
2308Płatki pełnoziarniste z aromatycznymi migdałami i płatkami w mlecznej czekoladzie - Bakalland3888.369.97.4
2308Ser Emmental38830.50.129.5
2308Ser Emmentaler - Lidl38830.50.129.5
2308Wafle ryżowe Bio3888.280.92.8
2308Wafle ryżowe wieloziarniste - Good Food3888.6764.7
2327Baton - Rossmann3874.868.89.3
2327Baton 7 zbóż w polewie jogurtowej truskawkowy - Bakoma387563.910.9
2327Baton energetyczny - Perker387125312
2327Baton lewy sierpowy38710.753.618.2
2327Baton z daktyli i orzechów włoskich - Sport Fuel38746712
2327Ciasto (pozostałe)3875.341.122.3
2327Ciasto Tiramisu3875.341.122.3
2327Kazeina3877785
2327Kiszka pasztetowa38712.54.335.7
2327Kleik kukurydziany - Nestle3877.784.11.6
2327Krówka cukierek - Jutrzenka3874.176.97.1
2327Kulki morelowe z orzechami nerkowca i sezamem38710.83723
2327Landrynki3870960.2
2327Landrynki Wedel3870960.2
2327Mąka z ciecierzycy - Besan38722.457.86.7
2327Owsianka truskawkowa Coś na ząb - Kupiec38711.3676.8
2327Płatki bezcukrowe38715579
2327Płatki gryczane błyskawiczne3879813
2327Płatki Mlekołaki Zwijaki Cinis - Lubella38712724
2327Płatki pszenne błyskawiczne pełnoziarniste3879813
2327Podlomki3872855
2327Popcorn bez tłuszczu38712.977.94.5
2327Popcorn ziarna38712.977.94.5
2327Protein Drink Mix /PDM/ Herbalife38753248
2327protein drink mix Herbalife /PDM/38753248
2327Rogalik z makiem3879.835.522.9
2327Śliwka w czekoladzie - First Nice3872.56711
2327Wafel ryżowy naturalny3878.281.52.8
2327Wafel ryżowy wieloziarnisty3878.580.13.5
2327Żelatyna fix deserowa - Dr. Oetker38718.677.60
2357activlab muscle up protein38670136
2357activlab muscle up protein czekoladowe3867006
2357Baton Dobra Kaloria kokos & orzech3865.35713
2357Baton Fit Musli pomarańczowy3865.172.98.2
2357Baton karmelowy - Smart Food38629.639.712.1
2357Baton karmelowy z chrupkami w mlecznej czekoladzie - Smart Food38629.639.712.1
2357Biszkopciki paryskie z nadzieniem truskawkowym3865.267.510.3
2357Chrupiąca pszenica Durum Puffinki - Biedronka3869.6801.8
2357ciastko bagatelka3867.3698
2357Cukier38601000
2357Good Morning Lady A.M. Shake Queen Fit Olimp Sport Nutrition3866911.86
2357granulki fibroki38613.557.48.5
2357Makaron Tortellini z mięsem (nieugotowany) - Melissa38613.361.98.8
2357Musli bakaliowe z rodzynkami i suszonymi owocami - Vitanella3868.866.67.3
2357Musli Ekologiczne Truskawkowo - Jabłkowe Symbio38610.168.95.8
2357Musli z amarantusem i malinami386125611
2357Odżywka białkowa Pro Nos386562412
2357Oscypek38629030
2357oscypek wędzony mały38629030
2357Oscypek z grilla38629030
2357Owsianka malinowa - Carrefour3868.468.67.5
2357Owsianka malinowo - żurawinowa - Kupiec38611.5647.2
2357Owsianka smakowa 50g, - Carrefour3868.468.67.5
2357Pieczywo chrupkie Bio lekkie 7 ziaren - Good Food3868.278.92.3
2357Płatki Cookie Crisp Brownie - Nestle3867.477.93.7
2357Płatki Nesquik - Nestle3868.176.13.9
2357Płatki pierścionki zbożowe - Obst3867.680.22.8
2357Płatki śniadaniowe Cookie Crisp - Nestle3866.2803
2357Ser Camembert - Brillat Savarin38610138
2357Suchary Specjalne SU-2 - Arpol386872.16.8
2357Wafle Królewskie tortowe38611745.1
2357Wafle pszenne Mini Vitanella - Biedronka38611801.6
2357Wafle ryżowe organic3868822.8
2357Wafle ryżowe z nasionami chia - Kupiec3869.371.84.9
2391Baton Corny Big z żurawiną3856.170.87.5
2391Biszkopty - San3859.7735.9
2391Gajner38520741
2391Grzanki ziołowe - Mamut38512658.6
2391maca tradycyjna Kupiec38512.477.61.6
2391Makaron pappardelle caponi3851570.84.6
2391Mass XXL Trec3851974.31.3
2391Melasa z granatów3850960.1
2391Mentos miętowy3850921.7
2391Müsli Proteinowe - MyMüsli38544.119.213.4
2391Naleśniki Amerykańskie z czekoladą3855.438.422.9
2391Napój kakaowy (instant)3853.7861.8
2391Napój kakaowy Quick Cao3853.7861.8
2391Odżywka białkowa formuła 3 - Herbalife3858344
2391Owsianka + kaszka38511.665.57.3
2391Owsianka z kaszką manną38511.665.57.3
2391Owsianka z kaszką manną (kawałki mlecznej i białęj czekolady z cukrem trzcinowym38511.665.57.3
2391Pierniki królewskie o smaku śliwkowym w czekoladzie - Krakuski3855.66511
2391Płatki kukurydziane Cheerios Oats z cynamonem - Nestle38510.569.85.2
2391Płatki owsiane Cheerios Oats z cynamonem - Nestle38510.569.85.2
2391Płatki ryżowo-pszenne z czekoladą i orzechami Active flakes (Sante)3858.873.16.4
2391Płatki śniadaniowe Cheerios Oats z cynamonem - Nestle38510.569.85.2
2391Płatki śniadaniowe jogurtowe z żurawiną - Fitella38510.965.47
2391Płatki żytnie3856.482.63.2
2391Rogal Croissant Czekoladowy3856.643.220.7
2391Salami wołowo-wieprzowe38523.23.830.1
2391Ser kozi - Uniekaas385230.132
2391Ser podpuszczkowy dojrzewający 12 miesięcy385310.529
2391Seriously kozi38523032
2391wafle kukurydziane eurowafel3858.776.53.8
2391Wafle ryżowe z kukurydzą3858.481.23.2
2391Wafle ryżowe z pestkami dyni - Sonko3857.978.23.7
2391Wafle ryżowe z pestkami dyni i algami morskimi - Sonko3859.7763.9
2424Baton BA! 5 bakalii - Bakalland3843767
2424Baton czekoladowy dietetyczny38424.541.212.7
2424Baton musli wiśnia i żurawina - Sante3846.2765.7
2424Baton proteinowy - Natural Balance38419.645.611.3
2424Baton zbożowy Ba! 5 bakalii - Bakalland3843.5766.9
2424Baton zbożowy Fitness Delice Choco hazelnut - Nestle3846.269.97.1
2424Bułka z musli38410.666.710
2424CARBO NOX GLYCOGEN RESERVE3841950
2424Delicje wiśniowe - Lewiatan384278.86.8
2424Kasza orkiszowa38415702.4
2424Kaszka ryżowa banan - Nestle3847861
2424koktail forever384522512
2424Musli 5 bakalii Ba! - Bakalland3843.5766.9
2424Musli crunchy z owocami - Tesco3848.8667.3
2424Musli Fruit Nuts & Seeds - Lidl38486112
2424odżywka białkowa banan38436.5358.6
2424Odżywka białkowa forever384522512
2424Odżywka MEX size max38422683
2424Pieczywo chrupkie Snack pomidor+ser - Chrupak38415.250.811.4
2424Płatki Corn Flakes - Smako3848.481.82.1
2424Płatki kukurydziane - Carrefour3848822
2424Płatki kukurydziane Smako - Biedronka3848.481.82.1
2424Płatki sun shine corn flakes3849822
2424Ser podpuszczkowy Grana Padano38433028
2424Ser tarty - Grana Padano38433028
2424Serek Fromage naturalny - Rians38410.22.437.1
2424Sucharki - Benfette38414694
2424Szprot podwędzany w oleju winter - Amerigo38415036
2424tarta cytrynowa z beza3845.743.820.4
2424Wafle błonnikowe żelazo - Sonko3849.471.94.6
2424Wafle kukurydziane+amarantus - Sonko38410.678.22.3
2424Wafle owsiane38415.357.88.5
2424Wafle podpłomyki - AS-Babuni38410.570.16.4
2424Wafle Podpłomyki bez cukru - Kupiec3841.9833.9
2424Wafle ryżowe multigrain3848.381.32.2
2424Wafle ryżowe ze słonecznikiem3849.2773.6
2424Wafle ryżowe ze słonecznikiem - Sonko3849.2773.6
2424Wafle suche bez cukru - Kupiec3841.9833.9
2462Arbonne Essentials383433225
2462Baton Corny Big Fruit truskawka3835.678.44.9
2462Baton Fitness Chocolate - Nestle3836.168.57.2
2462Baton owocowy organiczny - Raw Bite3839.947.917.1
2462Baton Wysoki Błonnik Musli z maliną - Good Food3834.466.39.4
2462Białko 90% Hi-Anabol Protein3838633
2462Chia z otrębami owsianymi - Melvit383144313
2462Chleb kukurydziany cienki3837.4793.1
2462Ciasteczka piernik w glazurze - Piernikowy smakołyk ciastka - Tago3836757
2462Ciastko piernikowe3836698
2462Hi Anabol Protein3838633
2462Lody Grand Gold3835.73126.3
2462Makaron Tortellini z serem (nieugotowany)38313.562.28
2462Nasiona Chia - Melvit383194313
2462Piernik w czekoladzie3838.868.47.9
2462Pierwsze chrupki - HiPP38310782
2462Płatki owsiane & chia - Melvit383144313
2462Ser Ementaler pełnotłusty38328.80.128.7
2462Wafle kukurydziane kasza jaglana3839.3782.7
2462wafle kukurydziane kasza jaglana i czarny pieprz3839783
2462Wafle kukurydziane z amarantusem i solą morską - Good Food38310753
2462Wafle ryżowe naturalne - Arroza3837.4793.1
2462Wafle ryżowe naturalne - Biedronka3837.4793.1
2462Wafle ryżowe naturalne - Piotr i Paweł3837.4812.6
2486Baton 7 zbóż w polewie jogurtowej brzoskwiniowy - Bakoma3824.962.710.9
2486Baton 7 zbóż z musli w polewie jogurtowej śliwkowy - Bakoma3824.962.710.9
2486Bialko Karmel3827856
2486Białko serwatkowe saszetka38269.816.83.7
2486Chipsy jabłkowe3821.193.40.5
2486Chipsy marchewkowe3821.193.40.5
2486Ciasteczka owsiane domowe_mk382104220
2486Ciasto drożdżowe3827.619.314.8
2486Cukierki karmelowe3824.6778.1
2486Filet śledziowy w sosie musztardowym3825936
2486Jajka sadzone 3szt.38222132
2486Kawa zbożowa czekoladowa - Inka3824.287.21.8
2486Koktajl białkowy38272.47.66
2486Maca z miodem38210.681.80.8
2486Musli3829.266.57.1
2486Musli Ballaststoff3829.266.57.1
2486Odżywka białkowa Real Pharm Whey 100382784.85.7
2486Odżywka Whey protein - Olimp38275114.2
2486olimp whey protein complex 100% (1 miarka 35g=1 porcja)38275114
2486Płatki Mlekołaki kulki - Lubella3827.777.73.3
2486Płatki owsiane Cheerios Oats z żurawiną3829.870.94.8
2486Płatki owsiane z mlekiem i ananasem - NesVita38210.466.57
2486Płatki śniadaniowe Nutri Grain - Kellogg's38222691
2486Płatki zbożowe Kangus - Nestle3827.982.82.1
2486Profi Mass38245404.7
2486Roladka z Sera Śmietankowego z Ananasem i Migdałami3829.62129
2486Rożek francuski z jabłkiem3825.644.823
2486Serek fromage du pays basque - Lidl38223.9031.8
2486Serek twarogowy z migdałami i sokiem z ananasa - Goldessa3829.621.228.5
2486Wafle ryżowe + miłka abisyńska - Sonko3829.176.93.3
2486Wafle ryżowe ze słonecznikiem - Sante3829745
2486Wafle ryżowe ze słonecznikiem Slim - Kupiec3829.571.84.4
2518Baton Cereal Bar - Apricot3816746
2518Baton Fitness Delice Milk Chocolate - Nestle3816.368.47.1
2518Baton Fitness z truskawkami - Nestle3815.573.87.1
2518Baton Musli bar XXL EMCO blueberries and raspberries3816697.7
2518Baton Musli Przyjaciel - HiPP381564.110.7
2518Batonik Serek twarogowy pokryty mleczną polewą Varena - Lidl3811527.724
2518Kiełbasa myśliwska - Nasze Smaki381270.830
2518Kiełbasa myśliwska "Nasze smaki" Biedronka381270.830
2518kółeczka z mąki kukurydzianej w polewie miodowej free from gluten&wheat TESCO3816861
2518Kukurydza liofilizowana38113684.5
2518Makaron gryczany - Fabijańscy (nieugotowany)38113713.1
2518Mąka ziemniaczana Bosak3810.391.30.1
2518Musli tropikalne - Nestle3819.565.47.2
2518Napój kakaowy instant z wapniem i witaminami - Biedronka3814842
2518Olimp Carbonox3810950.1
2518Pasta jajeczna ze szczypiorkiem - Pastella3818436
2518Pieczywo chrupkie glutenfri - Wasa3815.5726.5
2518Serek twarogowy z mleczną polewą - Lidl381152824
2518Skrobia kukurydziana3810.391.30.1
2518Tortitas de avena3819773
2518Wafle kukurydziane czarny pieprz i konopie - Good Food3819.8723.9
2518Wafle musli - Sonko3818.973.64.2
2518Wafle musli z algami, bananem i kokosem - Sonko3818.973.64.2
2518Wafle ryżowe - Lestello3818792.9
2518Wafle ryżowe bio z amarantusem - Vitanella3819772.9
2518Wafle ryżowe z wiesiołkiem i siemieniem lnianym3819753.9
2544Baton energetyczny - Agisko3808.371.76.7
2544Baton Fig Bar figowy - Nature's Bakery3806709
2544Baton Fig Bar z jagodami - Nature's Bakery3806709
2544Baton Fig Bar z malinami - Nature's Bakery3806709
2544Baton musli z pomarańczą w połowie zanurzony w mlecznej czekoladzie3804.170.910
2544Baton Power Bike - Nutrend38010.864.98.1
2544Baton Pulse - Isostar3804.866.410.4
2544beff bialko38063.320.64.6
2544Boczek wędzony chłopski38019.8033.4
2544ciastka sultanki3806746
2544Cukier brązowy3800.198.10
2544Cukierki Halls Lime380093.50
2544Czekolada krówkowa do picia - Cadbury3801648.712.8
2544Filety z makreli w oleju rzepakowym - BaltaMare380150.536
2544Gryka38012685.2
2544Isolate napój proteinowy czekoladowy38076.73.73.3
2544Kasza owsiana prażona pęczak38011.962.57.2
2544Makaron wstążki38015684.7
2544Makaron wstążki (niemiecki) - Aldi38015684.7
2544Mass Protein3807756
2544Mąka z ciecierzycy38022576.5
2544Musli Classic - Nestle38011.264.66.7
2544Musli tropikalne - Bio Food3807.970.26
2544Pesto zielone - Sacla3802.61236
2544Petitki Lubisie mleczne38065814.5
2544Pieczywo chrupkie lekkie Crisp'n light pszenne - Wasa38012733
2544Płatki Fit - Aldi3807755
2544Płatki jaglane opiekane - Sonko38010.773.53.6
2544Płatki kukurydziane Corn Flakes bezglutenowe - Nestle3807.382.61.3
2544Płatki kukurydziane Snow Flakes - Nestle3805.187.50.6
2544Płatki pszenne Chocoszoki3809.5733.9
2544Ser Rahm Camembert - Clever380210.533
2544Slim Fast (proszek) - Unilever38014626
2544Sucharki o smaku wesołego ogóreczka - Stefaneczki38011.5755
2544usn coreseries 100%380698.96.3
2544Wafle ryżowe wieloziarniste - Arroza3808.7744.1
2544Wafle ryżowe z solą morską - Good Food3807.3793.1
2544Wafle suche podpłomyki bez cukru - Kupiec3801.9833.9
2544Wafle wieloziarniste - Biedronka3808.74.174
2544Wędzone filety śledzia atlantyckiego w oleju roślinnym RugenFisch38014036
2584Baton Musli Bar Raspberry3793.775.26.3
2584Baton musli z żurawiną i polewą jogurtową379370.710
2584Baton z masy twarogowej w czekoladzie z makiem37914.622.225.5
2584Białko konopne w proszku Superfoods379501011
2584Boudin Noir379151.334
2584Choco Drink - napój kakaowy instant3795803
2584Cukierek Bim Bom Roshen379093.80
2584Cukierek Ginger Candy3790892.5
2584Kakao Nesquik Plus (proszek) - Nestle3794.279.93.4
2584Makaron Tortellini (nieugotowany)37913666.5
2584Makaron tortellini z grzybami - La Collore (nieugotowany)37912.965.76.4
2584Mass Definition3793058.12.9
2584Mieszanka bakaliowa owoce,orzechy - Aldi37918.651.39.5
2584Musli tropikalne - Sante3797.7696.4
2584Musli z suszonymi owocami i orzechami - Master Crumber37976112
2584OstroVit WPC80.eu Białko OstroVit3797814.31
2584Owsianka Runner's Delight Cynamon (płatki 69%, jabłka 14%, rodzynki 14%, cukier 3%, cynamon37913653.8
2584Płatki zbożowe37913687
2584Ser podpuszczkowy dojrzewający pełnotłusty37925031
2584Wafle kukurydziane - Solone3799.675.82.6
2584Wafle kukurydziane ekstra cienkie (Good Food)3799.675.82.6
2584Wafle popcornowe - Kupiec37911.178.51.5
2584Wafle ryżowe extra cienkie - Good Food3799.675.82.6
2584Wafle ryżowe lekko solone3799.675.82.6
2584Wafle ryżowe pełnoziarniste - Kupiec3798734
2584Wafle ryżowe wieloziarniste cienkie379872.94.4
2584Wafle ryżowe wieloziarniste Slim - Kupiec3798735
2584Wafle ryżowo-zbożowe37911.2752.9
2584Wafle Wafitki zbożowo-ryżowe37911.2752.9
2584Wafle Zbożowo-ryżowe - Euro-Wafel37911753
2584Wafle zbożowo-ryżowe Euro Wafel - Netto37911.2752.9
2615"Scitec Nutrition" Baton Jumbo37850268.2
2615Banan w czekoladzie - Figaro37826810
2615Baton banana - Figaro37826810
2615Baton bezglutenowy - Pulsin3789.849.518
2615Baton Fitness Cookies & Cream taste3786.264.48.8
2615Baton Jumbo - Scitec Nutrition37850268.2
2615Białko karmel wanilia37863214.7
2615Chlebek pszenny Ryvita37810.8752.8
2615Ciastka herbatniki z owocami leśnymi3786668.7
2615Ciasto francuskie (Auchan)3784.93323
2615Ciasto francuskie 275g37853323
2615Filety śledziowe w klimacie korzennym z dodatkiem przypraw - Contimax3788.53.136.8
2615Filety śledziowe w klimacie leśnym z dodatkiem grzybów - Contimax3788.53.136.8
2615Gainerator - Olimp37820702
2615Herbatniki wielozbożowe z owocami leśnymi - Subites3786669
2615Hi Tec protein378797.13.7
2615Kasza jaglana3781172.94.2
2615KUPIEC płatki owsiane górskie37811.9637.2
2615maca z otrębami KUPIEC3781273.52.2
2615Odżywka Białkowa KFD WPC80 Premium378776.74.8
2615Owsianka błyskawiczna - Kupiec37811.9637.2
2615Owsianka Sweet & Go - Bruggen37812.961.77
2615Pasta Tapenada3782439
2615Płatki kukurydziane - Obst3788.179.72.2
2615Płatki kukurydziane Corn Flakes Fit3788.179.72.2
2615Płatki Mlekołaki Piegołaki Choco - Lubella3789.4772.3
2615Płatki owsiane - Kupiec37812637
2615Płatki owsiane błyskawiczne KUPIEC37811.9637.2
2615Proso37811734
2615Ryż czarny pełnoziarnisty (nieugotowany)3787.5792.8
2615Wafle ryżowe - Dinkel37812703
2615Wafle ryżowe for fit - Żabka3788.279.52.3
2615Wafle ryżowe Ideal - Aldi3788.279.52.3
2615Wafle ryżowe naturalne - Sonko3788.279.52.3
2615Wafle ryżowe standardowe3788.279.52.3
2615Wafle ryżowe z pestkami dyni - Kupiec3789705.1
2615Wafle ryżowe z żytem3788.8763
2652Baton Musli chocolate - Nestle3778.966.610.2
2652Baton musli wiśniowy - Nestle3775.7687.2
2652Baton musli z truskawkami - Nestle3775.867.47.2
2652Baton musli żurawina wiśnia z jogurtem3776.470.111.6
2652Baton Zero Bar Truskawka-Banan - Biotech377451215
2652BCAA XPLODE37751.100
2652Białko roślinne Vegan Blend37775.312.33
2652Ciasto jogurtowe3775.253.415.7
2652Ciasto szarlotka - ślimak37743717
2652Cukier kokosowy - Intenson3770930.4
2652Forever Lite Ultra Shake Mix377502312
2652Kasza gryczana niepalona - BioPlanet37713.4713.6
2652Musli czekoladowe - Lidl3778.966.610.2
2652Ostrovit Instant WPI 90 smak naturalny3779111
2652Pasta rybna z tuńczyka3778337
2652Pesto Rosso3771.74.538.7
2652Płatki owsiane górskie z siemieniem lnianym - Tesco37712559.7
2652Proteinowe Spaghetti Bolognese3773042.55.8
2670ActiveLab Carbomax napój3760940
2670Aromat spożywczy37650450
2670Baton chrupiący orzech - Dobra Kaloria37695512
2670Baton Flapjack Pecan3762547.511.4
2670Baton Magija o smaku waniliowym37612.925.624
2670Baton nuts&honey - Ever Good37666512
2670Baton protein 25 - Isostar37625508.8
2670batonik twarogowy magija3761325.624
2670Białko Hi Tec 913768333
2670Biszkopty - Starletki3769.6744.5
2670Biszkopty wrocławskie bezcukrowe37611724.5
2670Brioszka z czekoladą3769.35114.5
2670Cukierek Nimm 23760940.1
2670Cukierki fasolki Jelly Beans3761930
2670Czekoladki praliny Basini cherry pralines - Lidl3763.65018
2670Delicje (wiśniowe)3763.571.57.4
2670Gain Bolic 6000 Olimp37615751.8
2670Kasza owsiana37612656.9
2670Koktajl porcja - Herbalife37635339.6
2670Mleczna kanapka czekoladowa Bambi Christmas Star3766688
2670Musli - Bio Avena3769.762.47.9
2670Otręby owsiane - Sante37617.355.77
2670Otręby owsiane stabilizowane - Sante37617.355.77
2670Pesto czerwone3766.18.635.9
2670Pierniczki3764.4727.3
2670Płatki ActiVita wiśnia i czekolada - Lubella37610.666.14.6
2670Płatki owsiane - Sante37612627.2
2670Płatki owsiane (pozostałe)37612627
2670Płatki owsiane błyskawiczne - Tradycyjne Smaki37611.962.47.2
2670Płatki owsiane górskie37611.962.47.2
2670Płatki owsiane górskie - Stoisław37611.962.47.2
2670Płatki owsiane z czerwonymi owocami - NesVita3769.169.65.2
2670Płatki śniadaniowe Fitness pełnoziarniste - Nestle3768791.6
2670power protein 90 z wodą3768542
2670Tagliatelle z kurczakiem i brokułami37620.625.621.2
2670ultra whey pudding376765.95.4
2706Baton Guarana - Dr. Ritter3757.149.415.4
2706Baton Raw Energy Cocoa (daktyle 73%, ziarna kakaowe 18%, kakao 9%)37566611
2706białko brązowego ryżu37580101
2706Ciastko Jaffa Cake3753689
2706Ciasto drożdżowe z kruszonką3758.956.213.2
2706Czekoladki pastylki miętowe - Wawel3750.8786.3
2706Kangu3759.575.21.9
2706Kasza jaglana ekspandowana - Bio Planet37512753
2706Kasza owsiana (nieugotowana)37512656.9
2706Kasza Owsiana CENOS37512656.9
2706Makaron Śląskiej Babci37515.9741.4
2706Musli śniadaniowe z truskawkami - Vitanella3756.4725.8
2706Napój Kakaowy Mix Fix - Kruger3753.5842.3
2706Odżywka białkowa Whey 100% - Trec37582.54.52.9
2706OPTIMUM NUTRITION MASS37514.975.51.4
2706Owsianka platki blyskawiczne37512627.8
2706Pieczywo chrupkie kukurydziano jaglane - Tovago3759.3811.2
2706Płatki - Alpro37511656.2
2706Płatki Corn Flakes - Nestle3757831
2706Płatki owsiane - Lidl37514597
2706Płatki owsiane błyskawiczne37512.767.66.3
2706Płatki owsiane błyskawiczne - Chabrior37513606.8
2706Płatki owsiane górskie extra37512627.2
2706Płatki owsiane górskie extra - Młyn Stoisław37512627.2
2706Proso z pełnego ziarna37512752.5
2706Przyprawa Kminek37517.844.222.3
2706Sałatka Gumowskiej - płatki375135510
2706Ser Pimento pasteryzowany37522.11.731.2
2706Wafle orkiszowe37513722.3
2706Wafle orkiszowe - Sunny Corn37511.875.82
2706Wafle Petit - Sunny Corn37511.875.82
2706Wafle ryżowe z kukurydzą - Kupiec3758.672.73.6
2706Wafle ryżowe z solą morską - Sonko3758.578.62.2
2706Wafle wielozbożowe Multigrain - Sunny Corn37510.772.63.3
2706Wafle zbożowo-ryżowe37511.875.82
2706Wafle zbożowo-ryżowe - PETIT37511.875.82
2706Wafle zbożowo-ryżowe - Sunny Corn37512752
2706Whey Protein odżywka3757595
2706Żelki375093.60.1
2745AMIX Whey Pure Fusion Protein374757.84.7
2745Ananas kandyzowany3740881
2745Baton eco morela i jabłko3746.172.25.8
2745Baton etixx sport bar coconut&vanilla - Omega Pharma374402712
2745Baton Fitness z czekoladą i pomarańczą - Nestle3745.173.45.2
2745Etixx Recovery Sport Bar chocolate covered peanut374304510
2745Maca razowa37411751.5
2745Makaron Tortelloni 4 sery 1/3 opakowania37414.848.112.6
2745Odżywka białkowa KFD WPI 9037490.52.40.3
2745Owsianka nuts&go na wodzie - Bruggen37411.657.38.8
2745Owsianka z kawałkami moreli3749.4695.1
2745Paluszki - Lajkonik37412713.6
2745Płatki kukurydziane - TIP3747.4830.8
2745Płatki śnaidaniowe Special Chocolate & strawberry - Fitella3747.872.85.7
2745REGO Rapid Recovery (SIS)37440460.6
2745Ser kozi w kawałku z Lidla37422032
2745Ser żółty Roumy37425130
2745Ser żółty w plastrach Tylżycki - Hochland374212.731
2745Wafle ryżowe - Kaufland3748.573.33.3
2745Wafle ryżowe naturalne - Kupiec3748.573.33.3
2745Whey Protein3747594
2766Baton Frupp Chrupiące owoce - Celiko3732.9850.5
2766Baton serowy3739.329.324.2
2766Chrupki kukurydziane pałeczki - Tygryski3738.2801.8
2766Ciastko francuskie z kokosem - Lidl3735.53623
2766Ciasto marcepanowe3735.256.813.5
2766DL Koktail mocca37334.546.84.5
2766Kakao (proszek) - Puchatek3733.785.61.8
2766Makaron Tortellini al formaggio - Primo Gusto37313627.5
2766Mąka jaglana37310.873.14.3
2766Mąka z prosa37310.873.14.3
2766Odżywka białkowa scitec nutrition37373.34.66.7
2766Pierniki wiśniowe niebo w czekoladzie - Kopernik3736.6668.3
2766Płatki owsiane Fine - Kaufland37313686.9
2766Płatki owsiane z mlekiem, jabłkiem i cynamonem - Tesco37312674.8
2766Płatki z pszenicy z miodem37310781
2766Ryż czerwony Duc De Coeur Specialites Francaises (nieugotowany)373976.62.9
2766Ser Blue z niebieską pleśnią - Sekret Mnicha373191.432
2766Ser pleśniowy Blue - Sekret Mnicha373191.432
2766Serek twarogowy pokryty białą czekoladą - Varena37392924
2766Sok jabłkowy (koncentrat)3731920
2766Sucharki pszenne37311.172.35.8
2766Wafle 7 ziaren z ryżem dzikim - Sonko37310.3761.9
2766Wafle kukurydziane Chrunchella37310.278.51.3
2766Wafle pszenno-ryżowe - Kupiec37310.278.51.3
2766Wafle pszenno-ryżowe cebulowe - Kupiec37310.278.51.3
2766Wafle ryżowe 7 ziaren - Sonko37310.3761.9
2766Żelki Zwierzo - Netto3735.6880
2793Amarantus ekspandowany - Dobra Kaloria37216566.8
2793Baton bio musli z goją3729.170.67.7
2793Baton fitness strawberry - Nestle3725.369.47
2793Białko KFD WPC803727887
2793Chleb chrupki z orkiszem i dynią - Sonko37210.475.22.1
2793ciasto francuskie lidl372352323
2793Ciasto francuskie z LIDLA3725.73523
2793Ciasto Mince Pie3723.75514.8
2793Kakao WPI 90 KFD (proszek)372902.40.1
2793KFD WPC 80372788.56.6
2793KFD WPC 80 Regular372788.56.6
2793Koktajl truskawkowy - Smart Food37269.211.24.6
2793Makaron pszenny błyskawiczny WONTON - TaoTao37210.177.41.6
2793Makaron szlachecki lane kluski 4 jajeczny - Biedronka3721568.43.5
2793Margaryna półtłusta Looping - Aldik3720.3539
2793Odżywka białkowa Gold Standard 100% Whey - ON37278.55.83.8
2793Odżywka białkowa KFD WPC 803727887
2793OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY GOLD STANDARD37278.5183.8
2793Pieczywo chrupkie lekkie z orkiszem i dynią - Sonko37210.475.22.1
2793Płatki kukurydziane tradycyjne Corn Flakes - Biedronka3728.281.71.4
2793Płatki owsiane błyskawiczne - Biedronka37212.659.66.8
2793Płatki owsiane gruboziarniste - Ideal - Aldi37213.558.77
2793shake proteinowy Piña Colada3727512.51.9
2793Wafle cebulowe37212752
2793Wafle ryżowe z amarantusem - Sante3728773
2793WPI 90 Biała Czekolada KFD372902.40.3
2819"OstroVit" Instant WPI 9037188.521
2819100% whey protein professional371734.76.7
2819Amarantus (nasiona)37113.665.37
2819Amarantus preparowany37113.6657
2819bar protein chocolate raspberry3712528.119
2819Baton Fitness - Nestle3715.369.27
2819Błonnik - Goody37113.3622.9
2819Błonnik z ekstraktem z zielonej herbaty37113622.9
2819Bułka maślana - Dino3718.75512
2819Delicje w białej czekoladzie truskawkowe paryskie - Biedronka3714689
2819Drożdżówka37165116
2819Gryka ekspandowana3716.6820.3
2819Kanapka z jajkiem371101936
2819Makaron 5 jajeczny Literki - Czarnecki37113703.7
2819Makaron Beskidzki (pszenny)37112.474.21.4
2819Musli - Biedronka3719.464.76.3
2819Musli tropikalne- Vitanella3719.464.76.3
2819Obwarzanek37111.972.85.7
2819Owsianka - Flahavan's37111646
2819Owsianka jabłko i cynamon - Goody37110.764.35.8
2819Pierniki w czekoladzie mlecznej - Biedronka371867.96.9
2819Płatki Corn Flakes o smaku jabłkowym z dodatkiem suszonych jabłek - Biedronka3715.984.41.1
2819Ryż basmati z dzikim (nieugotowany) - Sonko3718.980.91
2819scitec371734.76.7
2819Ser Gouda Holland - Milfina37123030
2819Ser Kozi w plastrach (Światowid)37121.21.930.6
2819Sojavit + L-karnityna3718513
2819Sos czosnkowo-ziołowy - North Fish3711.47.437.3
2819supreme whey Iron Horse Series3714.614.969
2819supreme whey Iron Horse Series - poprawione3716914.94.6
2819supreme whey Iron Horse Series - poprawiony3716914.94.6
2819Syyrroo37121032
2819Wafle Biofell z ostropestem - Biedronka37110.4752.2
2819Wafle ryżowe z żytem - Vitanella3718.6733.1
2853100% casein Body attack3708352
2853Baton z twarożku w polewie o smaku waniliowym - Vilvi37014.522.724.3
2853Białko protein czekolada - Hi-Tec370767.24.1
2853Białkowo-węglowodanowy koktlajl odżywczy - Activelab37040444
2853Całusek Netto3702.869.68.8
2853Chrupiąca gryka z melasą i migdałami - Dobra Kaloria37011665
2853Cukier Muscovado370092.50
2853Delicje Szampańskie pomarańczowe - E. Wedel3703.9717.3
2853DL zupa kurczak37038327.8
2853Fix Bolognese - Knorr37095911
2853Glukoza370091.10
2853Good Hemp Raw Protein Powder3704715.412.6
2853GOOD RAW Proteiny Konopne3704715.412.6
2853Jagody Goji (suszone)370126810
2853Jagody suszone goji370126810
2853Morwa biała suszona3704764
2853Musli Spartak3704689.5
2853Musli tropikalne3708.9646.8
2853Musli tropikalne - Axa3708.9646.8
2853Nasiona goji (suszone)370126810
2853Odżywka białkowa My Protein Impact Whey Isolate3709021
2853Owsianka Golden Syrup - Nesvita3709.568.14.8
2853Pieczywo chrupkie Crisp'n light 7 zbóż - Wasa37010703.5
2853Pieczywo chrupkie Graham - Wasa37013627.5
2853Pieczywo chrupkie lekkie Crisp'n light żytnie - Wasa37011712.5
2853Płatki Jaglane (KUPIEC)37012.371.83.3
2853płatki jaglane Lestello37012.3693.3
2853Płatki owsiane bezglutenowe37014558
2853Płatki owsiane błyskawiczne Food&Joy37013597
2853Płatki owsiane górskie - Lidl37013.558.77
2853Płatki pełnoziarniste pszenne - Sportina Active37013692
2853Płatki pełnoziarniste pszenne wzbogacone ryżem - Obst37012.868.92.3
2853Proszek Proteiny z konopi3704715.412.6
2853Przyprawa Fix Spaghetti Bolognese extra ziołowe do pomidorów z puszki37095911
2853Pudding bezglutenowy3709762
2853Pudding proteinowy Tarta Cytrynowa - Dieti meal Pro370776.43.4
2853Ryż brązowy naturalny3707.176.81.9
2853Seitan37075141.9
2853Ser pleśniowy Bleu - Lazur370191.432
2853Serwatka w proszku37012771.5
2853Sos sałatkowy tysiąc wysp3701.114.635.1
2853Sos Samba - Hellmans3700.71932
2853Tortilla McWrap California - McDonald's37026449.3
2853Vitargo3700920
2853Wafle kukurydziane37010733
2853Wellness37041328
2853Żelki Malinki - Eko3703.7890
2900Baton Choco3693622.413
2900Baton czekoladowy w mlecznej czekoladzie - Smart Food3693622.413
2900Budyń w proszku3690.390.50.1
2900Jabłko suszone SNACK 2 GO agfoods3691.392.52
2900Kasza Kuskus Polskie Plony - Aldi36913732
2900Maca (korzeń) w proszku BIO36910761.3
2900Makaron 5 jajeczny Krajanka - Czarnecki36913.369.63.4
2900Mąka kasztanowa369578.43.9
2900Muffiny z kawałkami czekolady3695.644.518.7
2900Musli śniadaniowe - Good Morning36911626
2900Musli śniadaniowe z rodzynkami i orzechami laskowymi - Vitanella36911.261.86.1
2900Musli z orzechami36911.261.86.1
2900Pieczywo chrupkie kukurydziane - Tovago3697.6820.5
2900Pieczywo chrupkie pomidorowe - Sante36912645
2900Pierniki serduszka w czekoladzie z nadzieniem morelowym - Kopernik3696648.3
2900Płatki Cheerios wielozbożowe - Nestle3696.978.82.9
2900Płatki Musli - Lidl36910.854.49.6
2900Płatki śniadaniowe z pełnego ziarna pszenicy z maliną i żurawiną - Fitella36912.964.63.1
2900Płatki śniadaniowe z pełnego ziarna pszenicy z otrębami pszennymi i z dodatkiem kawałków truskawek - Fitella36912.964.63.1
2900Płatki zero dodatku cukru z pełnego ziarna pszenicy - Fitella36913.563.93
2900recovery drink36922700.1
2900Ser Roquefort (rokfor)36921.5230.6
2900Ser tarty Spaghettino - Dolina Narwii369301427
2900Wafle ryżowe - Sante3698782
2900Wafle ryżowe z solą - Sante3698782
2900Watchtigal Energy Boost3697.984.50
2926Banany suszone3683.888.81.1
2926Baton Fit Bio jabłkowy3683.967.87.4
2926Baton Fit Bio musli Malina3685.164.68.1
2926Ciastka Briolino3688.146.616.1
2926Dorsz filet368262418
2926Elite Whey Protein Isolate36877.46.54.8
2926Komosa ryżowa - Quinoa (nieugotowana)36814.164.26.1
2926Makaron Nitki Combino - Lidl36814702.9
2926Makaron ryżowy - House of Asia3681.688.60.8
2926Mega Mass 400036820682
2926Odżywka białkowa Whey 336869145.9
2926Paluszki - Felix36811713.5
2926Pełnoziarniste piramidki zbożowe - Pop Crop36810.774.31.7
2926Pieczywo chrupkie 7 ziaren - Sonko368976.61.5
2926Płatki ActiVita porzeczki, jabłka i jogurt - Lubella36810.567.63.6
2926Płatki śniadaniowe Fitness o niskiej zawartości tłuszczu - Nestle3688.477.61.3
2926Ryż preparowany3686.384.60.3
2926Ryż preparowany naturalny3686.384.60.3
2926Ser podpuszczkowy Munster36823.41.130
2926Veggie quesadilla368255315
2926whey protein MAMMUT36870.217.12.2
2947Baton Dobra Kaloria śliwka & ziarna36785113
2947Baton Fit Line owoce leśne - Fit Land3674.567.18.9
2947Baton malinowy Frupp - Celiko3673.993.30.9
2947Baton śliwka i ziarna - Dobra Kaloria36785113
2947Baton z żurawiną i malinami36735.228.310.9
2947Baton żurawinowy36735.228.310.9
2947Chrup cakes 62g36711762
2947Czekolada belgijska do picia - Options36712.4538.3
2947Gorąca czekolada Options Belgian Choc Mint - Twinings36712.4538.3
2947Kasza gryczana - Melvit36713693
2947Maca razowa Kupiec36710741.6
2947Makaron jajeczny (nieugotowany)36713.4703.1
2947Makaron Spaghetti (nieugotowany)36713703.2
2947Makaron szlachecki wałkowany 2 jajeczny gniazda wstążki - Biedronka36713.4703.1
2947Mączne kluski Spaetzle Paysan 500g - Netto36714703
2947Multigrano36710.567.14.7
2947Multigrano (z czerwonym ryżem) Risana36710.567.14.7
2947Musli owocowe - Sante3678.571.85
2947Musli śniadaniowe Crownfield - Lidl3678.462.57.4
2947Musli z owocami - Sante3678.571.85
2947naturalne proteiny36766.621.11.4
2947Owsianka Ba! - Bakalland36713654.4
2947Pieczywo chrupkie Leicht & Cross36710713.2
2947Pieczywo chrupkie lekkie 7 ziaren - Sonko3678.676.81.5
2947Płatki (pozostałe)3677.974.93.6
2947Płatki owsiane górskie ekstra36711.962.47.2
2947Płatki owsiane ze śliwkami - NesVita3678.968.35
2947Płatki z teffu36713732
2947Płatki żytnie - Lubella3676.8771.3
2947Pro 803678010.40.8
2947Pro 80 Protein Shake3678010.40.8
2947Ser podpuszczkowy36733026
2947syntha-6 chocolate36765.818.54
2980Baton Kosmos - Zmiany Zmiany3669.355.416.5
2980Ciasteczka All One366115510
2980Izo Whey Zero36682.62.91
2980Makaron penne nieugotowany - Aldi36613742
2980Mąka ryżowa biała366680.11.4
2980Płatki orzechowo czekoladowe - Magusie3669723.1
2980Płatki owsiane - Kros36612697
2980Płatki owsiane (instant)36611.969.37.2
2980Płatki owsiane z mlekiem i truskawkami (Fitella slim effect) - Gellwe36612.263.74.6
2980Płatki pełnoziarniste Sonatina z otrębami truskawki, żurawina, jagoda i czarna porzeczka osłodzone miodem - Obst36610.965.94.6
2980Płatki żytnie opiekane pełnoziarniste - Sonko3667.469.32.7
2980Praliny kakao pomarańcza - Lavica Gourmet36610.439.132.2
2980Ser pleśniowy turkusowy - Lazur366201.831
2980Wafle ryżowe Chrupaki - BoboVita36611762
2994Baton Nakd - rhubarb & custard3656.655.112.1
2994Białko365775.73.8
2994białko olimp izolat365775.73.8
2994Biszkopty wrocławskie (ciastka)3659.3695
2994Cukierki Fresh & Fruity - Wawel3650900
2994Dinkelmakaroner KRAV 100% fullkornsmjöl3651067.42.2
2994Etix Energy Sport Bar chocolate flavour + magnesium3655.1735.3
2994etixx3655.1735.3
2994gainer cnr36515.2741
2994Galaretka Mella o smaku pomarańczowym w czekoladzie - Jutrzenka3650.976.66.1
2994Kasza jaglana - Halina3657743
2994LevroWhey Whey Supreme36571.63.86.9
2994Mąka kukurydziana3659.376.33.9
2994Musli amarantusowe365115610
2994Oliwki czarne z pestkami - Sol&Mar3651.6337
2994Owsianka królewska - Dobra Kaloria36512616.5
2994Owsianka królewska z amarantusem36512616.5
2994Płatki kukurydziane Corn Flakes - Nestle3656.687.10.6
2994Płatki owsiane z mlekiem i malinami slim effect - Fitella36512.363.74.3
2994Pszenica dmuchana z miodem3656.1810.8
2994Ryż paraboiled surowy3658.1801
2994Ryż parboiled długoziarnisty (nieugotowany) - Biedronka3657.9791.4
2994Ryż szafranowy - Lidl3657.8753.6
2994Ser Camembert brie - Turek365181.331
2994Śledzik na raz w sosie musztardowym - Lisner3657.27.534
3019activlab HOT3640910
3019Allnutrition Isolate Protein Banan364852.81.4
3019allnutrition protein banan364852.81.4
3019Allnutrition protein isolate banan364852.81.4
3019Ananas liofilizowany Frupp - Celiko3643820.4
3019Baton Fitness Tiramisu Taste - Nestle364665.96.6
3019Baton Flapjack Honey Berry36424.449.99.6
3019Chrupki kręcone - Sante3648762
3019Ciecierzyca - Kuchnia Lidla36419616
3019Ciecierzyca surowa36419616
3019Filety śledziowe w klimacie tradycyjnym - Contimax3649.41.835.4
3019Kasza gryczana Buchweizen36413712.9
3019Kasza Jaglanka pieczone jabłko,miód cynamon - Dobra Kaloria3648.6761.8
3019Kaszka ryżowa - Cerelac3645855
3019Len mielony złoty odtłuszczony - Sante36432417.5
3019Makaron (Nudle)36411.875.51
3019Makaron durum z kurkumą i szpinakiem - Bartolini36412731.6
3019Makaron muszelki - Makarony Polskie36413741.3
3019Makaron premium Pastani Pappardelle z suszonymi pomidorami - Biedronka36413722
3019Makaron zielony pappardelle (suchy)36414712
3019Mąka kukurydziana - Melvit3649704
3019Mąka migdałowa364331320
3019Mąka pszenna typ 50036410.376.31
3019Musli lekkie suszona śliwka, rodzynki i słonecznik - Fitella3648.464.66.4
3019Otręby owsiane wysokobłonnikowe - Sante36418448.7
3019Paluszki solone 130g - Szamaki3645.46722
3019Pieczywo chrupkie lekkie Fitness Style 3 ziarna - Schulstad36411.1721.7
3019Płatki - Vitanella3641044.4
3019Płatki pełnoziarniste Sonatina z otrębami truskawka, kokos i czekolada - Obst36413.650.58
3019Ryż Risotto - Tesco3647820
3019Ser kozi (półmiękki)36421.62.529.8
3019Ser pleśniowy36420.80.531.7
3019Ser pleśniowy Brie pełnotłusty36420.80.531.7
3019Wędlina karczek gotowany36422.61.730
3053Array3638.6743.1
3053Babka czekoladowa3637.54815.4
3053Babka włoska Panettone363755.212.2
3053Baton - Atkins3633026.216
3053Baton pomarańczowy363352712
3053Biszkopty bezcukrowe - Mamut36310.5694.4
3053Biszkopty z galaretką pomarańczową w czekoladzie - Dellovi3634716.8
3053Bułka tarta3639.275.62.2
3053Chleb chrupki3638.778.92.4
3053Ciasto francuskie z budyniem36353622
3053Ciasto pleśniak3635.253.514.5
3053Deser czekoladowy - Smart Food36369.3103.5
3053Deser o smaku czekoladowym - Smart Food36369.3103.5
3053deser smart food wysokobiałkowy36369.3103.5
3053Impact whey isolate363826.30.8
3053Jabłuszka chrupiące plasterki - Lidl3631.9820.5
3053Makaron Chow Mein36311.179.10.1
3053Maliny suszone3632.5901.3
3053Mąka ryżowa brązowa3637.276.52.8
3053Otręby granulowane z owocami goji3631554.97.7
3053Owsianka malina i żurawina - Goody36310.862.65.5
3053Owsianka własna36313605.7
3053Paszteciki z mięsem Virtu363123420
3053Pieczywo chrupkie lekkie razowe - Sonko3638.674.21.5
3053Pieczywo chrupkie lekkie żytnie - Sonko3638.274.51.6
3053Pieczywo chrupkie żytnie bez cukru - Ideal36310.2673.9
3053Pieczywo chrupkie żytnie razowe - Obst36310.2673.9
3053Pieczywo chrupkie żytnio-pszenne - Forfit3638.274.51.6
3053Płatki jaglane BIO36311694
3053płatki jaglane z ananasem i śliwką3639.473.71.9
3053Płatki owsiane błyskawiczne - Plony Natury36313605.7
3053Płatki owsiane Górski Melvit36313605.7
3053Płatki owsiane górskie - Biedronka36313605.7
3053Płatki owsiane górskie Plony Natury Biedronka36313605.7
3053Płatki owsiane pełnoziarniste Secret - Melvit36313605.7
3053Płatki pełnoziarniste MIX Śniadaniowy - Melvit36313605.7
3053Płatki pełnoziarniste owsiane - Tesco36313605.7
3053Płatki śniadaniowe Special tropical fruits - Fitella3636.574.44.4
3053Płatki żytnie Vitte - Crownfield36311692.3
3053Płatki żytnie z puffem z żyta i czarną porzeczką - Lubella3636.8761.4
3053Rurki waflowe3636.480.31.8
3053Ryż brązowy długoziarnisty - Supreme3638.6743.1
3053Ryż dziki (nieugotowany)36312.4731.5
3053Ryż naturalny (nieugotowany) - Risana3638.6743.1
3053Ryż naturalny (nieugotowany) - Sonko3638.6743.1
3098Ciasteczka BIO fajne orkiszowe36211.870.53.6
3098Deser lawa czekoladowa3628.91927.1
3098Femaltiker (suplement diety)3622880
3098ISO WHEY ZERO protein drink36285.62.91
3098Kasza pęczak - Kupiec3628.474.92
3098Makaron z ryżu brązowego3626.681.80.9
3098Musli błonnikowe z truskawką - Sante36210.562.54.3
3098Musli wielozbożowe - Benus36210.856.67.6
3098Odżywka białkowa ISO Whey Zero - BiotechUSA36285.62.91
3098Orkisz ekspandowany - Vitte36214672.2
3098Orkiszowe płatki błyskawiczne pełnoziarniste - Szczytno36213643.3
3098Otręby orkiszowe - Plony Natury36213643.3
3098Pieczywo chrupkie Fruit - Ryvita36212.555.69.9
3098Płatki owsiane-górskie - Symbio36211577.4
3098Płatki śniadaniowe - Weetabix36212692
3098Płatki żytnie - Sante3626.4713.2
3098Ser żółty z dziurami362261.428
3098Tabletka na 250ml Isostar362079.90
3098Wafle orkiszowe pełnoziarniste36216614
3098Zupa śródziemnomorska36218.837.817.3
3118Makaron cienkie rurki (niemiecki) - Aldi36113702.5
3118Mąka pszenna typ 5503611272.51.7
3118Musli fitness3618.478.61.4
3118Musli Premium - Vitanella3618.358.68.3
3118Otręby owsiane3611845.67.7
3118Pasta z tuńczykiem36153255
3118pasztet pieczony36115.16.531.1
3118Pasztet wieprzowy36115.16.531.1
3118Pączek z kremem3616.43024.5
3118Płatki dom36110694
3118Płatki jaglane36110694
3118Płatki owsiane z dodatkiem otrębów owsianych3611845.67.7
3118Płatki owsiane z mlekiem, jabłkiem i cynamonem (Fitella slim effect) - Gellwe36111.9642.6
3118Płatki ryżowe kupiec3616.5763
3118Ryż paraboiled (nieugotowany)3618.1801
3118Ser Gouda z pieprzem36125029
3118Ser Gouda z ziołami36125029
3135Aptonia whey 93608332.4
3135Babka Cytryniak3603.54219.7
3135Banany suszone lättorkade eko bananito3603.888.81.1
3135Baton z twarożku w polewie z suszonymi śliwkami - Vilvi36013.423.823.1
3135BEFF MASS36030600
3135Bułka słodka3602.251.812.9
3135Burger wołowy z cebulką w bułce max36026.441.69.8
3135Chlebek chrupki - Aldi36011732.5
3135DIETImeal PRO kremowa zupa proteinowa z kawałkami warzyw36059175.6
3135Herbatka (rozpuszczalna) - Herbalife36012.577.20.1
3135Kawa zbożowa Caro (proszek-1 łyżeczka 2 g) - Nestle3605850
3135Kolagen3609000
3135Kulki daktylowe z orzechami i pestkami dyni36012.22723.5
3135Makaron bezjajeczny (nieugotowany)36012.5731.4
3135Makaron Italian Bucatini - Tesco36013731
3135Makaron owsiany3601575.25.3
3135Makaron rurki Cannelloni 11g (nieugotowany) - Melissa Primo Gusto36012732
3135Makaron trzykolorowy Tricolore pasta - Krav36012701.7
3135Makaron z Kurkumą - Wyśmienity36011741.4
3135Margaryna extra - Tesco3600040
3135Margaryna półtłusta Optima DHA3600040
3135Margaryna Rama Aero3600.51.539
3135Margaryna Smakowita z masłem3600.50.540
3135Margaryna Wyborna extra3600040
3135Masło wyborne ekstra - Biedronka3600.50.540
3135Mass36030600
3135Musli 5 zbóż z rodzynkami - Melvit3608.3636.2
3135Odżywka białkowa Whey C63608531.4
3135Owsianka - Elovena36012655.4
3135Pasta curry żółta360515.831
3135Pasta Gutbio papryka cukinia pomidor3605535
3135Petitki Lubisie truskawkowe3604.3659.8
3135Pieczywo chrupkie - Aldi36011732.5
3135Pieczywo chrupkie błonnikowe wieloziarniste z otrębami - Tovago36011701.4
3135Pieczywo chrupkie lekkie pszenne - Wasa36012732.5
3135Pieczywo chrupkie lekkie żytnie - Wasa36011732.5
3135Pieczywo chrupkie z prosem36011732.5
3135Pieczywo chrupkie żytnie - Sonko3608.9741.4
3135Płatki owsiane - Rodha36011608
3135Płatki pszenne pełnoziarniste z owocami3609.171.14.3
3135Ryż - NaturReis3607.5752.5
3135Sałatka Curry3609.6633.3
3135Ser Brie z ziołami36017132
3135Ser Camembert Duo z pomidorami, bazylią, czosnkiem i szczypiorkiem36017132
3135Ser pleśniowy Brie z oliwkami36017132
3135Ser żółty Jagna - Ceko36027028
3135Strucla orzechowa36093721
3135TREC casein 1003607692
3135VITARADE EL3600900
3135xtreme beef mass36030600
3135Ziarno żytnie lekkie chrupkie - Vitte36011602.4
3135Żurawina suszona - Bakalland3600.384.90.9
3187Baranina (pieczone żeberka)35921.1029.8
3187Biszkopty z galaretką3594706.5
3187Ciasto biszkoptowe marmurkowe3596.747.715.7
3187Delicje w czekoladzie wiśniowe - biedronka (paryskie)3594706.5
3187Makaron 2-jajeczny z pomidorami - Bartolini35911732
3187Makaron Babuni z 12 jaj przepiórczych (suchy)35912731.4
3187Makaron Barilla35912.571.22
3187Makaron krajaneczka - Lubella35912720.6
3187Makaron rurki Maccheroni (nieugotowany) - Barilla35912.5712
3187Makaron ryżowy wstążki3597811
3187Makaron z pszeniczny durum (nieugotowany)35912.8712
3187Makaron zielony (nieugotowany) - Bartolini35913692.4
3187Mąka kokosowa - Targroch35919.222.615.5
3187Musli fruit - Kaufland3599.3606.9
3187Odżywka białkowa Whey C-6 - HI-TEC Nutrition359833.21.6
3187Orkisz ekspandowany35914672.2
3187Płatki pszenne z rodzynkami i jabłkami - Vitte3599.569.62.2
3187Protibrick35915.767.81.9
3187Ser Gouda typu holenderskiego35927227
3187Ser pleśniowy błękitny - Lazur359200.131
3187Ser żółty w plastrach - Hochland359242.728
3187Ser żółty wędzony Królewski - Sierpc35927227
3187sonko maca35911.274.21
3187Whey C6359832.91.5
3187Żeberka wieprzowe (pieczone)35921.8029.5
3212Baton musli fit3584.264.99.1
3212Filety śledziowe włoskie w oleju z suszonymi pomidorami35810334
3212Isostar powertabs3580790
3212Kasza gryczana (nieugotowana) - Risana35811683
3212Kasza gryczana prażona - Risana35811.268.33.2
3212Kasza manna - Kupiec3588.776.71.3
3212Makaron Babuni zwijka (nieugotowany) - Eko-Mak35813731
3212Makaron Fusili35812731.3
3212Makaron jajeczny szlachecki35814692.3
3212Makaron Marco luksusowy (nitki) - Goliard3581178.50
3212Makaron Pastani spaghetti 100% durum35815702
3212Makaron spaghetti bezglutenowy (nieugotowany)3587.5723.7
3212Makaron spaghetti Pastani (nieugotowany) - Doskonały Smak35815701.6
3212Owsianka (proszek)35815.8565.8
3212Pascha wielkanocna3581226.422
3212Pieczywo chrupkie kukurydziane z serem3589.175.82.4
3212Płatki ActiVita truskawki, jabłka i rodzynki - Lubella35810.468.52.1
3212Płatki z ryżu i pełnego ziarna pszenicy bananowo-czekoladowe - Vitanella3587.769.24.1
3212Rogalik (Kipferl)3588.760.88.1
3212Roladka z sera śmietankowego ze szczypiorkiem3589.7434
3212Ryż Paraboiled biały długoziarnisty (nieugotowany) - Sarita3588.878.80.8
3212Ryż pełnoziarnisty - Kupiec3587.7752.4
3212Ryż pełnoziarnisty parboiled (nieugotowany) - Kupiec3587.7752.4
3212SMART FOOD risotto w sosie z grzybami3581852.27.1
3212tabletki Isostar izotonik3580790
3212Wafle gryczane35812.265.63.3
3238Białko konopne35748.97.311.6
3238Brzuszki z łososia wędzone35717.3032
3238Chleb chrupki żytni - Wasa35710.867.22
3238Chrupki3577801
3238Chrupki Flipsy3577801
3238energy bar chlorella35785112
3238Filety śledziowe w sosie hawajskim - Lisner3575.84.635
3238Fix świderki z kiełbasą w sosie grzybowym3575.6638.8
3238Kanapka z tuńczykiem - Subway35719.840.812.4
3238Kanapka z tuńczykiem 15 cm - Subway35719.840.812.4
3238Kasza gryczana surowa - Lewiatan35712.670.13.1
3238Kasza jaglana - Melvit35714662.5
3238Kasza kuskus - Lestello35713721
3238Kasza kuskus - Lidl35713720.6
3238MACA Z POMIDORAMI I BAZYLIĄ CHABER35710750.7
3238Makaron Babuni jajeczny nitka z kurkumą - AS Babuni (nieugotowany)35711741.4
3238Makaron kura jajeczna wstążka - Eko-Mak35712731.2
3238Makaron Pastani Pełnoziarnisty świderki (nieugotowany) - Biedronka35712.769.31.6
3238Makaron pełnoziarnisty Kokardki (nieugotowany)35715.2681.3
3238Makaron pełnoziarnisty kokardki Farfalle (nieugotowany)35715.2681.3
3238Mąka ziemniaczana3576.983.10.3
3238Pesto Rosso - Rossman3571.81431.7
3238Przyprawa do Chili Con Carne - Kotanyi357123315
3238Ryż biały Pure (nieugotowany)3577.9790.9
3238Ser Blue z niebieską pleśnią35718.5131
3238Ser Brie z orzechami357170.232
3238Ser Camembert357170.232
3238Ser Camembert Chili357170.232
3238Ser Camembert Roi du Chateau - Biedronka35717132
3238Ser Camembert Zielony Pieprz357170.232
3238Ser Camembert żurawinowy - Turek35717.51.931
3238Ser Edam357251.427.8
3238Ser Grunlander357240.129
3238Ser pleśniowy - Biedronka357170.532
3238Ser pleśniowy Camembert - President357170.232
3238Serek Camembert Brie naturalny - President357170.232
3238Śledź z łososiem w sosie śmietanowym3579633
3238Warkocz z łososia35717.3032
3238Żółta pasta curry - Kanokwan3575.115.730.5
3277Babeczka z budyniem3567.247.515
3277Baton - Dobra Kaloria3565.9637.5
3277Baton kawa i orzech - Dobra Kaloria3565.9637.5
3277Baton twarogowy Svalja35611.525.423
3277Białko Provit - Olimp356802.23
3277Białko tiramisu356802.23
3277Budyń proteinowy35650.934.31.1
3277Ciastko francuskie z czekoladą3563.74821
3277Jaglane płatki błyskawiczne szczytno35611654
3277Kasza gryczana w torebce35612.6722.7
3277Kasza owsiana - Melvit35610635.5
3277Kasza owsiana TESCO35610635.5
3277Koktajl - Herbalife35634.634.68.8
3277Kostka sojowa35650302
3277Krewetki na ostro356134413
3277Łosoś smażony356223.633.2
3277Makaron muszelki - Buitoni35611.571.81.9
3277Makaron nieugotowany - Lubella35612731.2
3277Makaron świderki - Dobrusia35612731.2
3277Masło multivita - Rama3560.51.739
3277Odzywka Blastex porcja 100g3567581.9
3277Odżywka białkowa Pro Blastex3567581.9
3277Pieczywo lekkie błonnikowe - Sonko3568.5711.5
3277Pierniczki lukrowane - Tastino3566.178.11.5
3277Piernik3563.94916
3277Pierniki - Tago3565.8743.7
3277Pizza na grubym cieście356164214
3277Płatki jaglane błyskawiczne35611654
3277Płatki ryżowo-pszenne z truskawkami, malinami i wiśniami (Sante)3568.976.71.5
3277Płatki sojowe błyskawiczne35650302
3277Poğaça3568.633.420.9
3277Ryż Basmati - Tesco3568771
3277Ryż Basmati (suchy) - Golden Sun3569781
3277Ser Brie naturalny - Turek356181.331
3277Ser Gouda356252.227
3277Ser Naturek Camembert naturalny - Turek356181.331
3277Ser pleśniowy Camembert Naturalny MiniaTurki pełnotłusty - Turek356181.331
3277Ser pleśniowy Camembert oryginalny - Valbon35617132
3277Ser pleśniowy Gorgonzola35619.4031.2
3277Ser podpuszczkowy dojrzewający Szafir356270.127.5
3277Ser Tylżycki pełnotłusty35626.10.127.9
3277Ser włoski Corregio (wiórki) - President356320.526
3277Ser żółty Original - Leerdammer356270.127.5
3277Skrobia ziemniaczana3567830.3
3277Szprot wędzony w oleju - Amberfish35617032
3277Vitargo Electro-Energy Trec3560890
3323Baton Master Bar (kreatynowy baton musli) - Activlab35522.866.49.8
3323Chrupiąca pszenica z melasą i migdałami - Dobra Kaloria35510664
3323Ciasto biszkoptowe Zebra35553521
3323Ciasto Kunafa3556.145.817.1
3323Filety śledziowe w klimacie pikantnym3557.93.534.2
3323Kasza gryczana35512.669.33.1
3323Kasza gryczana (nieugotowana) - Tesco35514643.6
3323Kasza gryczana surowa35514643.6
3323Maca razowa Sonko35511.871.30.9
3323Makaron Penne Pastani Durum35513692
3323Makaron pszenno-gryczany - Soba Noodles35514.6701
3323Makaron Soba "Vitasia" (nieugotowany) - Lidl35514.670.51
3323Makaron wałkowany 2 jajeczny gniazda nitki (nieugotowany)35514.1701.4
3323Mąka z tapioki (skrobi z manioku)3550.2880
3323Miód pitny (13%)355000
3323Odżywka białkowa Simple Whey 4u - wanilia3557014.91.3
3323Przyprawa chili con carne35512.332.614.8
3323Ryż długoziarnisty (nieugotowany) - Tesco3557791
3323Ryż jaśminowy (nieugotowany)3556.778.90.2
3323Ryż włoski3556.579.91
3323Ryż włoski (nieugotowany)3556.579.91
3323Ser Salami35525.20.128.1
3323Ser żółty Edam Rycki35526227
3323Serek Mascarpone - Lovilio3555.8335.5
3323Serek Mascarpone - Natura3555.8336
3323Żelki o smaku jabłkowym3551.6802.5
3349Baton chrupiące owoce Frupp - Celiko3542.7830
3349Baton Frupp - Celiko3542.7830
3349Baton Frupp (banan, marakuja, marchew) - Celiko3542.7830
3349Baton Urwis jabłkowy - Zmiany Zmiany3546.859.513.4
3349Białko 6035460242
3349Białko Odżywka3547941.5
3349Budyń - Celiko3540870
3349Kokos3543.315.233.5
3349koktail herbalife35439209
3349Kurkuma (proszek)35486510
3349Maca35411.572.40.5
3349Makaron spaghetti Bucatini no5 - Primo Gusto3541272.11.5
3349Makaron Spaghetti No6 - Primo Gusto3541272.11.5
3349Mąka pszenna tortowa typ 450 - Złote Pola35410760.9
3349Miąższ kokosa Kopra35431634
3349NAKD-FRUIT&NUT NIBBLES/SWEETIES3549.154.212.9
3349Night Protein Trec35473.112.21.5
3349Odżywka białkowa - Herbalife35439209
3349Odżywka węglowodanowa MAX CARB354088.50
3349Owoce (liofilizowane)3540.570.22.1
3349Owsianka Fitness z Chia - Melvit35410567.1
3349Owsianka jagoda i granat - Goody35411.164.95.8
3349Paluszki z miodem i otrębami3549.860.710
3349Płatki mix 5 zbóż (pszenne, żytnie, jęczmienne, owsiane, orkiszowe) - Symbio3541163.74.9
3349Płatki pszenno-ryżowe z owocami egzotycznymi (Just Fit)354775.82.5
3349Płatki śniadaniowe Fitness z owocami - Nestle3545.4782
3349Ryż brązowy - Halina3547.7723.2
3349Ryż brązowy (nieugotowany)3547.7723.2
3349Ryż brązowy (nieugotowany) - Kupiec3547772
3349Ryż brązowy długoziarnisty BIO (nieugotowany) - BioPlanet3547.8742.2
3349Ryż Tre Colori - Podravka3548790.6
3349Salami Dulano Pepperoni - Lidl35419130
3349Salami lekkie - Sokołów354232.428
3349Ser pleśniowy Rokpol pełnotłusty35422.6029.3
3349Sucharki z rodzynkami - Mamut3549.3703.2
3349Węglowodany odżywka354088.50
3349Wiśnia soczysta kandyzowana - Bakalland3542801
3349Zupa soczewicowa 1/4354204013
3387Ciastko WZ3535.535.919.9
3387Ciasto WZ3535.535.919.9
3387izolat białka3538610.5
3387Kakao 21% tłuszczu (proszek) - Lidl353208.921
3387Kasza Kuskus couscous (nieugotowana) - Müllers35313701.5
3387Kotlet schabowy3531915.524
3387Makaron durum Cavatappi - Biedronka35313681.9
3387Makaron kokardki Pastani (nieugotowany)35313661.9
3387Makaron kukurydziany (nieugotowany)35313681.9
3387Makaron kukurydziany Pastani35313681.9
3387Makaron Pastani - Biedronka35313.167.91.9
3387Makaron pszenny 100% durum35313681.9
3387Makaron pszenny Mie35311721.6
3387Margaryna Rama Olivio3530.51.739
3387Odżywka białkowa Gold whey protein Isolate - FA353832.61
3387Odżywka Białkowa WPC Protein Econo V335370151.2
3387Otręby granulowane ze śliwkami - Sante353123012
3387Otręby pszenne - Radix3531661.94.6
3387Paluszki - Lubella3535.464.89.6
3387Pieczywo chrupkie Graham - Kornec3531067.11.8
3387Płatki Miami Hopki czekoladowe - Biedronka3538.5712.5
3387Płatki otrębowe - Lidl35314.10.93
3387Płatki z ryżu i pełnego ziarna pszenicy z owocami egzotycznymi - Just Fit3535.9713.6
3387protein econo v335370151.2
3387REALPHARM KAZEINA 1003538241
3387Ryż biały długoziarnisty (nieugotowany) - Kupiec3537791
3387Ryż długoziarnisty biały - Lidl3536.778.90.7
3387Scane3539.145.514.8
3387soczewica żółta35326601
3387Trec whey 100 pump - kokosowo-czekoladowy3538151
3387Wafle owsiane pełnoziarniste3538589
3387Wafle tortowe pszenne - e.leclerc (eco+)3539.8693.6
3387Wędlina353132.332
3387Żurawina suszona - Makar3530.5840.5
342190% kolagenu+NCN rybiego +0% wit C352880.10.9
3421Białko Pure Whey Isolate 95 - Olimp3528610.5
3421Białko serwatkowe izolat3528610.5
3421Chrupki orkiszowe35211711.8
3421Filety śledziowe w klimacie pieprzowym - Contimax3527.9334.2
3421Izolat Pure Whey Olimp3528610.5
3421Kanapki 4 wafle z szynką i serem35220.733.415.5
3421Kasza Bulgur Mix - Monini (nieugotowana)35214.160.33.7
3421Makaron razowy 100% pszenicy - Durum (nieugotowany)35213671.9
3421Makaron świderki35211731.1
3421Masło demi ecremé3520.10.239
3421Mąka pszenna tortowa typ 450 Lubella35210741.1
3421Mieszanka Krakowska - Wawel3521.272.55.8
3421Muffinka czekoladowa3526.736.520.4
3421Musli Multi35210597
3421Otręby granulowane z żurawiną - Sante352123313
3421Pieczywo chrupkie żytnie - Chaber3528.1700.9
3421Piernik serce lukrowany - Kopernik3527771
3421Piernik staropolski35255314
3421Płatki Musli - Master Crumble3521059.16.4
3421Płatki ryżowe3526.5760.8
3421Płatki śniadaniowe - Lidl3521059.11.9
3421Pomysł na kurczaka w sosie śmietankowo-ziołowym - Winiary3526.4657.4
3421Ptyś z bitą śmietaną3525.425.825.2
3421Ryż Basmati (nieugotowany) - Auchan3528771
3421Ryż parboiled - Wiodąca Marka (nieugotowany)3528771
3421Ser Królewski z Sierpca35227127
3421Ser Salami Królewskie SERENADA (wędzony)352261.327
3421Ser żółty kasztelański klasyczny352261227
3421Ser żółty salami w plastrach 300g - Światowid352261.327
3421Sernik z kruszonką35262923
3421Żurawina suszona - Bakal' Or3520.4840.4
3453activlab whey protein 95 - 30g - 1,5 miarki3517383
3453Baton protein351332810
3453Białko serwatkowe czekoladowe - Activlab3517833
3453Boczek suszony35117.50.531
3453Izolat białka serwatki. Isolate 1000 Trec z wodą.35184.41.50.9
3453Kasza jęczmienna wiejska (nieugotowana) - Confarm3518752
3453Makaron fitness z otrębami - Bartolini35112691.4
3453Makaron Molisana Semola35114701
3453Makaron Nitki ciete nr 2 Filini (nieugotowany) - Lubellla35113701.4
3453Makaron pełnoziarnisty (nieugotowany) - Combino35112681.9
3453Makaron pełnoziarnisty (nieugotowany) - Lidl35112682
3453Makaron penne (nieugotowany) - Lubella35113701.4
3453Makaron pszenny (nieugotowany)35113701.5
3453Makaron pszenny lubelski gniazda - Lubella35113701.4
3453Makaron pszenny łazanki - Lubella35113701.4
3453makaron razowy - Lidl (nieugotowany)35112682
3453Makaron rurki włoskie - Biedronka35114701
3453Makaron spaghetti (nieugotowany) - Lubella35113701.4
3453Makaron spaghetti Pastani Premium (nieugotowany)35114.770.90.2
3453Makaron Spaghetti z pełnoziarnistej pszenicy (nieugotowany) - Combino35112681.9
3453Makaron świderki - Lubella35113701.4
3453Makaron świderki razowe pełne ziarno - Makarony Polskie35113662.2
3453Makaron tagaliatelle - Lubella35113701.4
3453Margaryna Aktiv - Aldi3510040
3453Micellar Casein Hi Tec Nutrition3518131.7
3453Mleko odtłuszczone w proszku35134511.3
3453Musli bez cukru - Sante35110624.8
3453Musli orkiszowe z jagodami Goji - Sante35110624.8
3453Musli wieloowocowe - Benus351962.44.9
3453Pieczywo chrupkie żytnie - Tovago3519.9720.9
3453Płatki pszenne pieczone Yammy day3519813
3453Płatki śniadaniowe Poduszki owsiane - Granex3511061.84.5
3453Ryż Basmati (nieugotowany)3519761.1
3453Ryż brązowy długi (nieugotowany) - Lestello3518.7712.9
3453Ryż czarny (nieugotowany)3517.5791.7
3453Ser Emmentaler w plastrach (Światowid) - Biedronka35127027
3453Ser Provolone35125.62.126.6
3453Serwatka białkowa w proszku (activlab)3517383
3453SFD WPC Protein Econo35170151
3453Soczewica zielona35124.260.80.6
3453Soczewica zielona ziarno35124.260.80.6
3453Ślimak po burgundzku prawidłowy 7g3518.43.433.7
3453Vianesse Professional Body Shape Chocolat3516577
3453Whey Protein 953517383
3497Ananas suszony leo3500850
3497Baileys Irish Cream3503.24319.7
3497Baton musli o smaku truskawkowym w polewie jogurtowej3504.960.211.3
3497Baton twarogowy - Pilos3508.929.322
3497Białko isolat high Whey protein - Activlab3508321
3497Białko na noc3508081
3497Carb MIX (KFD Nutrition)350087.40
3497Ciastko własnego wypieku35051010
3497Cukierki3502.679.72.3
3497Cukierki owocowe3502.679.72.3
3497Czosnek granulowany35014.5701.2
3497Delma z masłem3500.51.539
3497Fix Leczo - Knorr35012549
3497high whey protein isolate activlab3508321
3497Jagody suszone3502830
3497Kasza gryczana prażona - Cenos35013.665.42.6
3497Kasza gryczana prażona - Janex35013652.6
3497Kasza jaglana - Cenos35010.870.32.2
3497Kasza jaglana - Gogreen35011682.9
3497Kasza jaglana - Janex35011702
3497Kasza jaglana - Plony Natury35011683.1
3497KFD Protein Dessert350801.21.5
3497Lody ciepłe cytryna-limonka3503.155.513
3497Lody Magnum Double Chocolate3503.53223
3497Lody Magnum mini almond35053223
3497Makaron fusilli z dodatkiem pomidorów i szpinaku świderki Pastani35013691.6
3497Makaron Pastani z pomidorami i szpinakiem35013691.6
3497Makaron pelnoziarnisty Fusilli Kungsörnen35014652
3497Makaron pszeniczny 100% durum Mamma mia Spaghetti - Kupiec35012711.2
3497Makaron pszenny penne (nieugotowany) - Lidl35012711.2
3497Makaron ryżowy (nieugotowany)3501372.11.5
3497makaron ryżowy pełnoziarnisty3507.378.70.7
3497Makaron ryżowy Tao Tao3506.9810.6
3497Makaron spaghetti Pastani (nieugotowany)35013691.6
3497Makaron szpinakowy Tagliatelle con spinaci - Barilla35012721.5
3497Makaron świderki ze szpinakiem - Lubella35013692
3497Margaryna extra z masłem - Delma3500.51.539
3497Mąka owsiana - Melvit35014566.7
3497Mąka szymanowska 480 (pszenna)35012731.5
3497Naleśniki z cynamonem35054520
3497Napoleonka3505.843.516
3497Odżywka białkowa Activlab High Whey Protein Isolate350832.40.9
3497Odżywka Deli Whey Nutella - Fire Snake35083201.3
3497Otręby owsiane Oat Bran - Kupiec35014.5565.2
3497Papaja kandyzowana3500.5860
3497Pieczywo chrupkie śródziemnomorskie - Ryvita3508.566.91.7
3497Pieczywo czosnkowe3508.441.716.6
3497Przekąska owsiano-orkiszowa Topfit - Granex3501062.14.3
3497Ryż biały (nieugotowany)3506.778.50.7
3497Ryż brązowy jaśminowy (nieugotowany) - Doha3507801
3497Ryż nieugotowany3506.778.50.7
3497Ser Camembert śmietankowy35017.50.331
3497Ser Camembert z grzybami leśnymi35017.50.331
3497Ser Pointe de Brie - Croises350170.531
3497Soczewica czerwona Burcu35026601
3497Sos (syrop) czekoladowy3504.662.98.9
3497Tapioka3500.5860.5
3497Wafle Andruty suche3507.9724.8
3497Wafle tortowe z kajmakiem (masą krówkową)3507676
3497Wiśnia (suszona)3501.382.51.7
3557Baton just fruit - Nutrend3492.462.56.4
3557Baton Snickers Ice cream3496.832.421.2
3557Bułka tarta bio34911731
3557Chipsy truskawkowe3497.859.34.2
3557Chleb rzemieślniczy na zakwasie żytnim34910.913.224.4
3557izolat białkowy Ultra Whey3498041
3557Kasza Kuskus orkiszowa (nieugotowana)34915643
3557Kiełbaski Norymberskie34914132
3557Mąka orkiszowa jasna34912.4691.3
3557Mąka pszenna babuni typ 65034910741.4
3557Mąka żytnia34910.975.41.5
3557Night protein Activlab3497634
3557Paluszki natures - Lubella3499.5645.4
3557Pieczywo chrupkie lekkie z makiem - Sonko34910.373.11.9
3557Płatki jęczmienne3499.278.63.4
3557Płatki Quinoa - Melvit34915556.7
3557Płatki ryżowe błyskawiczne ( Lastello )3497.9771
3557Risotto Vel DG3497790.5
3557Ryż biały długi - Han3497.9770.4
3557Ryż czerwony (nieugotowany) - Sonko3498722.2
3557Ryż długoziarnisty biały - Tira Dell3496.778.90.7
3557Ryż jaśminowy Supreme - Biedronka3496.776.50.7
3557Ser biały Exquisa3498.22.534
3557Ser pleśniowy srebrzysty - Lazur349181.830
3557Ser salami z pomidorami i bazylią SPOMLEK349251.527
3557Ser żółty myśliwski pełnotłusty34925.50.127.4
3583"Scitec Nutrition" 100% Whey Isolate Vanilla Flavor348842.40.5
3583Burger wołowy34825428
3583Chipsy brzoskwiniowe - Crispy Natural3485.974.50.3
3583Chipsy z brzoskwini - Crispy Natural3485.974.50.3
3583Chrup Brzoskwinię! - Crispy Natural3485.974.50.3
3583Ciasto z makiem34874416
3583Kasza gryczana (nieugotowana)34812662.8
3583Kasza gryczana prażona - Biedronka34812.663.43.1
3583Kasza jaglana - Sante34810.568.42.9
3583Kasza kuskus Couscous Moyen - Aoula34813701.5
3583Kasza manna - Dobre plony - Aldi3488.774.21.3
3583Kasza manna (Lestello)3488.7741.3
3583Kasza manna (nieugotowana)3488.7741.3
3583Kasza Manna Razowa - Symbio3488.776.71.3
3583kasza manna semolina3488.7741.3
3583kasza manna surowa3488.7741.3
3583Kawa zbożowa karmelowa - Inka3482.9840.2
3583Kiełbasa szlachecka34819030
3583Kiełbasa szlachetna Nasze Smaki - Biedronka348190.630
3583Makaron gryczany nitki - TOKYOTO (nieugotowany)34814.868.31.3
3583Makaron Lasagne (nieugotowany)34812711
3583Makaron rurki - Dino34811730.7
3583Makaron ryżowy - Arrighi34812711.1
3583Mąka pełne ziarno pszenna - Lubella34815632.4
3583Mąka ryżowa348779.20.7
3583Mąka ryżowa biała - Melvit348779.20.7
3583Mąka żytnia razowa - pełnoziarnista MELVIT3487.974.22.2
3583Mąka żytnia razowa pełnoziarnista - Melvit3487.974.22.2
3583Odżywka białkowa stevia Whey - SFD3488051
3583OLIMP WHEY ISOLATE348842.40.4
3583Pieczywo chrupkie żytnie z ziarnami słonecznika i płatkami owsianymi - Ryvita34810.157.28.8
3583Piernik - Lidl3486.768.84.5
3583Ser Fromage Górski Przysmak - Sobik348123.132
3583Serek kanapkowy Górski - Sobik34812332
3583WPC PLUS PROTEIN348804.41.2
3583WPC protein plus V3 80348804.41.2
3619Baton proteinowy karmel34745.524.59.7
3619Borowik suszony3472934.73.8
3619Bran Flakes34711612.7
3619Bułka maślana3478.35211
3619Bułka mleczna3478.35211
3619Bułka śniadaniowa3478.35211
3619Fasola Mung (suche ziarno)34724631
3619Imbir mielony3479.1656
3619Kasza jęczmienna (nieugotowana)3477752
3619Kasza jęczmienne perłowa - Kupiec3476.9752.2
3619Kasza pszenna - Lubella34714661.5
3619Kasza pszenna (nieugotowana)34714661.5
3619Kazeina micelarna347803.71.4
3619Kazeina micelarna KFD347803.71.4
3619Maca tradycyjna3479.274.91.2
3619Makaron gryczany (nieugotowany)34714681.3
3619Makaron pełnoziarnisty Świdry (nieugotowany) - Lewiatan34713661.3
3619Makaron sulechowski rurki34714671.7
3619Makaron vitalia - Biedronka3471074.61
3619Mąka pszenna typ 450 - tortowa3479.274.91.2
3619Pałeczki jaglane3478762
3619Parówki popularne3479.50.734.3
3619Pieczywo chrupkie Maca34711751.5
3619Popcorn roh34710644
3619Premium Dessert Ciasteczkowy347803.71.4
3619Risotto borowikowe Casale Paradiso3478751
3619Rogalik kruchy z marmoladą34764017.9
3619Ryż basmati - Carrefour3478.9750.7
3619Ser Edamski - Bluedino347260.127
3619Ser Edamski - Światowid34726027
3619Ser ementaler - Światowid34726027
3619Ser Gouda - Bluedino347260.127
3619Ser Gouda (27% tłuszczu) - Mlekpol34726027
3619Ser Gouda wędzona w plastrach347262.727
3619Ser Krolewski , zolty , . Mlekpol347260.127
3619ser krolewski z kolna34726027
3619Ser królewski34726127
3619ser Maasdam LIDL347260.127
3619Ser tarty Corregio - President347350.123
3619Ser żółty (pozostałe)34726027
3619Ser żółty bydgoski - Mlekpol34726027
3619Ser żółty Maasdamer347260.127
3619Ser żółty morski - Bluedino34726027
3619Ser żółty Podlaski347262.326
3619Ser żółty Złoty Mazur - Mlekpol347260.127
3619Słodzik3472.1850
3619Soczewica czerwona TESCO34725532
3619Spirulina w proszku34760115.9
3619Śmietana 36% (Piątnica)3471.74.136
3619Śmietana 36% tłuszczu - Piątnica3471.74.136
3619TreC ISOLATE 1003478410
3670Baton proteinowy cookies34650248.3
3670Boczek surowy rolowany - Biedronka34610034
3670Bułka hamburgerowa3468.45311
3670Ciasto ze śmietaną34654018
3670Dorsz w chrupiącej panierce - North Fish346271620.8
3670Kasza jaglana - Lidl34610.568.42.9
3670Kasza jaglana (niegotowana)34610.6693.8
3670Kasza jaglana preparowana34611723
3670Kasza kuskus razowa34613642.2
3670Koktajl proteinowy - Herbalife (proszek)34627.538.710.2
3670Makaron muszelki z kurkumą34610741
3670Makaron pełne ziarno Fusilli - Tesco34612.166.32.1
3670Makaron pełnoziarnisty spaghetti (nieugotowany) - Tesco34612.166.32.1
3670Makaron spaghetti razowy34611.567.51.8
3670Makaron spaghetti razowy (nieugotowany)34611.567.51.8
3670olimp sweetdreams34665116
3670Pieczywo chrupkie Herbs - Ryvita34611595.5
3670Pieczywo chrupkie żytnie z sezamem - Wasa34611595.5
3670Ser Bleu d'Auvergne34619.7029.7
3670ser maasdamer w plastrach MLEKOMA346250.127
3670Ser pleśniowy Gorgonzola Piccante - Igor346201429
3670Ser żółty Masdam - Biedronka346250.127
3670Soczewica zielona - Tesco34623552
3670soczewica zielona (sucha)34623552
3670Syrop malinowy excellence3460850
3670Syrop z pędów sosny3460850
3696Babka drożdżowa3456.94912.3
3696Beza Misie3454791
3696Bułka bezglutenowa3453.7771.1
3696Chrupiące plasterki marchewki - Vitanella3454.272.30.9
3696Ciastko Tiramisu34573421
3696Makaron bezglutenowy (nieugotowany)3455.5790.8
3696Makaron bezglutenowy kolanka (nieugotowany)3456791
3696Makaron bezglutenowy spaghetti - Pastani3451791
3696Makaron pasta d'oro3455.5790.8
3696Makaron pełnoziarnisty Penne (nieugotowany) - Biedronka34515.2681.3
3696Makaron penne razowy (nieugotowany)34513642.1
3696Makaron razowy - Turini (nieugotowany)34513642.1
3696Makaron razowy Fusilli34513642
3696Makaron razowy Świderki durum Złoty plon - Aldi (nieugotowany)34513642.1
3696Makaron ryżowy razowy Terra Sana34510.965.53.6
3696Makaron szpinakowy - Arrighi34512701
3696Makaron z mąki kukurydzianej Penne - Pastani3455.5790.8
3696Mąka jęczmienna34510.574.51.6
3696Naleśniki z sosem truskawkowym - Pizza Hut34555928
3696Ryż brązowy - Reva3459.4683
3696Śmietana 36% Delik3452.13.236
3696Śmietanaka Delik 36%3452.13.236
3718Baton Alpen Light Double Chocolate3445566.2
3718Biszkopty 180 g - La Nuvola3448713
3718Cukier Cnamonowy ekologiczny Amylon344086.10
3718Czarnuszka344165215
3718DOCTOR`S CARBRITE DIET BAR CZEKOLADA & MIĘTA34436397
3718Gęś (pierś)344151.331
3718Jogurt kremowy z musem jabłkowym3442.415.75.2
3718Kasza gryczana - Dobre plony - Aldi34412.663.43.1
3718Kasza gryczana - Spar34413633.1
3718Kasza gryczana biała34413633.1
3718Kasza jęczmienna34411662
3718Makaron Conchiglioni 40% fullkorn34411.5672
3718Makaron pełnoziarnisty z orkiszem (nieugotowany) - Lubella34415622.3
3718Płatki ryżowe błyskawiczne3446.776.50.7
3718Ryż basmati (nieugotowany) - Kupiec3447781
3718Ryż dziki & parboiled - Britta3448.7740.8
3718Ryż pełnoziarnisty (nieugotowany) - Uncle Ben's3448732.2
3718Ser Gouda - Polmlek344261.426
3718Ser Gouda - Serovit344261.426
3718Ser Gouda - Tesco34426126
3718Ser tarty Gouda344261.426
3718Ser żółty Natan dodek - Warmia344261.426
3718Serowe myszki - Miami344261.426
3718Syrop barmański Irish Cream3440860
3718Śmietana Kremówka tortowa 36% - Łowiecka3442336
3718Żelatyna344850.10.1
3744Baton proteinowy bananowy34345.524.59.1
3744Ciasto Bajaderka3434.947.315
3744Ciecierzyca BIO - BioPlanet34322454.6
3744Jabłka suszone - Alesto3431750
3744Jabłka w kruchym cieście3433.844.517.8
3744Kasza jęczmienna perłowa - Biedronka3438.3691.8
3744Kasza jęczmienna perłowa - Plony Natury3438692
3744Kasza jęczmienna pęczak (suche nasiona) M - Plony Natury3438.3691.8
3744Lody Chocolate & Vanilla MILKA3433.332.723.2
3744Makaron pełnoziarnisty (nieugotowany)34312652.1
3744Makaron pełnoziarnisty Pastani Tagiatelle (nieugotowany)34312651.8
3744Makaron pszenny Somen34311.370.71.1
3744makaron razowy goliard - Świderki (nieugotowany)34313651.9
3744Makaron Spaghetti pełnoziarnisty (nieugotowany) - Lidl34313651.9
3744Masło sojowe - Alpro3430038
3744Mąka pszenna tortowa typ 450 - Słoneczny łan34310.171.71.2
3744Pasta z tuńczyka -pomidorowa34374.632.9
3744Pastella z tuńczykiem i pomidorami - Lisner34374.632.9
3744Ryż preparowany - Dino343777.50.5
3744Ser carski wędzony - Bluedino343261.326
3744Ser Havarti - Arla343250.127
3744Ser podpuszczkowy Skrzat - Lidl34325027
3744Ser Radamer - Światowid34326226
3744Ser Salami - Mlekpol34325027
3744Ser żółty Babuni Serenada - Spomlek343261.326
3744Sojadine3430038
3744Zupa Instant3439763.1
3744Żelki - Haribo3436.977.40.1
3744Żelki Misie - Haribo3436.9770.5
3744Żurawina suszona z sokiem z granatu - Bakalland3430.1800.5
3774Ananas suszony - Bakkaland3420.8830.1
3774Babeczka mocno czekoladowa3427.237.118
3774Baton Corny Linea orzechowy3426.56611.3
3774Białko soya3428102
3774BIO Ziarno Kakaowca - Ekogram Zielonki34219.810.824.5
3774Kasza Bulgur34212.475.91.3
3774Kasza Kukurydziana3428.372.21.7
3774Kasza kukurydziana (nieugotowana)3428.372.21.7
3774Kasza kuskus34213.367.91.7
3774Kawa zbożowa - Inka3424.5730.2
3774Kości wędzone34215.3029.5
3774łopatka wieprzowa pieczona34229.2024.3
3774Makaron chiński3420.584.90
3774Makaron razowy Spaghetti Durum Złoty plon - Aldi (nieugotowany)34213.5642
3774Mąka kukurydziana - Radix-bis3428722
3774Musli Fruchte3428.8605.3
3774Odżywka białkowa Soya Pro vanilia3428102
3774Pasta z suszonych pomidorów - Biedronka34236.232
3774Płatki drożdżowe - Bio Planet34228326
3774Płatki mix (gryczane,jęczmienne,owsiane,pszenne,żytnie)34211603.8
3774Ser pleśniowy złocisty - Lazur342180.130
3774Ser topiony3425.94.134.2
3774Ser topiony tłusty3425.94.134.2
3774Serecek marforek - Marfor34229129
3774Sernik z rodzynkami3425.52924
3774Soya Pro - Activlab3428102
3774Strucla3428.24415
3774Strucla makowa3428.24415
3774Zacierki (makaron 2 jajeczny) - Jastrzębski34210.772.31.1
3774Żelki Starmix - Haribo3426.6770
3774Żurawina suszona - Aldi3420.678.51.1
3805Baton Corny Big free wiśniowo-jogurtowy3415.869.19.4
3805Chleb pszenno-żytni Janosik34111.943.912.2
3805DIETImeal PRO kremowa zupa proteinowa o smaku kurczaka34166.711.12.3
3805Fasola czarna (ziarno suche)34121.662.41.4
3805Gęś (tuszka)34114.1031.8
3805Groch suche ziarno (nieugotowany)34124.660.41.2
3805Kasza jęczmienna - Risana3419.368.21.5
3805kasza manna do mleka34111720.6
3805Kasza perłowa3419691
3805Kasza perłowa Risana3419691
3805Kaszka manna - Biedronka34111720.6
3805Makaron ryżowy Glass noodles - Lidl3410.482.70.4
3805Mąka pszenna tortowa typ 450 - Netto34110.271.31.1
3805Mąka pszenna tortowa typ 450 - Reva, Intermarche34110711
3805Mąka pszenna typ 75034111.671.31.8
3805Musli lekkie zboża z owocami3419.372.93.1
3805Pieczywo chrupkie 3 zboża - Wasa34111514.5
3805Płatki orkiszowe pełnoziarniste - Kupiec34113.8622
3805Płatki pełnoziarniste z pysznymi truskawkami i płatkami w polewie jogurtowej - Bakalland3416.572.22.2
3805Pszenica z miodem3419.3691.5
3805Ryż biały - Kuchnia Gosposi3417770
3805Ryż biały długi (nieugotowany) - Cenos3417.476.80.2
3805Ryż biały długoziarnisty - Supreme3417770
3805Soczewica czerwona - Lestello34125493
3805Tatar z łososia34111033
3805Zupa proteinowa Dietmeal PRO34166.711.12.3
3805Żurawina suszona - Lidl3411781
3832activlab recovery34040450
3832Aminokwasy BCAA Activlab3408500
3832BCAA3408500
3832Bułka hot dog 240 gr - Netto34085410
3832Chleb chrupki Graham34010641.7
3832Ciasto Piegusek340114615
3832Fix (przyprawa)34011662.5
3832Fix gulasz węgierski34011662.5
3832Fix Gulasz z kurczakiem proszek - Knorr3408.8537.9
3832Fix kebab a sosie czosnkowym3409519
3832Kasza kuskus fullkorn couscous34013642.2
3832Lody Magnum Infinity Chocolate & Caramel34043022
3832Lody Magnum mini classic3403.53122
3832Lody milk chocled - Morisson3402.831.922.1
3832Lody waniliowe w czekoladzie mlecznej z migdalami3404.327.422.4
3832Makaron dwujajeczny34010.8711.9
3832Makaron pełne ziarno spaghetti - Lubella34015583.2
3832Makaron Pełnoziarnisty całe ziarno (nieugotowany)34015583.2
3832Makaron pełnoziarnisty Gniazda (nieugotowany) - Lubella34015583.2
3832Makaron pełnoziarnisty Penne - Lubella (nieugotowany)34015583.2
3832Makaron pełnoziarnisty Pióra (nieugotowany)34015583.2
3832Makaron pełnoziarnisty Spaghetti (nieugotowany) - Lubella34015583.2
3832Makaron pełnoziarnisty świdry (nieugotowany) - Lubella34015583.2
3832Makaron penne pełnoziarnisty (nieugotowany)34015583.2
3832Makaron Spaghetti Pełne Ziarno (nieugotowany) - Lubella34015583.2
3832Makaron świdry Pastani (nieugotowany)34015583.2
3832Makaron żytni (nieugotowany)34010702.3
3832Mąka pszenna graham TYP 1850 - Radox3409.969.22
3832Mąka pszenna pełnoziarnista34013.2722.5
3832Mąka pszenna tortowa typ 450 - Basia34010.271.31
3832Miód pszczeli lipowy nektarowy - Biedronka3400840
3832Miód pszczeli nektarowy HUZAR3400840
3832Miód spadziowy iglasty3400.3800
3832Musli LQ - Sante3408.860.74.4
3832Musli orkiszowe - Sante3408.6614.4
3832Ostrowit kazein34075102
3832Pancake - P2834028428
3832Pączek z marmoladą3405.93918.7
3832Pesto3403.76.334.6
3832Pieczywo chrupkie Graham - Pano34010641.7
3832Pieczywo chrupkie lekkie 7 zbóż - Wasa34010693
3832Pieczywo chrupkie Rugspro - Wasa34011602
3832Płatki gryczane3409.1711.7
3832Ryż pełnoziarnisty (nieugotowany) - Favorit3407.5713
3832Salceson czarny34012.60.532
3832Ser pleśniowy niebieski francuski34021128
3832soczewica czerwona (sucha)34025502
3832Sos czekoladowy - Dr. Oetker3401.371.14.9
3832Sos o smaku czekoladowym - Dr. Oetker3401.371.14.9
3832Tortilla z ziarnami3408.155.29.1
3882Bruschetta z suszonych pomidorów3392.84.233.4
3882DL koktail czekoladowy33935447.6
3882Kabanos pepperoni - Morliny33923.20.627.1
3882kasza orkiszowa (Melvit)33911632.6
3882Kasza orkiszowa (nieugotowana)33911632.6
3882Kasza orkiszowa Plony Natury - Biedronka33911633
3882Lody Cortina toffee3393.430.222.7
3882Makaron świderki - Tiradell33910730.4
3882Miod akacjowy miody polskie3390.579.50
3882Morwa czarna (suszona)3394.274.61.5
3882Otręby gryczane - Melvit33936209.9
3882Pieczywo chrupkie pełnoziarniste whole grain - Finn Crisp33910592.6
3882Pieczywo chrupkie z kminkiem - Finn Crisp33910592.6
3882Rogal kruchy3396.958.97.2
3882Roladka z sera śmietankowego z pomidorem i bazylią - Delikate3399332
3882Ser Babuni33926.20.126
3882Ser Bergader33921.5028
3882Ser Ementaler33926.20.126
3882Ser Gouda - Grand33926.20.126
3882Ser Gouda Serenada33928.20.126
3882Ser Radamer33926.20.126
3882Ser Salami SERENADA33926.20.126
3882Ser żółty Massdammer - Światowid33926026
3882Ser żółty Sandwich scheiben33920.53.527
3882Złote paluszki serowe - Frosta33918.921.119.6
3907Ananas suszony3382.477.30.5
3907Baton musli o smaku orzechowym3387.560.38.6
3907Falafel curry - BIO33812573.6
3907Kasza jęczmienna perłowa - Cenos3387692.2
3907Kiełbasa gospodarza338231.327
3907Kiełbasa sucha szlachecka - Bergio338231.327
3907Krążki gryczane33811.758.54.9
3907Lody baton Snickers3385.834.519.4
3907Lody Magnum Double Caramel3383.23620
3907Losos33811.4032.5
3907Makaron orkiszowy - Świderki (nieugotowany)33813622
3907Makaron świderki orkiszowe33813622
3907Mąka orkiszowa razowa typ 2000 - Bio Planet33812623
3907Pieczywo chrupkie żytnie pełnoziarniste - Lidl33816632
3907Pierniki mini - Katarzynki3387.4731
3907Płatki Orkiszowe Pełnoziarniste33814.671.42.4
3907Płatki śniadaniowe chrupki owsiano-orkiszowe33814.6