Skip to content

Tabela kalorii

Zamówienie Produktów dla zdrowia na stronie: http://tabelazdrowia.pl/

 PozycjaProduktkalorie ( kcal ) w 100 g/100mlBiałka ( g )Węglowodany ( g )Tłuszcze( g )2
1Tłuszcz wołowy (smalec)90200100
1Tran 90200100
3Olej kokosowy - Extra virgin (nierafinowany)9000.3098
3Olej kokosowy bezzapachowy rafinowany - Aura Herbals90000100
3Olej kukurydziany90000100
3Olej lniany - Kujawski90000100
3Olej palmowy 100% ekologiczny (nierafinowany) - Look Food90000100
3Olej rzepakowo-lniany - Optima Omega 390000100
3Olej rzepakowy - Ica90000100
3Olej rzepakowy - Kujawski90000100
3Olej rzepakowy - Wielkopolski90000100
3Olej sezamowy90000100
3Olej słonecznikowy kujawski90000100
3Olej z czarnuszki - Olvita90000100
3Olej z pestek winogron primadonna - Lidl90000100
3Tłuszcz roślinny90000100
3Tłuszcz roślinny - Planta90000100
3Tłuszcz z gęsi (smalec)9000099.8
3Tłuszcz z indyka (smalec)9000099.8
3Tłuszcz z kurczaka (smalec)9000099.8
21Olej lniany - KTC8990099.9
22Masło klarowane - Mlekovita8980.10.199.8
22Smalec8980099.5
24Olej rzepakowy - pomidory, czosnek i bazylia - Kujawski8890.31.497.9
25Olej z pestek dyni8870.81.497.6
26Olej88400100
26Olej kokosowy88400100
26Olej migdałowy88400100
26Olej rzepakowo-lniany - Golden Drop88400100
26Olej sojowy88400100
26Olej z awokado88400100
26Olej z orzechów arachidowych88400100
26Olej z pestek winogron88400100
26Oliwa z oliwek88400100
35Masło klarowane88300100
36Tłuszcz z kaczki (smalec)8820099.8
37Aromat8780097.4
38Smalec ze skwarkami i przyprawami8623.10.296.1
39Kanapka Drwala - McDonald's855376748
40Smalec roślinny8470.31.993
41Napój błonnikowy z cukrem - Herbalife8451.9100.5
42Sałatka własna duża - Salad Story83724.828.870.2
43Olej kokosowy - Virgin Bio8280092
43Olej kokosowy virgin oil - Imtenan82800100
43Olej konopny Bio tłoczony na zimno - Look Food8280092
43Olej lniany - Semco8280092
43Olej rzepakowy - Auchan8280092
43Olej rzepakowy mazowiecki - Mosso8280092
43Olej rzepakowy o smaku masła - Estermann8280092
43Olej rzepakowy wyborny - Maribo8280092
43Olej z prażonych orzechów laskowych8280092
43Oliwa z oliwek - Terra Creta8280092
43Wielkopolski Olej Lniany Złoty Łan8280092
54Olej lniany - Oleofarm8260092
54Olej z orzechów włoskich8260093.5
56Olej rzepakowy - Rapso8240092
56Olej rzepakowy wyborny - Delio8240091.6
56Oliwa z oliwek - Goccia d'or8240091.6
56Oliwa z oliwek - Monini8240092
56Oliwa z oliwek Extra Virgin - Goya8240092
61Olej ryżowy 8238230091
61Oliwa - Tesco8230091
63Oliwa Filippo Berio - Farutex8220091.3
63Oliwa z oliwek - Biedronka8220091.3
65Oliwa z oliwek - Casa De Azeite8210091.2
65Oliwa z wytłoczonych oliwek - Sodoliva8210091
67Olej kokosowy - Bio Kokos8200090.9
68Oliwa Natives - Olivenol8190091
69Witamina D3 D-VITUM forte81516.8083.1
70Olej ryżowy Alfa one8130092
70Olej rzepakowy - rafinowany8130092
72Słonina8112.4089
73Oliwa z awokado8050091
74Masło kozie7700.50.585
75Olej kokosowy - Grovy food7670092.5
76Majonez własny7651.51.283.8
77Masło ekstra - Amir7600.80.682
78Masło 83%7530083
78Masło Ekstra Łaciate - Mlekpol7530.60.883
78Masło osełkowe ekstra - Mleczna Dolina7530.60.883
81Masło pasłęckie7510.60.583
82Masło Osełka - Sobik7500.70.483
83Majonez wyborny - Splendido7481481
84Masło extra osełka - Mlekovita7461182
84Masło polskie - Mlekovita7461182
86Masło bez laktozy- Lumiko7440.70.782
86Masło ekstra - Koło7440.70.782
86Masło Ekstra 80 %7441182
86Masło Extra - Mleczna Dolina7440.70.782
86Masło extra - Paturages7440.70.782
86Masło Łowickie Extra7440.70.782
86Masło ze strzałkowa7440.70.782
93Masło staropolskie ekstra7430.70.682
94Olej rzepakowy z chili74100.582
95Olej rzepakowy z bazylią74000.582
96Chipsy kokosowe7366.92465
97Masło Ekstra - Widok7350.70.782
98Masło solone - President7250.70.580
99Margaryna Palma7230.30.480
100Margaryna Roślinna - Bielmar7220180
101Masło roślinne Słynne7210080
102Orzechy macadamia71881476
103Masło ekstra7170.90.181.1
104Orzechy pinii - Bakalland71513.79.468.4
105Mus kokosowy 100% ekologiczny - Look Food7108971
106Majonez - Thomy7081.11.277.5
107Czekolada mleczna Creation - Lindt707515631
108Masło klasyczne - Lurpak7060.50.678
108Masło roślinne7060.30.480
110Masło czosnkowe7052.15.475
111Majonez dekoracyjny - Winiary7041.52.976.3
112Majonez dekoracyjny7031.23.376
112Pasta kokosowa (creamed coconut) - Amazin Organic70372465
112Pasta kokosowa BIO70372465
115Majonez Omega 3:6 - Winiary7021.3376
116Margaryna Rama extra maślany smak7000.50.579
117Płatki kokosowe z błonnikiem6987.11267
118Orzechy Pecan69191472
119Majonez Pegaz6861.23.774
120Oliwki z pietruszką i czosnkiem6851417
121Masło - Finuu6820.71.175
121Spirytus 96% 500ml682000
123Majonez6800.6374
123Margaryna Kasia6800.50.575
123Pasta Tahini Prince680241760
126Masło (pozostałe)6790.50.675
126Masło laktosfri - Bregott6790.40.475
126Masło u cioci6790.50.675
129Sos majonezowy6780.90.577
130Margaryna Palma z Netto 250g6761175
131Orzechy piniowe67216.71368
132Majonez Oryginalny Hellmann's6700.5373
132Masło śmietankowe6701.11.173.5
134Skwarki6675.11.172.5
135Orzechy włoskie - Bakalland6661611.560.3
136Orzechy włoskie - BakaD'Or665161260
137Masło orzechowe Pindakaas - Calvé664211158
138Majonez sałatkowy6631371.8
138Majonez zwykły66313.171.8
138Płatki kokosowe BIO - Symbio6635.66.465
141Kanapka Chicken Royale - Burger King662295436
142Rama Mix oleju rzepakowego i oliwy z oliwek (do smażenia)6610173
143Wiórki kokosowe6606.923.764.5
144Tłuszcz roślinny Butella - Aldik6570073
144Wiórki kokosowe - Tesco6575.65.963.2
144Wiórki kokosowe 100g - Bakalland6575.65.963.2
147Orzechy brazylijskie65614.312.366.4
148Cukierek Tiramisu - Wawel6557.86538.5
148Pistacje kalifornijskie65522.416.253.9
150Krem kokosowy65462856
150Masło orzechowe z kawałkami orzechów - Felix654191756
150Orzechy laskowe - Siesta65415761
153Słonecznik (200g) - Kresto650201456
154Mieszanka bakaliowa orzechowa Nut Mix - Tesco649161158
154Rama - smaż jak szef kuchni - mix oleju i oliwy6490073
156Mieszanka prażonych orzechów Alesto - Lidl648191556
156Qurrito Menu - KFC6483559.231.4
158Majonez napoleoński - Mosso6470.93.570
158Masło orzechowe crunchy - NaturAvena647261852
158Masło orzechowe z kawałkami orzechów - Sante64721.713.455
161Orzechy ziemne - E.Leclerc646242150
161Orzeszki ziemne bez soli i tłuszczu - E.leclerc646242150
161Pestki słonecznika łuskanego - Japar646101260
164Orzechy włoskie645161860.3
165Masło orzechowe Allnutrtion 100% Peanut Butter Crunchy64428.613.251.2
165Orzechy ziemne prażone - Carrefour644242150
165Orzeszki ziemne (prażone) bez soli - Akardo644242250
168Masło orzechowe Krem z orzechów nerkowca BIO643222251
168Mleko kokosowe w proszku - House of Asia6433.74450
170Masło orzechowe - Primavika641241753
170Masło orzechowe bez soli i cukru641241753
172Koktajl orzechowy63817.717.155.4
172Krem orzechowy z miodem i wanilią63815.113.158
172Orzeszki ziemne - Royal Nuts638161655
175Masło orzechowe - EnerBIO63627.59.552
175Mieszanka bakaliowa Slim Cocktail - Fitella63625.163.529.8
177Masło orzechowe 90% orzechów - Sante63426.68.553
177Praliny kokosowe - Lindt6345.14249
179Masło orzechowe - Go On63326.2454.2
180Margaryna wegańska Vitaquell omega 363210.370
180Płatki migdałowe - Intermarche Bouton632273.355
180Sezam czarny63223.21059.9
180Sezam łuskany - Bakalland632232.160
184Majonez Kielecki6311.92.268
184Margaryna mleczna6310.30.170
184Mieszanka bakaliowa z orzechów prażonych i solonych Melange - Intermarche63124854
184Pesto - Lidl6316.21.666.4
188Czekolada organiczna 85 %6309.422.553.5
188Margaryna Solla6300070
188Ziarno Słonecznik kibica solony - 4xM6301924.650
191Masło orzechowe kremowe 94% - Lidl62924.314.451.2
191Muffinki jajeczne ze szpinakiem629541042
193Margaryna z masłem mix 70% - Rama6280.50.870
193Masło migdałowe FA62825.46.555.8
193Masło migdałowe Primavika628191952
193Masło orzechowe - Meridian628211951
193Masło orzechowe So Good! - FA62820.918.951.3
193Orzechy laskowe6281516.760.8
193Raffaello6289.338.847.8
200Mieszanka bakaliowa z orzechów Edel Nuss Mix - Rossmann627221253
201Orzechy nerkowca smażone i solone - Kraszki62416.830.247.8
201zapiekanka ziemniaczana z łososiem624315931
203Czekoladki Raffaello6239.338.847.8
203Masło orzechowe peanut butter green choice62325.61648.9
203Migdały płatki62324.11054.1
203Praliny Mleczne od LINDOR (czerwone) - Lindt6234.94447
203Praliny z czekolady mlecznej z delikatnie rozpływającym się nadzieniem6234.94447
208Masło zambrowskie6221.11.468
209Kakao organiczne62012.715.255.2
209Majonez kętrzyński6201.83.666.5
209Masło orzechowe crunchy - Lidl62026.113.350
209Pralinka Lindor Mleczna - Lindt6204.94348
209Risotto z krewetkami i cukinią 1/3 porcji620327720
214Orzeszki ziemne z solą - Felix618251450
215Orzechy nerkowca - TESCO615153346
215Sos czosnkowy - Winiary6151.25.665.2
217Masło migdałowe6142118.855.5
217Masło orzechowe 95% orzechów61424.712.549.6
217Masło orzechowe z kawałkami orzechów - Mister Choc614251250
217Orzeszki ziemnie smażone, solone614251449
221Majonez - Ekowital6120.62.266
221Orzechy mieszanka z ziołami prowansalskimi612261349
223Majonez pomorski - Ocetix6111.33.565.8
224Nasiona konopii łuskane (hemp)61032152
225Sos tatarski - Winiary60917.963.7
225Wątróbki z dorsza atlantyckiego w tłuszczu własnym (konserwa) - Krakowski Kredens6094066
227Masło z nerkowców607163047
228Pasta tahini premium606182150
229Kulki kokosowe z migdałem60563647
230Migdały w płatkach - Whole Foods - Tesco604207.652
231Orzechy ziemne niesolone603261450
231Pistacje prażone solone - Lorenz603251448
233Kakao surowe (ziarno)60213.531.846.8
233Migdały prażone602221856
235Cukierki Lodowe6012.65043
235Mix ziaren do sałatek Bakal, żurawina, słonecznik,dynia, pinia601173243
235Sałatka mix ziaren (dynia, pinia, żurawina, sezam, słonecznik) - Bakalland601173243
238Body Chief śniadanie obiad 3600255011
238Płatki migdałowe60023.316.650
238Prażynki - Max Snack6001.55044
238Prażynki serowe60025044
238prsto eko ICA6004.31.262
243Baton Czekolada - Biorsel5991822.448.1
243Czekolada - Montignac5999.52831
243Czekolada gorzka 75% - Moser Roth5999.320.450.2
243Czekolada gorzka 85% - Moser Roth5999.320.450.2
243Masło orzechowe Natural mix orzechy bez soli599182845
248Czekolada deserowa5987.845.942.6
248Czekolada gorzka (70- 85% zawartości kakao)5987.845.942.6
250Makaron Chorizio - Thermomix597324930
251Masło orzechowe z nerkowców596192646
252Czekolada mleczna z migdałami - Bellarom5959.742.841.7
252Pasta sezamowa Tahini595172154
254Masło orzechowe - Reese's594252250
255Baton Kinder Bueno Dark593946.140.6
255Czekolada Milk Almond - Lindt5937.95039
255Kabanosy z chilli - Pikok59323.74.353.1
255pestki dyni KRESTO593251846
259Czekolada gorzka Excellence 90% - Lindt592101455
259Masło orzechowe Mcennedy - Lidl592241350
261Migdały w czekoladzie5911424.546.5
261Migdały w czekoladzie Cocoa5911424.546.5
261Orzeszki w chrupiącej skorupce papryka - Max Snack591261646
264cebula smażona gotowa59064244
264Cebula z mąką smażona na oleju roślinnym59064244
264Cebulka smażona - Kotanyi59064244
264Kanapka Zinger Podwójny KFC59040.840.829
264Majonez Babuni5900.74.564
264Margaryna Masmix klasyczny5901165
264Słonecznik prażony - Akardo590191748
264Sos tatarski5901.35.862
272Chrupiąca sałatka (mix ziaren)589231647
272Chrupiąca sałatka (słonecznik, dynia, pinia - pestki)589231647
272Masło - Kerrygold5890.50.565
272Mix nasion prażonych (słonecznik,dynia,pinia)589231647
272Mix ziaren prażonych (dynia,słonecznik,pini)589231647
272Pistacje solone58920.52548.5
278Kakao ForFit (ziarno)58812853
278Krem orzechowo-kakaowy dark nutters - Felix588182844
278Masło orzechowe58825.119.650.4
278Masło wege588252050
278Orzeszki arachidowe w czekoladzie - Lewiatan588163742
283Czekolada wiśnia-acai - Cocoa58764143
283Zapiekanka z makaronem, kurczakiem i brokułem w sosie serowym587435123
285Baranina (gotowana)58612.2059.2
285Orzeszki ziemne w czekoladzie58616.630.942.3
285Sezam niełuskany bio - Bio Planet586171051
288Masło orzechowe 100% Peanut Butter - Ostrovit585251446
288Orzeszki ziemne prażone bez soli58523.721.549.7
288Orzeszki ziemne prażone z solą58523.721.549.7
291Cebulka smażona panierowana58474044
291Czekolada mleczna z migdałami Magnetic - Biedronka5849.24241
291Migdały mix - Carrefour58412.647.636.6
291Pestki słonecznika584212051
291Słonecznik ziarno58420.82051.5
291Wafelki Tabasi5844.553.938.1
297Cukierki - Lindt5838.341.650
297Czekolada surowa Cocoa58383643
297Czekolada surowa klasyczna gorzka5838.835.843.3
297Czekolada surowa z jagodami Goji - Cocoa58385643
297Pralinka Lindor 60 % kakao - Lindt5838.341.650
297Praliny czekoladowe5838.341.650
303Baton BA! 5 ziaren z miodem - Bakalland582153840
303Baton Ba! w miodzie - Bakalland582153840
303Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi582945.139.7
303Krem czekoladowy z wsadem kokosowym deluxe - Lidl5825.452.438.8
303Słonecznik - Gardis582191748
308Czekolada 60% Kakao z pistacjami - Coop581113642
308Płatki migdałowe - Lidl581221051
308Polewa krówkowa58126037
311Czekolada z orzechami Chateau - Lidl5807.942.240.6
311Krem pistacjowo czekoladowy5804.655.138
311Słonecznik Bako D`Or Natur - Biedronka580241944
311Słonecznik łuskany Bouton - Intermarche580241944
315Czekolada gorzka (60-69% zawartości kakao)5796.152.438.3
315Czekolada luksusowa - E. Wedel57994838
315Czekolada mleczna z orzechami - E. Wedel57994838
315Masło - Milbona5791362.5
315Nasiona siemienia lnianego - Makar579253131
315Płatki migdałowe - Siesta579212250
321Ser podpuszczkowy dojrzewajacy chrupiące kostki57742544
321Słonecznik łuskany - Makar57724.418.643.7
#N/AAmerykanki kruche ciastka - WEDEL5765.96333
#N/ACiastka amerykanki57666333
#N/ACukierki Kinder Schoko-Bons5768.352.536.6
#N/ACzekoladki576650.239
#N/ACzekoladki Golden Nut576650.239
#N/AGyros z piersi kurczaka z sałatką i brązowym ryżem wg. Chodakowskiej57641.656.424.5
329Baton Kinder Bueno5759.249.537.3
329Jajeczko wielkanocne5758.552.236.5
329Migdały57521.221.749.4
332Chałwa sezamowa grecka z czekoladą gorzką ERIDANOUS (Lidl)57416.442.436.7
332Czekolada Dark Whole Hazelnuts - Ritter Sport5748.24016
332Masło osełka śniadaniowa5740.90.963
335Czekolada Cappuccio - Schogetten57345338
335Czekolada mleczna z orzechami laskowymi - Ritter Sport57384738
335Czekolada z orzechami - Lindt57384240
335Czekoladki Ferrero Rocher5738.543.341.3
335Hamburger WieśMac - McDonald's573293136
335Nasiona sezamu57317.723.549.7
335Orzechy na słodko5732230.539
335Orzechy ziemne w karmelu - PIOTR I PAWEŁ573223139
335Orzeszki ziemne w karmelu5732230.539
344Migdały - Aldi5722020.552
344Migdały - Bakalland572207.652
344Migdały - Tessco5722020.552
344Migdały prażone w czekoladzie5722020.552
344Pestki dyni BAKALLAND57224.512.745.8
344Sezam572182350
344Wafle Kinder Bueno - Ferrero5729.249.637.3
351Czekolada 70% z pistacjami - Lindt5718.13941
351Czekolada Chocolat noir 72% BIO - Ambiente57183143.4
351Czekolada kokosowa - Wawel57164938
351Pistacje niesolone571212846
351Zabielacz do kawy - La Movida5711.559.336
356Chipsy paprykowe570650.440
356Czekolada biała z całymi orzechami Nussbeisser - Alpen Gold5707.25137
356Czekolada Cocoacara - Terravita5709.83242
356Jajko czekoladowe - Milka5706.85236.5
360Baton Nut Bar569213338
360Orzeszki Beskidzkie w karmelu - Aksam569223039
362Czekolada deserowa 72% w 4 małych kawałkach5687.733.542.3
362Czekolada gorzka Excellence Dark (70% kakao) - Lindt5689.53441
362Czekolada mleczna - Bellarom5686.252.736.5
362Orzechy pistacjowe56820.327.545.4
362Słonecznik łuskany prażony56819.124.348.9
367Czekolada wanilia-wafel - Schogetten56755437
367Krem toffee5670.862.734.8
367Orzechy ziemne567261649
367Orzeszki ziemne567261649
367Wafel Góralki kokosowe56775237
372Baton Oki! - E.Wedel5665.55734
372Chleb z samych ziaren blaszka 930 gram56622.314.146.8
372Czekolada - Kinder56695335
372Czekolada Maxi - Kinder5668.753.535
372Czekoladki Kinder Chocolate56695335
372Orzeszki ziemne archaidowe w czekoladzie56614.145.236.7
378Cukierek Tiki Taki - Wawel5658.549.735.8
378Czekolada kawowa - Luxima5655.45535
378Czekoladki Thank You - Milka565749.536.5
381Baton mocno orzechowy Peanut Butter - Wawel564114338
381Czekolada biała - E. Wedel5646.15636
381Czekolada jogurtowo-truskawkowa - Schogetten5646.55336
381Masło orzechowe light - Felix564193538
381Wafelek Princessa kokosowa5647.25435.1
386Czekoladki Merci5627.449.736.3
386Kabanosy francuskie Gold - Sokołów56227150
386Sos grecki do sałatek56208.458
386Wafelek Princessa5624.158.434.6
390chilli mix ziarna tesko561309.442.6
390Ciastka Florentynki561125034
390Ciastka z ziarnami słonecznika i sezamu Felicjana56112.15033.7
390Ciastko Kinder Country5618.654.933.8
390Pestki słonecznika łuskanego56124.424.643.7
390Praliny Frutti di Mare - Volbro56185037
390Prażynki56116037
390Prażynki ziemniaczane Solone5610.85936
390Słonecznik łuskany - Finesia56124.424.643.7
399Baton Crispello - Milka5607.750.535.5
399Baton Nussini - Milka560752.535
399Czekolada Choco & Biscuit - Milka56065434
399Czekolada Extra Gorzka (65% kakao) - Alpen Gold5607.137.539.5
399Czekolada Nugat - Ritter Sport5607.45335
399Czekolada Oreo - Milka5605.55535
399Czekolada Strawberry Yoghurt - Milka5605.25535.5
399Czekolada Toffee Wholenut - Milka5605.95236.5
399Czekolada z orzeszkami solonymi - Polly560134735
399Czekoladka Kinder Niespodzianka5609.551.535.3
399Czekoladki Toffifee5601.164.732.8
399Fix spaghetti Carbonara - Knorr560162941
399Jajko czekoladowe z mlecznym nadzieniem560753.935
399Pesto - Nonna Mia5606.31.858.4
399Popcorn NaMaxa - Biedronka5607.54139
414Chipsy Tasty o smaku grillowanych warzyw - Top5595.75335
414Czekolada - Schogetten5595.25535
414Czekolada gorzka 75% kakao z ksylitolem - Xucker55982848
414Czekolada kawowa - Choceur5598.250.935.2
414Czekolada z pistacjami gorzka 50% kakao - Heidi55975435
414Czekoladka Tiki Taki5597.94637
414Czekoladki Magic Stars5596.454.234.7
414Kruche ciastka z czekoladą i wiórkami kokosowymi - Lidl5595.25236
422Baton migdałowy Lusette55884936
422Chipsy Tasty o smaku zielonej cebulki - Top5585.85335
422Czekolada gorzka 90% Cocoa - Wawel558151744
422Czekolada gorzka ekstra 90% - Wawel558151744
422Czekolada gorzka extra 90% - Wawel558151744
422Wafelki rodzinne o smaku cytrynowym - Tastino5587.354.634.1
428Baton Kinder Bueno white5577.235.352.6
428bułka tarta na maśle5575.537.842
428Wafelki Grześki z orzechami arachidowymi5577.25035
428Zabielacz do kawy5571.55935
428Zabielacz do kawy Bellarom - Lidl5571.55935
433Czekolada z herbatnikiem55675335
433Dynia nasiona556251846
433Mieszanka bakaliowa Mix bakalii Active żurawina, nerkowce, migdały, pestki dyni, orzeszki ziemne556183437
433Pestki dyni - Radix Bis55624.51845.8
433Słonecznik Turecki solony z przyprawami - Słonpol55624.324.642.7
433Wafelek Grześki malinowe5566.857.733
439Baton55566032
439Czekolada biała - Tesco5555.558.533.2
439Czekolada Collage - Milka5555.75334.5
439Czekolada Crispy Joghurt - Milka5555.45733
439Czekolada mleczna z całymi orzechami Nussbeisser - Alpen Gold5557.848.536
439Wafle torcikowe śmietankowe - E. Wedel5555.96032
445Baton rum - Ritter Sport55455334
445Chipsy Crunchips Papryka - Lorenz5545.64837
445Cukierki Bros mini - Nestle5548.35234
445Czekolada biała kawowa5546.252.634.5
445Czekolada mleczna z całymi orzechami - Secretto5546.654.334
445Granola orange55414.334.843
451Baton Aero Mleczno-Biały5537.855.433.3
451Baton Kasztanek - Wawel55365135
451Baton Kinder Country553953.433.7
451Czekolada gorzka 81% J.D.Gross553102443
451Migdały (w polewie)5539.54935
451Migdały w czekoladzie i cynamonie5539.54935
451Orzechy arachidowe55325.719.246.1
451Orzechy nerkowca55318.230.243.9
459Czekolada z orzechami - Fin Carre5527.353.533.5
459Masło 60 % tł.5521.51.560
459Wafel Góralki mleczne55285434
459Wafel Góralki orzechowe55285633
459Wafelek Góralki55285434
459Zabielacz do kawy Coffee whitener5521.66233
465Biała czekolada White Chocolate - Schogetten5515.55833
465Chałwa sezamowa waniliowa biedronka5519.45830
465Ciasteczka maślane5514.96231
465ciastko maślane lidl5514.96231
465Czekolada gorzka 70% malinowa - Ekwador5517.435.539.7
465Czekolada mleczna - Wawel5516.452.935.1
465Płatki lniane z żurawiną, migdałami i miodem55123.821.639.1
472Baton Corny Nuts55017.336.736
472Baton Milka & Oreo5505.65633
472Baton Oreo - Milka5505.65633
472Baton sezamowy - Lidl550173638
472Czekolada 81% - Arriba5501022.842.8
472Lody McFlurry Hit Karmel5509.19017
472Wafelek Oryginał Góralki mleczne55075434
479Ciasteczka deserowe babeczki5498.552.833.8
479Czekolada Finest Dark Chocolate 74% - Bellarom54910.223.642.8
479Czekolada mleczna z nadzieniem kawowym - Trapa54945933
479Czekolada Tiki Taki - Wawel5496.84935
479Kabanosy wieprzowe z dodatkiem mięsa wołowego - Pikok54924548
479Śmietanka do kawy5491.862.232.5
485Baton Aero o smaku miętowym5487.855.132.9
485Baton Duplo - Ferrero5486.55633.1
485Batonik Duplo - Ferrero5486.55633.1
485Chałwa z netto548145233
485Czekolada mleczna - Cosmo548559.630
485Wafelek orzechowy Roger - Tastino54875632
485Wafelek w czekoladzie Roger - Tastino5486.95632
492Chipsy Crunchips z żaru - Lorenz5476.44736
492Czekolada Alpen Milch - Ritter Sport5478.15532
492Orzechy laskowe w czekoladzie - Carrefour54775233
492Torcik Wedlowski5476.153.733
492Wafelek Knopers547951.933.1
492Wafelek Mila - Sedita54784736
492Wafelek mleczno orzechowy Knoppers - Storck547951.933.1
499Czekolada mleczna z orzechami laskowymi - Terravita5466.55035
499Czekoladki Klejnoty - Mieszko5465.25435
499Rurki waniliowe - Biedronka5465.26031
499Wafelek Grześki orzechowe5469.853.232.6
503Baton Daim5453.659.532.5
503Ciastka u cioci5455.754.932.8
503Cukierki Daim5453.160.532
503Cukierki orzechowe z orzeszkami w czekoladzie Magnackie - First Nice5458.954.932.2
503Czekolada Triolade - Milka54565731.5
503massimo5450.50.760
503Mieszanka ziaren54523.620.143.2
503Wafelek Princessa mleczna maxi5456.356.732.6
503Wafelek Rizer z kemem orzechowo-kakaowym - Sondey54565234
512Baton Aero Mleczny5447.155.732.5
512Chipsy Domowo Krojone Borowiki - Wiejskie Ziemniaczki5446.74636
512Czekolada gorzka 70% - Wawel544302439
512Margaryna Smakowita de Luxe5440.3181
512Praliny Delissimo z kremem orzechowym i chrupkami - Vobro54410.349.433.4
512Wafelki - Biedronka5445.55632
512Wafelki - Elitesse5445.656.332.2
519Baton bajeczny5438.554.232.5
519Baton Benissimo - Tastino54375432
519Baton Pierrot54311.147.834.2
519Ciasteczka maślane cukiernia róża5435.86031
519Ciastka Alusie z polewą kakaową i wiórkami kokosowymi (dr Gerard)5437.36129
519Czekolada Bajeczny - E. Wedel5435.25432
519Czekolada orzechowa - Schogetten5435.356.532.7
519Czekoladki belgijskie5435.656.532
519Familijne (wafle)5438.355.532
519Wafel Góralki czekoladowe54375732
519Wafelek Grześki toffi54385731.1
519Wafelki Pryncypałki - dr. Gerard54366031
531Baton Hanuta5427.65431.9
531Belgijskie czekoladki w kształcie muszli5423.75434
531Chałwa czekoladowa54214.244.632.8
531Chipsy Solone - Top5425.44736
531Chipsy Tasty Mocne o smaku Hot Chilli - Top5425.64935
531Chipsy Tasty o smaku Barbecue - Top5425.55335
531Chipsy Tasty o smaku sera i szynki - Top5425.74935
531Chipsy ziemniaczane (solone)5426.650.836.4
531Czekoladki Michałki białe542105033
531Mieszanka bakaliowa Beauty Cocktail - Fitella54214.146.431.9
531Słomka ptysiowa pełna nasion542183237
531Wafelek Grześki orzechowe bez czekolady54211.152.332.2
531Wafelek Princessa czekoladowa5425.457.332.2
531Wafelek Princessa Zebra5428.652.732.7
545Baton Alaska5416.257.132
545Boczek smażony541371.441.8
545Chipsy Tasty o smaku kebaba - Top5415.64935
545Chipsy Twist śmietana z cebulą - Top54154835
545Czekolada deserowa belgijska Magnetic - Biedronka5415.449.635.4
545Czekolada mleczna Magnetic - Biedronka5417.55631
545Krem czekoladowy Nutella5415.462.229.7
545Wafelek Grześki toffi bez czekolady5418.557.730
553Baton Aero o smaku pomarańczowym5407.150.834.1
553Chipsy o smaku sera i cebuli - Top5406.24835
553Chrupki czekoladowe54066628
553Ciastka z orzechami arachidowymi5401.361.330.2
553Czekolada biała - Milka5404.76329.5
553Czekolada z orzechami - Milka5407.454.532.5
553Czekoladki Mozartkugel54055434
553Krem kanapkowy z 30% kakao bez cukru - Rossmann5406.837.837.9
553Margaryna5400.1060
553Margaryna Benecol5400060
553Margaryna Fithia do smarowania (wzbogacone o olej lniany)5400060
553Margaryna Flora5400.1060
553Margaryna Optima Cardio5400060
553Margaryna Optima Omega 35400060
553Masło orzechowe nuts'n more Toffe crunch540363330
553Orzeszki ziemne w chrupiącej panierce Nic Nac's540153935
553Salami snacks540250.248.6
553Wafelek choco wafer - Milka5406.75631
553Wafelek orzechowy - Manner5406.252.633
553Wafelki - Hanuta540105630.2
553Wafle z białą czekoladą5405.361.830
574Baton Kit Kat Peanut and Butter5398.454.831.4
574Czekolada biała5395.959.232.1
574Czekolada biała - Das Exquisite5394.762.829.8
574Kabanos serowy - Tarczyński53924547
574Wafelek Góralki malinowe53985631
574Wafelek Grześki bananowe53910.95630.1
574Wafeleki Ojca Mateusza5395.55731
574Wafelki z kremem orzechowym w czekoladzie Tasso - Biedronka53965632
582Baton migdały w miodzie - Lidl53816.632.640.5
582Baton z orzechami nerkowca538134533
582Cukierek Michałek (biały)5388.75034
582Czekolada Chili - Lindt5386.15033
582Czekolada orzechami i rodzynkami - Aldi53885033
582Kabanos drobiowy538244.847
582Kabanos drobiowy exclusive - Tarczyński538244.847
582Kabanos drobiowy z dodatkiem wieprzowiny - Balcerzak538244.847
582Michałki klasyczne - Wawel538114832
582Orzeszki ziemne prażone w cieście Wasabi538144234
582Pomidory suszone w oleju rzepakowym z ziołami5381.6755
582Wafelek Princessa mleczna538657.731.6
582Wafelek Princessa orzechowa5386.157.531.4
582Wafelki538657.731.6
582Wafle czekoladowe538657.731.6
597Baton Arcy Orzech - First Nice5379.34635
597Baton KitKat White5376.859.530.2
597Baton Papita Karmel5374.851.535
597Batonik musli z migdałami - Vitanella53714.131.237.4
597ciastko z kremem5377.15732
597Czekolada gorzka - Lidl5374.553.132
597Czekolada orzechowa - E. Wedel5376.45631.9
597Wafelek Grześki gofree czekoladowe z orzechami53785332
605Chipsy ser domowy smażony - Wiejskie Ziemniaczki53675034
605Czekolada Creatoon Orange - Lindt5366.44933
605Mieszanka studencka, klasyczna - Bakkaland536173634
605Wafelek Grześki gofree waniliowo-czekoladowe z orzechami5368.65232
605Wafelki Familijne Chałwowe - Jutrzenka536105331
605Wafelki kakaowe w czekoladzie Pryncy pałki - Wedel5366.15731
605Wafelki Pryncypałki - Dr Gerard5366.15731
612Baton MarcoPolo orzechowy w czekoladzie - Mieszko5356.66031
612Chipsy Crunchips X-cut ser chilli - Lorenz53574835
612Ciastka kruche - Boniti5355.460.729.8
612Czekolada5357.759.429.7
612Czekolada biała - Alpen Gold5354.76329.5
612Czekolada Bubbly - Milka5356.457.530
612Czekolada Bubbly white - Milka5355.760.529.5
612Czekolada Dark Chocolate - Toblerone53565032
612Czekolada mleczna53585930
612Czekolada mleczna - Alpen Gold535656.531.5
612Czekolada Toblerone5355.660.529.5
612Czekolada z miodem i migdałami - Toblerone5355.660.529.5
612Czekoladka Toblerone5355.660.529.5
612Gałka muszkatołowa (mielona)535650.335.3
612Jajka wielkanocne - Baron5353.95931
612Nasiona siemienia lnianego53518.627.641.9
612Wafelek Princessa muśnięta czekoladą5356.157.231.3
612Wafelki mleczne - Auchan53585631
612Wafelki torcikowe - E. Wedel5358.45828
612Wafle w polewie - Netto5356.457.230.6
632Chrupki Quavers Serowe - Walkers5342.762.530.1
632Czekolada mleczna z rodzynkami w rumie i całymi orzechami laskowymi - Luxima5345.55233
632Pasta rybna z łososia - Toppo5344.96.854
632Pasta rybna z łososiem i szczypiorkiem - Tesco5344.96.854.1
632Siemię lniane53418.328.942.2
632Siemię lniane - Horfro53418.328.942.2
632Siemię lniane - złociste534182942
632Siemię lniane złociste534182942
632Wafel Prince Polo Classic5344.857.530.5
641Batoniki owsiane z orzechami5336.25930
641Chipsy Cebulka z ogródka - Wiejskie Ziemniaczki53374835
641Chipsy Crunchips ser cebula - Lorenz53364835
641Chipsy Crunchips Solony X-Cut - Lorenz53374834
641Chipsy Crunchips X-cut ossstra papryka - Lorenz5336.64835
641Chipsy Masło z solą - Wiejskie Ziemniaczki5336.64835
641Chipsy X-cut kebab z cebulką - Lorenz5335.54935
641Ciasteczka owsiane z orzechami5336.25929.6
641CIASTKA kARDYNAŁKI53365830
641ciastka owsiane Bonitki5336.25930
641Makrela filety w oleju - Graal5339.5055
641Margaryna Finea Mix niskotłuszczowa5330.30.360
641Wafel Estella - Biedronka5337.456.830.7
641Wafelek Estella toffi XXL - Biedronka5337.456.830.7
641Wafelek Grześki mini53310.353.330.1
656Baton Grzesiek mini53210.452.730.1
656Baton kokosowy Botak Cocos53254934
656Ciasteczka owsiane z czekoladą53256229
656Czekolada chrupki pasek - Ritter Sport5325.95930
656Czekolada gorzka kokosowa - E. Wedel53265232
656Czekolada mleczna z bakaliami - Duet53265532
656Kabanosy - Pikok532251.747
656Margaryna Rama Classic5320.50.560
656Wafelki Arabeska - Skawa5324.95632
665Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki5318.151.533.9
665Chrupki bekonowe53185033
665Ciasteczka z Krakowa5316.41414.6
665Maliny liofilizowane w czekoladzie5316.35928.7
665Mieszanka bakaliowa Cud Miód - Bakalland531105828
665Pesto zielone - Ponti5314953
671Chipsy o smaku ziół włoskich - Top5305.74835
671Chrupki - Vitanella530105628
671Ciastka Admirałki zabajone5304.95931
671Czekolada Alpine Milk - Milka5306.458.529.5
671Czekolada gorzka - Alpen Gold53055232
671Czekolada gorzka 85% - Lindt530111946
671Czekolada kakaowa 99% - Lindt53013849
671Czekolada łaciata - Milka5306.159.529.5
671Czekolada mleczna - Goplana53085630
671Czekolada mleczna - Milka5306.35929
671Czekolada Sweet Winter - Milka5306.259.529.5
671Herbatniki choco z kremem o smaku czekoladowym5306.85930
671Herbatniki z kremem potrójne5306.85930
671Mak niebieski5301828.141.6
671Wafel CzekoWafel XXL - Wedel5307.25730
671Wafelek Prince Polo Classic XXL530558.530.5
671Wafelek Prince Polo karmelowe5305.761.528.5
671Wafelek Prince Polo w białej czekoladzie5304.56428.5
689Baton Chocco truskawka5295.76129
689Chipsy Pringles52945033
689Orzeszki w chrupkiej skorupce cebulka - Max Snack529124234
689Wafelek Grześki z kremem kakaowym w czekoladzie52910.353.429.5
689Wafelek Princessa Gold Kawowe Tiramisu5295.357.630.7
694Baton KitKat Chunky5286.66128.4
694Baton Knoppers52885232
694Mieszanka studencka52815.23634.9
694Wafelek Grześki kakaowo-śmietankowe bez czekolady52811.753.929.4
694Wafelek teatralny - Kopernik52895529
699Cukierki Hibbi5273.458.830.9
699Czekolada (Serduszka z czekolady deserowej i białej) - Dr. Oetker5277.93141
699Czekolada 78% kakao - Das Exquisite52710.522.440.2
699Czekolada Studentska z orzechami edycja limitowana - Orion5277.552.430.5
699Czekolada Tradycyjna gorzka 70% - Wawel527103439
699pomidory suszone z pestkami dyni w oleju z ziołami5274753
699Wafelki kokosowe - Biedronka5275.86029
699Wafelki kokosowe - Tasso5275.86029
707Chipsy Stix solone - Lay's5265.95232
707Chrupki - Walkers526651.532
707Czekolada Kasztanki - Wawel526557.230.7
707Czekolada mleczna - E. Wedel52665830
707Czekoladki Kasztanki - Wawel52655731
707Herbatniki z sezamem - Sasanki5266.159.728.4
707Orzeszki ziemne arachidowe w czekoladzie mlecznej i cukrze - Monti526115329
707Sasanki (ciastka owsiane z sezamem)5266.159.728.4
715Baton 3 Bit nut5255.46228
715Baton 3 Bit XXL kawa z mlekiem5255.362.528
715Baton 3bit XXL5256.760.528
715Baton Big 3 Bit5256.56128
715Baton Big 3Bit5256.760.528
715Batonik Prince Polo5255.65829
715Czekolada Daim - Milka5255.45929.5
715Czekolada gorzka - Piotr i Paweł5258.54134
715Czekolada o smaku toffi - E. Wedel5255.256.930.5
715Mieszanka Witalna52513.96.934.9
715Wafelek Grześki dziel na 6 kakaowe52512.253.229.2
715Wafelek Prince Polo orzechowy5256.559.528.5
715Wafelek Prince Polo XXL Mleczne5255.76128.5
715Wafelki - Lewiatan525661.727.9
715Wafelki familijne gofrowe czekoladowe5256.16128
715Wafelki familijne gofrowe waniliowe5257.56128
715Wafelki familijne śmietankowe52576128
715Wafle familijne gofrowe z czekoladą - Jutrzenka5256.16128
715Wafle gofrowe5257.561.427.6
715Wafle gofrowe familijne z musem o smaku wanili - Jutrzenka5257.56128
735Chipsy Crunchips X-cut chilli limonka - Lorenz5244.75335
735Chipsy Papryka - Lay's5246.151.431.7
735Chipsy paprykowe - Lay's52465131
735Czekolada biała pszenno-ryżowa52466029
735Mieszanka bakaliowa suszonych owoców - Noberasco524163536
735Tortilla Twister Orient - KFC52414.758.225.1
741Chipsy Tasty o smaku pieczonych żeberek - Top5235.95231
741Czekolada gorzka o smaku Tiramisu - E. Wedel5235.65430
741Czekolada kakaowa - Terravita5234.658.329.4
741Faworki5235.250.838
741Groszek ptysiowy - Lidl52385231
741Groszek ptysiowy smażony52385231
741Rurki Tastino - Lidl5237.260.327.7
748Baton Kit Kat Mini52276049.1
748Chipsy Crunchips Tugeza ser-czosnek - Lorenz52285031
748Orzeszki arachidowe w cieście o smaku serowym - Carrefour52214.348.728.8
748Pestki dyni - Tentor522331342
748Rurki waflowe z kremem o smaku waniliowym - Biedronka5226.86227
748Słonecznik - 4xM52220.21144.1
754Baton KitKat5217.16126.6
754Baton KitKat Pop Choc5216.157.829.3
754Chipsy Fromage - Lay's5216.25231
754Chipsy Tasty mocne o smaku hot wasabi - Top52165231
754Ciasteczka kokosowe52176127
754Ciasteczka kruche cytrynowe5215.960.828
754ciastko kruchy rogalik Artur5219.45428
761Batonik w czekoladzie ciemnej Fondente Dark Noir - Loacker5207.25230
761Chipsy Burger - Star Chips52065430
761Chipsy grubo ciachane paprykowe - Star Chips52065730
761Chipsy grubo krojone wasabi - Lay's52065331
761Chipsy o smaku spaghetti Carbonara - Top5205.95231
761Chipsy Pyszne z Grecji - tzatziki - Lay's52065330
761Chipsy Pyszne z Polski - zrazy - Lay's52065330
761Chipsy sos salsa - Lay's5206.25331
761Chipsy włoska pizza pepperoni - Lay's52075330
761Ciastka carlo creme - Tastimo5207.25729
761Czekolada nadziewana Brownie - E. Wedel5205.85630
761Czekolada Triple - Milka5206.15630
761Kamyczki m&m's żółte z orzeszkami5201058.126.6
761M&M's orzeszki5201058.126.6
761Masło orzechowe peanut butter reduced fat - Skippy52025.935.734
776Chałwa sezamowa519144829
776Chipsy bananowe5192.358.433.6
776Chipsy finest kozi ser i papryka chilli - Tesco51955929
776Chipsy ser z ziołami 145g - Lay's5196.25430
776Czekolada gorzka 70% Luximo - Biedronka5198.333.838.5
776Czekolada gorzka Dark (70% kakao) - Luxima5198.333.838.5
776Czekolada Studentska DuoMix - Orion51985529
776Czekolada z orzechami51913.149.733.5
776Kokosmjöl - Sellton519171813
776Mieszanka bakaliowa studencka - Tesco51915.53534.2
776Olej słonecznikowy w sprayu - Frylight51900.253.9
776Sos tatarski - Roleski5191655
776Wafelek Gimi śmietankowy - Społem5195.264.526.5
776Wafelki kakaowe - Tasso5198.95031
776Wafelki z kremem kakaowym51995031
791Baton czekoladowy5186.564.626
791Baton mega Grzesiek518115428
791Chipsy Appetite o smaku sera z cebulą - Lay's5186.452.730.3
791Chipsy o smaku pikantnej papryki - Lay's5186.25332
791Chipsy Quesadilla - Lay's5186.25331
791Chrupki Monster Munch - Lorenz5184.25331
791Ciasteczka kruche z nasionami dyni i słonecznika518124731
791Ciasteczka z dynią i słonecznikiem5181231.247.4
791Ciastko kruche z nasionami dyni i słonecznika518124731
791ciastko z dynią5181247.431.2
791Cukierek Michałek51810.848.630.7
791Czekolada mięta Krokant - Lidl51855929
791mieszanka studencka - Tesco51815.53534.2
804Baton Snickers cruncher5179.854.428.5
804Boczek gotowany51710053
804Chipsy cebulowe5175.95430
804Chipsy Kabanostrrre - Lay's5176.352.330.4
804Chipsy Kiełbaska z Cebulką - Lay's5176.45230
804Chipsy warzywne Vegetable Crisps Deluxe - Lidl51744135
804Chipsy ziemniaczane5174.35430
804Chipsy ziemniaczane o smaku papryki - Lay's5176.25230
804Czekolada biała z ciasteczkami5173.462.128.3
804Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym i ciasteczkami kakaowymi - E. Wedel5174.75332
804Paluszki czekoladowe Choco Pałki - Beskidzkie Łakocie5174.46327
804Prażynki solone Beskidzkie - Aksam517260.729.3
804Wafelek Princessa Gold Arachidowa Fascynacja5178.658.827.5
817Baton 32% białka - Weider516323727
817Chipsy o smaku bekonu - Top5166.153.429.9
817Chipsy zielona cebulka - Lay's5166.251.831.5
817Czekolada gorzka 70% Delica Dore - Millano5166.83238
817Sezamki51613.450.333.3
822Chipsy Chipsletten - Lorenz5154.35829
822Chipsy Sticks - Lay's5155.85330
822Chipsy Stix Ketchup - Lay's5155.852.930.2
822Ciastko z kawałkami czekolady i orzechów laskowych5154.85929
822Czekolada deserowa jagoda - Wawel5154.15430
822Czekolada gorzka 60% - Goplana5158.341.132.2
822Czekolada gorzka 70% Orange - Wawel5157.53735
822Czekolada Lu - Milka5156.362.526
822Wafelki o smaku śmietankowym Wadowice - Skawa5155.36526
822Wraz 1/251510255
832Baton Kinder Maxi King5146.738.236.7
832Chipsy Strong - Lay's5146.45230
832Chipsy Strong grubo krojone Ostre Chilli - Lay's5146.45230.2
832Chipsy tortilla serowe5148.261.726.1
832Czekolada mleczna z chrupkami zbożowymi5146.861.526.4
832Czekoladki z masłem orzechowym Peanut Butter Cup - Reese's514105531
832Pesto alla Genovese - Barilla51455.552
839Chipsy lightly salted5137.35329
839Ciastka z nadzieniem o smaku cytrynowym51356128
839Peanua krem z orzeszków ziemnych - Sympathica513947.730
839Siemię lniane - Sante51319.8141.9
839Wafelek Grześki w mlecznej czekoladzie513105530
839Wafle śmietankowe - Skawa5135.66625
845Baton kokosowy ze stewią z belgijskiej czekolady - Cavalier51216.429.240.3
845Baton Milky Way Ameo5127.463.824.9
845Batoniki Milky Way Crispy Rolls5127.463.824.9
845Cukierki chałwowe - Netto51285926
845Czekolada gorzka crunchy - Terravita512457.628
845Czekolada gorzka z żurawiną - Moser Roth5123.858.127.9
845Czekolada Studencka Mleczna - Nestle5126.956.927.9
845Mieszanka bakaliowa orzechów i rodzynek512113236
853Baton 9 bar51114.63334
853Chipsy paprykowe karbowane - Lidl51165429
853Chrupki kukurydziane orzechowe - Biedronka511134729
853Ciasteczka Mafijne - 1 ciastko 18g5117.96424.6
853Ciastka owsiane z sezamem - Biedronka51176226
853M&M's z orzechami511106025
853Milled linseed with seeds and berries51122.210.537.2
853Salami Dębickie - Sokołów51121147
853Wafelek Princessa arachidowa maxi5118.860.626
853Wafelki kakaowe - Auchan5117.75728
853Wafelki z kremem kakaowym Tasso - Biedronka5115.25629
864Baton proteinowy z nadzieniem archaidowym o samku waniliowym5102729.929.6
864Baton proteinowy z nadzieniem archaidowym o smaku waniliowym5102729.929.6
864Boczek surowy bez kości51010.1053
864Ciastka Cookies Sensations Choco inside - Milka5104.26327
864Crunchips ser-cebula - Lorenz5105.75429
864Czekolada Choco Jelly - Milka5105.66325.5
864Czekolada gorzka 70% z malinami5103.85529.5
864Czekolada gorzka z nadzieniem wiśniowym - Alpen Gold510458.527.5
864Czekolada mleczna wiśniowa - First Nice5104.45729
864Czekolada mleczna z ryżem preparowanym Alpini Young - Biedronka5107.66026
864Czekolada Raspberry - Milka5104.358.528.5
864Orzechy laskowe w czekoladzie - Eurohansa510843.634
864Rurki waflowe w czekoladzie mlecznej5106.46225
864SportDefinition That's the Whey Sticks Crunchy Premium Protein Snack510273030
864Wafelek Zośka kokosowa51065928
879Chipsy Spirals ser i ketchup - Cheetos5095.460.127.1
879Chrupki kukurydziane o smaku zielonej cebulki5097.45727
879Czekolada - Orion50955828
879Herbatniki maślane w czekoladzie mlecznej50976125.7
879Hot Chips5093.75628
879Prażynki solone509745727
885Chałwa sezamowa waniliowo-kakaowa E.WEDEL50812.147.430
885Ciastka francuskie z cukrem50876026.1
885Ciastka kruche z kawałkami czekolady5083.66526
885Czekolada ryżowa5085.96026
885Indyjskie przekąski50817.631.834.5
885Mieszanka bakaliowa508143035
885Mieszanka bakaliowa - Biedronka508143035
892Baton Caramel & Nuts 50 gr50795129
892Baton karmelowy Caramel & Nuts - Łużyckie Praliny50795129
892Chakalaka (danie afrykańskie)5075.85329
892Chipsy Crunchips chakalaka - Lorenz50765329
892ciasteczka sezamowe507105526
892Czekoladki z nadzieniem Tiramisu - Wawel5075.15827
892Kotlety z kalafiora i kaszy jaglanej pieczone bez tluszczu507247612
892Wafelki Neapolitaner50766026
900Baton Kit Kat Family Pack5066.562.225.5
900Baton Konopia - Biorsel506201950.2
900Baton Orzech - Biorsel50619.618.245.7
900Baton Truskawka - Biorsel506153332.6
900Chleb lniany niepieczony żywy506242938
900Chrupki kukurydziane orzechowe - Na Maxa506144927
900Chrupki z mąką z komosy ryżowej ostra papryka - Vitanella506145823
900Ciastka Cookies chocolate chip - Netto5064.95927
900Ciastka Kremisie - dr Gerard50686424
900Czekolada jagodowa deserowa nadziewana - Wawel50655728
900Czekoladki Mozart5067.85030
911Ciasteczka z kawałkami czekolady i orzechami laskowymi50566027
911Ciastka XL Cookies - Milka5051.96027
911Czekolada gorzka - Lewiatan5054.65130
911Czekolada gorzka z nadzieniem malinowym - Alpen Gold50545728
911Czekolada mleczna o smaku Panna Cotta - E. Wedel50555729
911Czekolada mleczna z nadzieniem likierowo - truflowym5055.35926
911Kamyki brzeskie505145026
911Krakuski florianki w czekoladzie mlecznej5057.96225
911Mieszanka bakaliowa orzechy i rodzynki - Aldi505103136
911Praliny nadziewane - Biedronka5054.55729
911Sezamki Aha50510.260.126.4
922Chipsy bezglutenowe5044.36724.8
922Chipsy Chipsletten Południowa Papryka - Lorenz5045.557.128.3
922Chipsy Chipsletten Zielona Cebulka ze szczypiorkiem - Lorenz5045.557.128.3
922Ciastka z kawałkami czekolady i orzechami laskowymi50466027
922Ciastko maślane5045.26725.6
922Czekolada Raisins & Hazelnuts - Ritter Sport50465529
922Czekolada z bakaliami - Terravita5045.95927
922Wafle ryżowe z miętową czekoladą 8 szt.50476125
930Baton Panna Cotta5034.86027
930Baton Snickers Max Caramel50310.155.826.2
930Ciastka Hit5036.262.324.9
930Ciastko herbatnik5036.262.324.9
930Czekolada gorzka - Terravita50393932
930Groszek ptysiowy Brześć503154527
930Kamyczki5031351.127.4
930Kropelki czekoladowe do zapiekania5036.55427.1
930Pasta rybna z mintaja5033.97.550
930Pasta z mintaja z koperkiem - Marinero5033.97.550.8
940Baton Twix5024.963.724.3
940Chrupki o smaku zielona cebulka - Przysnacki5027.45727
940Ciasteczka Owsiane Kokosowe z Czekoladą (Sante)5027.648.629.2
940Ciastka Griesson5026.76125
940Ciastka Shortbread truskawkowe5025.26026
940Czekolada gorzka - E. Wedel5028.43932
940Czekolada gorzka dark - Alpinella5024.45827
940Czekolada mleczna z bakaliami - E. Wedel50285627
940Grzanki śródziemnomorskie - Biedronka50295925
940Mieszanka bakaliowa ze smażonych orzechów, rodzynek, orzeszków ziemnych i płatków kukurydzianych - Felix502134529
940Mleko w proszku50214.25525
940Mleko w proszku pełne50214.25525
940Orzeszki ziemne smażone w chrupkiej skorupce o smaku paprykowym502124032
940Puff pastry twists50295626
954Baton Mars migdałowy5016.359.626.4
954ciastka owsiane sante50184929
954Czekolada deserowa - E. Wedel50165228
954Czekoladki Thorntons5014.66027
954Mąka z orzechów laskowych5017.554.730.2
954sport power +501132935
954Vegetable chips sweet potato, tomato and rosemary - Go Pure50143936
961Baton Balisto5006.66224.2
961Baton Frukt&Nötbar50084636
961Baton Go ON! Energy5002.456.428
961Baton Lion Peanut - Nestle500856.327
961Baton peanut butter pumpkin - Reese's500115629
961Body Chief śniadanie 1500255011
961Chipsy Erdnuss - Lorenz500135624
961Chrupki curly500135624
961Chrupki curly - Lorenz500135624
961Chrupki kukurydziane z orzeszkami ziemnymi500135624
961Ciasteczka deserowe - korzenne w czekoladzie - Fine Life5007.160.224.9
961Ciasteczka owsiane kokosowe5007.652.827.2
961Ciastka maltanki5007.26224
961Herbatniki Maltanki50076224
961Kabanos - Tarczyński50024.8343.8
961Maltesers5008.361.524.3
961Margaryna Extra Pomorski na maśle5000.30.155
961Mleko w proszku pełne - Łaciate500263827
961Nachos garść5007.167.825
961Popcorn z tłuszczem500957.228.1
961Turrón de cacahuete (Nugat)500125724
961Wafelek Princessa Vitale czekoladowa5006.853.828.6
983Baton (pozostałe)4993.75129.8
983Baton Energia - Truders4993.75129.8
983Chipsy CrunChips Sticks papryka - Lorenz49955627
983Ciastka HIT caramel & brownie BAHLSEN (herbatniki-markizy kakaowe o smaku karmelowym)4995.56325
983Ciastka markizy z orzechami laskowymi z nadzieniem o smaku waniliowym - Mariso4995.45927
983Czekolada czarna - Irma4996.74630
983Czekolada mleczna z nadzieniem truskawkowym - E. Wedel49956126
983Kabanos wołowy z dodatkiem mięsa wieprzowego - Pikok499250.744
983Mleko w proszku pełne 26% tuszczu499263826
983Praliny Wedlowskie desery Classic - Wedel49955927
993Baton Nutella Bready4988.360.423.9
993Baton Twix White4985.164.224.6
993ciastka bez glutenu serowe49814.844.425.7
993ciastko pyszałki49866324
993Herbatniki Krakuski małe - Bahlsen4987.26423
993Masło Ekstra Pomorski z masłem4980.50.555
993Ptasie mleczko - Glutenex49835629
1000Chipsy o smaku chili - Top4976.35527
1000Czekolada bez cukru - Wawel49783439
1000Czekolada gorzka - Wawel49763439
1000Czekolada gorzka bez cukru49783439
1000Czekolada mleczna bez dodatku cukru - Magnetic4977.62536
1000Groch ptysiowy49716.541.629.5
1000Groszek ptysiowy49716.541.629.5
1000Kabanos cienki - Henryk Kania497252.543
1000Kamyki Orzechowe - Jutrzenka497165327
1000Kawa Coffee drink 2w1 - Mokatte4975.459.526.7
1000Wafle czekoladowe bez glutenu4976.76224
1000Wafle ryżowe z czekoladą bez glutenu4976.762.224
1012Baton Lion4968.156.825.8
1012Chipsy paprykowe Sombreros - Chio49636226
1012Chipsy Salami przekąska49621.90.945
1012Chipsy ziemniaczane o smaku serowym4968.557.727.2
1012Czekolada gorzka 70% ze skórką pomarańczy - Wawel4967.537.334.8
1012Czekolada mleczna bez cukru4966.75335
1012Majonez stołowy koronny - Biedronka4960.57.751.4
1012Wafelek orzechowy - Alpino4964.743.433.7
1012Wafelek orzechowy Alpino - Biedronka49654434
1012Wafelki bez cukru kakaowe496104830
1012Wafle kakaowe496104830
1023Baton z nadzieniem karmelowym - Milka4954.85926
1023Chipsy o smaku słonecznych pomidorków - Top4954.26026.5
1023Chipsy śmietankowe - Crusti Croc4954.26026.5
1023Ciasteczka z kawałkami czekolady (Pieguski)4955.46225
1023Ciastka cookies - Milka4955.86224.5
1023Ciastka Kruszynki z kawałkami czekolady4956.76124
1023Czekolada 50%49555128
1023Czekolada Caramel - Milka49555926
1023Czekolada gorzka o smaku Creme Brulee - E. Wedel4955.25129
1023Czekolada studencka ciemna z bakaliami4956.755.925.9
1023Czekolada Studentska gorzka z bakaliami - Orion4956.755.925.9
1023Hamburger Big Mac - McDonald's495274025
1023Herbatniki Milka Choco Moo4956.96821
1023Herbatniki z czekoladą - Digestive4956.160.824.3
1023Wafle ryżowe z jogurtem4955.167.222.7
1038Ciasteczka owsiane BIO4947.759.823.8
1038Czekolada żurawinowa - Wawel4944.156.727.6
1038Drożdżówka francuska z nadzieniem morelowym bezglutenowa - BEZGLUTEN4940.64435
1038Słone babeczki (Tesco)4946.95527
1042Chleb bez mąki - Wenta493212233
1042Chleb bez mąki z czarnuszką i orkiszem - Melvit493212233
1042Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym - Cheetos4936.26324
1042Ciasto Pekanowe (Pecan tart)4934.952.528.7
1042Czekolada z nadzieniem miętowym - Ritter Sport4933.55827
1042Czekoladki Sweet obsession4934.65128
1042Kabanosy z wędzarni - Biedronka493251.543
1042Monti4938.95924
1042Orzeszki ziemne w czekoladzie - Monti4938.95924
1051Chrupki - Cheetos4926.56124
1051Chrupki Maczugi keczupowe - Mr. Snaki49266224
1051Ciasteczka zbożone (Kupiec)4928.85823
1051Ciastka FIBROKI4928.55624.3
1051ciastka francuskie z cynamonem4926.86522
1051Grzanki Fibroki4928.55624.3
1051Kabanos wieprzowy dojrzewający492293.940
1051Kanapka Crispy Chicken - Burger King492183929
1051Krakuski serduszka w czekoladzie mlecznej4927.66522
1051kruche ciastka zbożowe kokos KUPIEC4928.85823
1051Twix ciasteczko4924.658.526.4
1062Baton kokosowy Jeżyki - Colian4915.45925
1062Chipsy Panczo serowe - Biedronka49166323
1062Ciasteczka jęczmienne kokosowe4916.151.127.5
1062Grzanki śródziemnomorskie z oliwą z oliwek491115823
1062Mieszanka bakaliowa z orzechów i suszonych owoców - Felix491124926
1067Blok czekoladowy (ciasto)490124330
1067Chrupki kukurydziane o smaku czekoladowym4906.566.921.9
1067Ciastka Kruszynki z rodzynkami4905.96324
1067Ciastka Łakotki o smaku kakaowym4907.66621
1067Ciastka Marmortaler ener BIO4906.56024
1067Ciastka Marmortaler Rossman4906.56024
1067Cukierki kulki rumowe Rum-Kokos - Casali4904.960.623.2
1067Cukierki Rum-Kokos4904.960.123.2
1067Czekoladki Milk Lindor - Lindt490840.832.8
1067Herbatniki mini z czekoladą49076819
1067Mieszanka bakaliowa - Bakalland490123934
1067Paluszki Biscolata Stix49086423
1067Pieczywo chrupkie sandwich - Wasa490135125
1067Sos do kalafiora - Knorr490153432
1067Sos do warzyw na ciepło - brokuły i kalafior - Knorr490153432
1082Baton Snickers Hazelnut4898.159.523.9
1082Chipsy (pozostałe)4897.865.623.4
1082Chipsy tortilla4897.865.623.4
1082Ciasteczka makaroniki kokosowe bezglutenowe - Tkmaxx48910.25624.4
1082ciastka marmeladen4893.768.521.9
1082Ciastka zbożowe - Bonitkif4897.36422
1082ciastko zbożowe4897.36422
1082Filety śledziowe podwędzane w oleju48913048.4
1082Mleczna kanapka Milk snack48955328
1082Pasta z pomidorów4890.74.551.7
1082Salami with walnuts489232.543
1082Salami z orzechami włoskimi48923343
1094Baton Bounty4883.756.725.2
1094Baton Bounty Dark4883.755.727.6
1094Chipsy kukurydziane4886.263.822.8
1094Ciastka z czekoladą48865828
1094Mieszanka bakaliowa z orzechami Nøtts and Frøtts488163331
1094Zapiekanka ziemniaczana ze szpinakiem488304926
1100Baton Snickers48776324
1100Chrupki orzechowe 200g - Snaxters487145124
1100Ciastka Kokosanki - Tastino48755625
1100Ciastko Ptysiowa słomka487135822
1100Markizy (ciastka)4875.664.323
1100Orzechowiec (ciasto)4876.244.831
1100Paluszki w czekoladzie mlecznej z karmelem4875.46722
1100Siemię lniane - Kresto487251831
1100Słomka ptysiowa487135822
1109Batonik Ikar czekoladowy xxl - Wawel4863.66024
1109Chipsy o smaku pizzy - Cheetos4866.564.222.2
1109Ciastko Kurabiye4865.46921.4
1109Cukierek Twix4864.865.522.5
1109Grzanki czosnkowe - Crostini48610.261.321.2
1109Majonez stołowy koronny4860.75.651
1109Musli chrupiące z orzechami - Brin De Jour48687331
1109Nasiona Chia - Intenson486174231
1109Nasiona Chia - Piotr i Paweł48616.542.130.7
1109Nasiona Chia - szałwia hiszpańska (suszone)48616.542.130.7
1119Baton Dove Caramel4854.860.526
1119ciasteczka fit z Hofera48598331
1119Ciasteczka orkiszowe z sezamem48566920
1119Ciasteczka owsiane z sezamem48566920
1119Ciastka Tastino Sasanki - Lidl48566820
1119Cukierek Adwokat - Wawel4853.66023
1119Czekoladka z kremem alkoholowym Adwokat - Wawel4853.66023
1119Herbatniki czekoladowe - Fit & Free48595625
1119Kiełbasa pepperoni Asda485182.145
1119Krakersy - Tuc48586522
1119Musli crunchy z orzeszkami i czekoladą48511.255.422.7
1119Pastella z makreli - Lisner4855.37.648
1119Pastella z makreli (Lisner)4855.37.648.1
1119Pralinki4853.359.625.9
1119Salami wyborowe - Carrefour48520344
1134Baton - Lidl4845.363.823
1134Baton Snickers snack size4848.760.222.9
1134Ciastka otrębusie z orzechami - Kubara484124724
1134Czekolada gorzka - Choco Bella4847.54827
1134Czekolada gorzka wiśniowa - E. Wedel4844.75626
1134Czekolada Malaga - Wawel48435825
1134Czekolada Marzipan - Ritter Sport48465327
1134Karkówka wołowa gotowana48419.7043.4
1142Baton dietetyczny czekoladowy4837.962.221.5
1142Baton kruchy Crispinada - Biedronka4836.66223
1142Chipsy Tortilla chili48366323
1142Ciasteczka korzenne Favorina - Lidl48367020
1142Ciastko z masła orzechowego4839.546.728.5
1142Lay's Scoops - Chipsy4834.26124
1142Len prażony48323143
1142Marcepan edel-marzipan - Lindt4838.25126
1142Popcorn solony - Max Snack483105523
1151Baton Amigos czekoladowy - Wawel4823.55924
1151Baton Corny Big orzech-czekolada48210.753.624
1151Baton Lion Nuts - Nestle4824.166.122.4
1151Ciastka Biscuits48266422
1151Majonez light4821.35.350
1151Mleczna kanapka kokos - Biedronka4826.24729
1151Sos Wiosenny z koperkiem - Winiary4821.16.650.1
1158Baton Adaś mleczny4813.765.521.3
1158Baton Cocos Mini - Lidl4813.96025
1158Chipsy wielozbożowe słoneczna papryka - Sunbites4816.96222
1158Kabanoski wariacja żurawinowa - Henryk Kania48125341
1158Musli di avena48186221
1158Płatki śniadaniowe Brown Crunchy - EkoProdukt481106021
1158Wafle ryżowe z oliwkami4817.97317
1165Baton Amigos toffi4807.162.719.8
1165Chipsy Serowe - Cheetos4805.56123
1165Chipsy wielozbożowe wiosenna cebulka - Sunbites48076222
1165Chrupki serowe - Hyper Snack4805.66223
1165Ciasteczka w czekoladzie deserowej - Rido480863.920.6
1165Ciastka herbatniki holenderskie półsłodkie - San Łakotki4808.16620
1165Ciastka Oreo4804.87020
1165Ciastka orkiszowo-owsiane z amarantusem Vitanella4807.65923
1165Ciastka Vitanella48085923
1165Ciastko Oreo48056920
1165Fix a'la stroganoff - Knorr480104229
1165Fix Cztery sery z brokułami - Knorr480124428
1165Herbatniki maślane - Bonitki4807.57616
1165Mleko ryżowe w proszku48036822
1165Popcorn4807.551.527
1165Rogal Świętomarciński48010.447.429.2
1165Słomka babkowa480146020
1165Sos do szpinaku czosnkowo-serowy op.20g - Knorr480163231
1183Baton Pawełek mleczny śmietanka4794.26321.9
1183Ciasteczka owsiane z nadzieniem jabłkowym4794.56522
1183Koreczki śledziowe kalifornijskie - Contimax4797.71149.9
1183lajkonik krakersy47996221
1183Mąka kokosowa - Bio Planet4795745
1183Salami paprykowe dojrzewające plastry - Pikok479182.444
1183Tortilla47966222
1183Wafle błonnikowe4797.359.421.9
1183Wafle błonnikowe z magnezem w czekoladzie deserowej - Sonko47975922
1183Wafle ryżowe w czekoladzie deserowej4797.359.421.9
1193Baton Ba! orzech arachidowy i laskowy - Bakalland47811.154.323.4
1193Baton musli orzech arachidowy i laskowy - Vitanella478115423.4
1193Boczek wędzony47812.60.747
1193M&M's czekoladowe4784.57020
1193Wafel ryżowy Reis Waffeln mit Joghurtglasur4788.16620
1193Wieprzowina (boczek)47812.60.747
1199Baton proteinowy Sainsbury's477223130
1199Bekon w kawałkach47712.70.547.3
1199Bio ciasteczka orkiszowe naturalne Ani47710.873.811.9
1199Ciastka korzenne - Spekulatius47767018.7
1199Krakersy mix solone477106420
1199Krakersy serowe Party Snack477126518
1205Baton kokosowy Kokosbar47645425
1205Baton Lion white XL - Nestle4765.863.422
1205Baton zbożowy 5 orzechów z polewą kakaowo-mleczną Ba! - Bakalland476105623
1205Baton zbożowy BA! 5 orzechów z polewą kakaowo-mleczną - Bakalland476105623
1205Baton zbożowy z orzechami476105623
1205Ciasteczka owsiane z zurawina; bez przenicy (Sante)4769.66120
1205Ciasteczka w mlecznej czekoladzie - O kulki4766.86819
1205Ciasteczko kruche Maltikeks z mleczną czekoladą4766.868.419.2
1205ciastka sante owsiane476106120
1205ciastko KFC4764.46522.1
1205Kabanos - Krakus47627240
1205Kulki ciasteczka z Biedronki47676819
1205Mieszanka Wedlowska - Wedel4765.160.423.3
1205Paluszki - Cymes47613.957.720
1205t z owocami476103010
1220Baton Kinder Delice kokos47564032.3
1220Baton Lion Mini White - Nestle4756.165.620.8
1220Chlebek Kargs475135421
1220Ciastka Vitalki4758.857.921.7
1220Ciastko orkiszowe47586223
1220Ciasto cytrynowe - Lidl4753.944.131.3
1220Cukierek Malaga - Wawel47546521
1220Krakersy minipizza - Belin4759.24628
1220Mazurek kajmakowy4757.45625.6
1229Ciastko makadamia - Subway4745.361.323
1229Cukierki Dumle4743.45321
1229Czekolada deserowa 60% kakao z ryżem preparowanym i kawałkami maliny4747.44726
1229Czekolada gorzka różana - Wawel474834.538.8
1229Czekoladki bombonierka - Mauxion4743.567.220.8
1229Gullon ciasteczka bezglutenowe4744.97218
1229Majonez sojowy bezjajeczny4742.52.350.5
1236Baton Danusia Classic4734.457.624.3
1236Baton Nut & Almond - Sante473125124
1236Baton orzechy/śliwka - Sante473125124
1236Chipsy Tear and Share solone - Lay's4736.859.821.8
1236Chrupki - Bingo473136119
1236Chrupki orzechowe - Bingo473136119
1236Ciasteczka cappuccino thins ANNAS4735.369.619.3
1236Ciastka Domowe kruche w czekoladzie47366321
1236Czekolada bez cukru mleczna - Moris47365434
1236Czekoladki mieszanka pralin - Magnetic4733.567.220.7
1236Paluszki krakersowe Crixy zielona cebulka - Felix47366421
1236Salami węgierskie - Sokołów47323341
1248Ciasteczka owsiane kakaowe (Sante)47210.456.221.1
1248Ciasteczka Owsiane z żurawiną (Sante)4729.660.819.5
1248Nachos4726.664.420
1248Płatki lniane47218.7641
1248Sos Winegret - McDonald's4720550
1248Tortilla chips BBQ - Lidl4726.664.420
1248Tortilla simply - Lidl47276520
1255Baton energetyczny - Ale471104826
1255Baton Lion - Nestle4714.166.520.6
1255Baton ryżowy orzechowy4716.27019
1255Brownie marktkauf4715.34829
1255Chipsy ziemniaczane (z obniżoną zawartością tłuszczu)4717.166.920.8
1255Ciasteczka maślane duńskie47156521
1255Ciasteczka Owsiane Naturalne (Sante)47110.159.220
1255Ciastka owsiane orzechowe Carrefour4719.662.619.2
1255Ciastka zbożowe żurawinowe - Sante4719.660.719.5
1255Ciasto XL Brownie - Bahlsen4715.34829
1255Fit snack ciacho płatki owsiane + 3 ziarna47112.138.628.5
1255Granola471106420
1255Mieszanka studencka - Rossman471124427
1255oliwki w oliwie z czosnkiem4711.57.248
1255Płatki Magusie Podusiaki czekoladowe - Biedronka4716.466.917.3
1255Wafle ryżowe z orzechami4716.27019
1272Baton Mimi o smaku kokosowym4706.747.228.3
1272Chałwa47012.56022
1272Chlebek orkisz +słonecznik - Chrupak47016552.1
1272chlorella bar orzech&kamu kamu47085522
1272Ciasteczka owsiane z żurawiną4708.862.419.1
1272Ciastka Hobnob4707.361.420.3
1272Ciastka Lu Go! z jogurtem naturalnym4707.76718
1272ciastka milka choc & choc4705.76123
1272ciastka Musli4709.16220
1272Ciastka Musli żurawiną - Alpino47018.732.628
1272Czekolady Choco Mix Jelly - Milka4704.76720.5
1272Kulka energetyczna47013.634.829.1
1272Metka łososiowa47010545.5
1272Pasta rybna z łososia - ABBA4707.57.545
1272Prażynki Na Maxa4700.54638
1272Rogalik pudrowany (6 = ok 100g)47086521
1272Sturbuck -ciastko jasne z czekoladą4704.86421
1289Babeczka Muffin Bio46995624
1289Baton Mimi o smaku czekoladowym4696.247.427.9
1289Ciasteczka owsiane kakaowe bez dodatku pszenicy4691057.120.7
1289Herbatniki Floretki z przyprawami korzennymi4696.671.519.3
1289Jaśki - poduszeczki kokosowe4696.86918.5
1289Kiełbasa sucha pleśniowa46926339
1295Baton Crunchy wiśniowy w polewie jogurtowej4684.96919.1
1295Baton Easy czekoladowy - Hi4684.446.429.4
1295Baton flapjack rodzynki i rum - Fa So Good!4685.55823
1295ciastka sante z MPC468105621
1295Mieszanka bakaliowa żurawinowo orzechowa4689.756.222.2
1295Sękacz (ciasto)46812.744.231.3
1301Ciastka Cookies Cioko Latte - Dolciara Falcone4676.865.519.1
1301ciastko roladka cukiernia Róża Biedronka4673.25626
1301Granola bez glutenu fioletowa467107313
1301Herbatniki maślane pełnoziarniste46777316
1301Herbatniki pełnoziarniste maślane - Bonitki46777316
1301Wafle w polewie yogurt - Sonko46766918
1307Baton Lion bardziej chrupiący XL - Nestle4664.365.720.7
1307Chipsy soczewicowe pomidor i bazylia4669.36619.5
1307Ciasteczka big cookie delicpol46676320
1307Ciasteczka owsiane Tago4664.25925
1307Ciastka zbożowe - Aldi4667.472.916.7
1307dietSnack46635.83121.5
1307Grancereale classico, ciasteczka zbożowe z błonnikiem466860.719.5
1307Krakersy orkiszowo sezamowe - Bio46617.542.423.2
1307Musli Morning Choco Crunchy - Goody46686418
1307Paluszki z sezamem46613.360.119.1
1307Płatki owsiane crunchy Musli czekoladowe - Netto4667.46618
1307Tortilla Wrap tuńczyk466275318
1307Wrap Tuńczyk Avokado466275318
1320Baton Musli Bar rodzynki i orzechy - Oshee46510.155.121.9
1320ciasteczka łakotki owsiane46586021
1320Ciastka breakfast biscuits - Tesco4658.167.617
1320Ciastka Lu Go nadziewane kremem czekoladowo-orzechowym4657.76618
1320Ciastka Lu Go! z jogurtem truskawkowym4657.86618
1320Ciastka Molinetti - Mulino Bianco4657.56219
1320Ciastka owsiane4657.56021
1320Ciastko korzenne4654.87814.9
1320Ciasto czekoladowe otrębowe4657.56021
1320Draże kokosowe46537516
1320Grzanki z przyprawami46510.863.518.3
1320Herbatniki holenderskie półsłodkie46576618
1320Kabanos - Madej&Wróbel46519.90.540.6
1320LU Petitki z mleczną czekoladą465769.517.5
1320OSHEE Vitamin Musli Bar46510.155.121.9
1320Płatki Morning Nougat Pillows - Goody4655.770.117.3
1320Ser Brunnost465104330
1337Baton Pawełek deserowy advocat4644.359.321
1337Baton Pawełek deserowy amaretto4644.359.321.1
1337Ciasteczka korzenne46456919
1337Ciastka breakfast biscuits cereals&cocoa - Tesco46486817
1337ciastka zbożowe z jabłkami (biedronka)4647.96219
1337Czekoladki Malaga - Wawel46426022
1337Drażetki Lentilki - Smarties46456818.9
1337Kabanosy z indyka - Indykpol46424.80.839.4
1337Sos musztardowo - miodowy4640.923.340.8
1346Baton z qunia hale4635.36021.4
1346Ciasteczka maślane z żurawiną4635.87536.7
1346Ciastko "Cukiernia Róża" maślane z jabłkiem - Biedronka46367415
1346Herbatki z dodatkiem czekolady (maślano kakaowe) - Bonitki46377415
1350Baton Maciek toffi - Wawel4625.46219.3
1350Ciastka maślane z jabłkiem (Cukiernia Róża)46267415
1350Ciastko doro a'la tiramisu46264628
1350Czekoladki Złota wiśnia w likierze4623.85022
1350Musli Crunchy z orzechami - Tesco46210.760.818.2
1355Bake Rolls pełnoziarniste461136117
1355Ciasteczka owsiane Bio bez cukru - Symbio4617.16021
1355Ciasteczka zbożowe naturalne (Kupiec)4619.16118.3
1355ciastka z makiem4616.76320
1355Kruche ciasteczka zbożowe naturalne Kupiec46196118
1355Mieszanka orzechowa - Lidl4617.852.323.6
1355Musli - Aldi4619.96118
1355Paluszki z przyprawami - Lidl46186817
1355Płatki śniadaniowe Mlekołaki figuraki vanilla - Lubella4616.668.617.1
1355PopCorn do mikrofalówki Maślany lub Solony - Biedronka4618.35324
1355Ser brązowy norweski Gudbrandsdalsost - Tine461113929
1355Symbio Ciastka Owsiane4617.16021
1355Wafel Tofelek46156818
1355Wafelek Tofelek Tastino - Lidl4615.267.618.4
1369Baton Kinder Delice kakao4605.843.429.2
1369Baton Pawełek mleczny toffi4603.967.718
1369Baton power bar dynia & matcha46012.429.229.3
1369Baton Snickers Almond4606648
1369ciasteczka gryczane4606.17217.4
1369ciasteczka zbożowe malina z żurawiną4609.16118.2
1369ciastko od teściowej46075223
1369Czekolada karmelowa46036919
1369krakuski zbożowe z płatkami owsianymi4609.16119
1369Kupiec kruche ciasteczka zbożowe46096118
1369Moje białko460522913
1369Płatki Mlekołaki Figuraki Choco - Lubella4605.766.917.1
1369Płatki śniadaniowe Milk Snack Cocoa - Brooklea46055126
1369Ptasie mleczko Super46035824
1369Sos koperkowo-ziołowy gotowy4600.4648
1369Sos sałatkowy włoski - Knorr4600748
1369Sos śmietanowy46041244
1369Sos śmietanowy - McDonald's46041244
1369sos śmietanowy MCdonalds46041244
1369Wafle ryżowe w czekoladzie mlecznej - Sonko4607.867.117.3
1369Wafle w czekoladzie milk - Sonko46086717
1369Yammy day Croissant orzechowe46074428.8
1391Ciasteczka cantucci almond - Italiamo459126814
1391Ciastka na dobry dzień Witamin śliwka4596.972.715.8
1391ciastko kokosanka4593.55424
1391Czekolada bez cukru dark - Moris459647.532
1391Kabanosy cienkie - bezglutenowe45935135
1391Kakao (proszek)45918.250.621.7
1391Kanapka Panini45920.457.315.9
1391Pasta rybna z dorsza4595447
1391Salami459220.341
1391Salami ostródzkie459220.341
1391Wafelki z czekoladą4595.665.818.2
#N/AAmarantuski kokosowe458125619
#N/ABaton blueberry - Ever Good458115325
#N/AChipsy tortilla bez glutenu słone45867614
#N/ACiasteczka Łakotki deserowe z cukrem458670.519.5
#N/ACiasto Bounty z kaszy jaglanej4588.231.234.6
#N/ACiasto Brownie4587.439.930.9
#N/ACiasto Brownie Wegan4587.439.930.9
#N/AKanapka Summer Pita KFC458323321
#N/AKiełbasa Fuet hiszpański45823.55.538
#N/Akruche ciasteczka zbożowe kakaowe Kupiec4589.360.118.3
#N/AMusli bananowe - Tesco4588.76516
#N/APetitki z mlecznym nadzieniem4586.96718
#N/APieczywo chrupkie Snack 3 ziarna - Chrupak45815.459.315.6
#N/ASalami wieprzowe (dojrzewające, podsuszone)458213.540
#N/ASezamki Bio z nasionami Chia 3 sztuki - Naura45895722
#N/ASnack do smażenia Przysmak Świętokrzyski - Społem4587.559.521.1
#N/AWafle ryżowe w gorzkiej czekoladzie - Sonko4586.564.618.1
#N/AWafle w czekoladzie dark - Sonko45876518
1420Brownie Dr Oetker4576.55425
1420Ciasteczka brzoskwiniowe45757017
1420ciastka slodkie bezglutenowe berries4579.457.319
1420ciastko karmelowe4573.965.919.6
1420Herbatniki z makiem - Biedronka45766419
1420Jeżyki (ciastka)457561.221.3
1420Musli Crunchy bananowe z czekoladą - Sante4577.16816
1420Musli pingo doce z owocami i orzechami laskowymi - Biedronka4578.262.817.7
1420Polewa czekoladowa4571.54828
1420Sos sałatkowy Francuski4570.815.644.8
1430Baton Choco&Caramel - Mister Choc4564.164.919.7
1430Baton Milky Way456471.217.2
1430Baton oats@honey - Nature Valley45686417
1430Baton owsiany - Dealz4568.164.517.2
1430Baton Ultra Almond - Aptonia4569.261.318.5
1430Ciastka bezcukrowe4566.561.725.3
1430Ciastko belVita4567.86917.3
1430Czekolada TUC - Milka45655124
1430Drażetki czekoladowe - Carrefour45647715
1430Kabanos węgierski45630236
1430Musli chrupkie z kawałkami czekolady - Tesco4567.66517
1430Pasta makrelowa4567645
1430Polędwiczki wieprzowe z suszonymi pomidorami i quinoa4563431.320.5
1430Praliny brandy orange4565.858.222
1430Praliny brandy orange - Mieszko4565.858.222
1430Ptasie mleczko frappe4563.35823
1430Rogalik z nadzieniem orzechowym45674428
1430Tofu po seczuańsku456253726
1430Trufle4565.462.618.9
1449Baton owocowo-orzechowy Maca&Kakao - Foods By Ann4558.634.128.2
1449belvita- ciastka orzechy+ miód4557.66915
1449Biszkopciki Fruhstuck - Belvita4557.66915
1449Ciastka dr Gerard witAM musli jabłko4556.67414.8
1449Ciastka z Miodem i Orzechami - Belvita4557.66915
1449Ciasto do tarty45584029
1449Czekoladki Miętowe listki4553.57017
1449Grzanki - Croutons45510.660.618.3
1449Kiełbasa Chorizo455241.938
1449Kiełbasa wegetariańska Chorizo455241.938
1449Mleczna kanapka sandwich joghurt - Belvita4557.46916
1460Kawa Mokate 3w1 Classic4540.58312
1460Pierniki ReichsGraf Elisen Lebkuchen454104824
1460Ser pleśniowy - Bavaria Blu45413.5044.2
1460Ser twardy dojrzewający owczy hiszpański Manchego - Tesco454241.539
1464Baton energetyczny GO ON! - Sante45318.639.622.9
1464Baton Go ON! orzechowy45318.639.622.9
1464Baton musli chocolate4538.763.217.3
1464Ciastko Triple Schoko Cookie - McDonald's45355624
1464Cukierki Mumsy4532.76420.7
1464Kawa Cafe Latte Caramel (kapsułki) - Rene453195517
1464Makaron z zupki chińskiej - Vifon45396517
1464Musli Knusper - Kolln4539.1656.6
1464Pomidory suszone w oleju - Helcom4533.36.445
1464Rise sweet chilli small - KFC45316.166.612.6
#N/A7 Days Crioissant z nadzieniem o smaku spumante45274228
#N/ABabka cytrynowa452542.629
#N/ABaton Mars4523.270.117.2
#N/ABaton Monte - Zott4525.843.827.8
#N/ACiasteczka jęczmienne z siemieniem lnianym (Sante)4528.56018.6
#N/ACroissant z nadzieniem kakaowym (7 days)45274228
#N/ADonut4524.95125
#N/ADonut czekoladowy4524.95125
#N/AMleczna kanapka snack - Monte4525.843.827.8
#N/APłatki Chrunchy naturalne - Sante4528.57014
#N/APłatki crunchy naturalne z pełnego ziarna owsa - Sante4528.57014
#N/APłatki Crunchy z pełnego ziarna owsa 54% - Sante4528.57014
#N/APłatki śniadaniowe wielozbożowe Multigrain zielona cebulka - Nestle4528.56118
#N/ASer kozi45230.52.235.6
#N/ASer kozi (twardy)45230.52.235.6
#N/ASer Parmezan45241.50.132
1490Baton Kinder Pingui Choco4517.138.829.3
1490Cacao and flax45120.435.132.1
1490Cukierek wiśnia w czekoladzie4512.96918.2
1490Kawa Cappuccino o smaku karmelowym4514.77614
1490Musli truskawkowe i czekolada - Fitella4519.661.916.7
1490Pieczywo chrupkie piernikowe z czekoladą mleczną - Tovago4517.76517
1490Płatki Mlekołaki figuraki toffi - Lubella4517.169.915.2
1490Wafle karmelowe Karamell-Waffeln4513.57017
1498Babeczki z tofii (mini)4504.562.719.7
1498Baton musli borówka4504.867.517.9
1498Baton zbożowy Choco Cereal w polewie z czekolady mlecznej o smaku bananowym4505.964.517.8
1498Cantuccini450106616
1498Cantuccini - Lidl450106616
1498Chipita 7 Days Croissants z czekoladą45074426
1498Chlorella (100% organic)45059.117.313.4
1498Ciastka LU Go Musli z owocami4508.26418
1498Ciastka Owoce Leśne - Belvita, Śniadanie4507.56815.5
1498Ciastka Pepperkaker Bjørken45057912
1498Ciastko owsiane4506.268.718.1
1498ciastko owsiane mceneedy z żurawiną450663.618.4
1498Croissant 7 days45074128
1498domowy blok czekoladowy450124328
1498Herbatniki z cukrem - Familia45066817
1498Krakersy wielozbożowe papryka z ziołami - Sunbites45076517
1498Krakersy wielozbożowe pomidor z bazylią - Sunbites45076517
1498Krakersy wielozbożowe wiosenne warzywa - Sunbites45086317
1498Płatki crunchy owies/pszenica/ryż4509.259.919.2
1517Baton Warszawski Cwaniak (banan, sezam)4499.84528.5
1517Ciasteczka ryżowe BIO Ania Fun cookies4493.880.513
1517ciastka Peipakoa NH4492445.717.2
1517Czekolada nadziewana4493.968.817.6
1517Czekoladki marcepanki449103729
1517Mieszanka studencka egzotyczna - Alesto4496.953.622.1
1517Paluszki Baranowskie zioła i czosnek4491289.94.6
1517Płatki śniadaniowe Granola z orzechami i kokosem - Sante44910.760.818
1517Ptasie mleczko o smaku śmietankowym4493.45723
1517Sos winegret (ocet i olej)44902.550.1
1527Chlebek musli amarantusowy448126315
1527Ciasteczka otrębusie448114424
1527Cukierek wiśnia w alkoholu4482.952.420
1527Grzanki serowe - Leimer44810.558.418.5
1527Paluchy z dodatkiem czarnych oliwek Grissini448106814
1527Ptasie mleczko śmietankowo-karmelowe4483.55922
1533Batonik Access Melaleuca4479.35520.1
1533Ciastko owsiane (domowego wypieku)4476.866.417.9
1533Ciasto marmurkowe - Tesco4475.74328
1533Cukierek trufla z rumem - Mieszko4473.274.715.1
1533Cukierki Torciki truflowo-pistacjowe - Goplana4474.96716
1533Grzanki - Skorpor44710.780.49.2
1533High Whey Protein Bar (Activ Labs)447244718
1533Kawa 3w1 - Nescafe4472.77813
1533Kruszonka44765721
1533Mazurek orzechowy4475.34132
1533Pesto zielone Baresa - Lidl4474.42.846.2
1533Płatki śniadaniowe musli bananowe z kawałkami czekolady - Fitella4478.764.315.8
1533Ser Blue and White Mould - Goldessa447140.343.3
1546Baton zbożowy Musli Riegel - Rossmann4467.16616
1546Ciasteczka musli4468.25919
1546Ciasteczka orkiszowe Babci Ani waniliowe446107413.1
1546Ciasteczka zbożowe (Carrefour)4467.66616
1546Ciasteczka zwierzaki4466.275.313.4
1546Drażetki Lentilki Mimi - Biedronka44646320
1546Herbatniki musli czekoladowe - Emco4465.15919
1546Musli Crunchy - Tesco4469.16714
1546Pestki dyni44624.55419
1546Śledź po gdańsku w oleju44613.5043.5
#N/AAmarantus ekspandowany44518765.9
#N/ABiszkopciki Duo Crunch Strawberry & Live Yogurt - BelVita Breakfast44577014
#N/ACiastka Lu Go 4 zboża i mleko4458.76915
#N/ACiastka LU Go wielozbożowe44586716
#N/ACiastka zbożowe musli z owocami - Belvita4457.46715
#N/ACiastko zbożowe BelVita44586714
#N/AMusli śniadaniowe cruesli44576715
#N/APłatki śniadaniowe Crusli44576715
#N/ARewersy lajkonik44596516
#N/A7 days double max - kakaowo-waniliowy44464228
#N/Aciasteczka babci Ani owsiane444117412
#N/ACiasteczka kruche z marmoladą4445.166.417.1
#N/Aciastka owsiane organiczne4449.558.716.9
#N/Aciastka słoneczniki4445.166.417.1
#N/ACiastko kruche z marmoladą4445.166.417.1
#N/AKrakersy4449.371.513.4
#N/APaluszki chlebowe Grissini z sezamem44415.463.213.5
#N/APieczywo chrupkie - Chrupak44415.958.915.4
1574Baton Mars mini4433.970.915.7
1574Chrupki Reksio - Przysnacki44386516
1574Ciastka fibre biscutis44366817
1574Ciastka z maszynki4434.261.620
1574Czekoladki Alte Excellenz - Lidl44335517
1574Musli Crunchy - First Price44396714
1574sante ciastko jęczmienne44386117
1581Baton Corny Milk442657.919.2
1581Baton Corny truskawkowo - jogurtowy4426.763.317
1581Ciasteczka 5 zbóż RicoRanki - Lidl4428.37113
1581Ciasteczka jęczmienne o smaku korzennym4427.464.817
1581Ciasteczka Rico Ranki - z orzechami4428.37113
1581Ciasteczka zbożowe kakaowe - Kupiec4429.360.118.3
1581Ciastko 5 zbóż Rico Ranki - Lidl44287113
1581Cukierek śliwka w czekoladzie4420.66718
1581Czekoladki Trufle w czekoladzie - Wawel4424.46616
1581Falafel z hummusem44215.662.218.7
1581Kawa Inka z mlekiem 0,5 %4423.77713
1581Kiełbasa w plastrach Chorizo - Lidl44222.80.738.7
1581Musli 5 orzechów z czekoladą - Bakalland442116116
1581Warzywna Tikka44211.155.816.3
1595Baton - Crownfield4414.574.713.3
1595Ciastka zbożowe 5 grain - Natura4417.16217
1595Migdały Nougat Blanc - Biały nugat z migdałami - Duc De Coeur4414.97713
1595Musli Crunchy Fruit Classic4417.36416
1595Ptasie mleczko waniliowe - Wedel4412.85722
1595Szwedzki tort migdałowy44110.937.711.3
1601Sos holenderski klasyczny - Knorr4401.5745
#N/A7 Days Double coconut44074326
#N/ABake Rolls o smaku czosnkowym440146215
#N/ABaton energetyczny jogurt - Multipower440135618
#N/ABaton Musli Bar czekoladowy - Lidl4405.76417
#N/AbelVita kakaowe ciastka zbożowe4407.86615
#N/AChrupki chlebowe - Kubeti44086715
#N/ACiastka4407.664.716.8
#N/Aciastka kakaowe belvita4407.86615
#N/ACiastka Lu Go czekoladowe4407.664.716.8
#N/ACiastka zbożowe kakaowe - Belvita4407.56714.5
#N/ACiastko na śniadanie zboża+mleko - Belvita4407.96714.5
#N/ACukierki Toffees - Milka4404.264.518
#N/ACzekolada Toffee - Milka4403.565.519
#N/ADeser Almond Dark&Delicious440113031
#N/AGranola - Sante4409.463.916.3
#N/AGranola truskawkowa (120g) - Kupiec4409.463.916.3
#N/AHerbatniki kakaowe4406.462.217
#N/AHerbatniki Lu petitki z mlekiem i miodem4408.27312.5
#N/AHerbatniki Petit Beurre4408.97113
#N/AMusli czekoladowe - Sante4407.26615
#N/ANapój owsiany instant4402.850.525
#N/APetitki mleko i miód4408.27312.5
#N/APłatki Granola owocowa Fruits Clusters - Tesco4408.865.815.4
#N/ARogalik 7 days44074128
#N/ASos francuski4400546
1627Baton Ba! jabłko i rodzynki - Bakalland4395.168.215.5
1627Baton bananowy Banana musli bar4394.27314
1627Chrupkie paluchy pszenne - Biedronka439116813
1627ciasteczka ewy z sezamem439126215
1627Ciastka korzenne4396.27512
1627Ciastko Belgian Chocolate Browni43955223
1627Ciastko zbożowe z czekoladą4398.26714
1627Cukierek kokos - Mieszko4393.475.713.7
1627Herbatniki4398.276.811
1627Herbatniki musli z owocami leśnymi4397.36217
1627Kabanoski Maestro (aria drobiowa) - Henryk Kania43928335
1627Płatki Granola gorzka czekolada - Sante4398.164.114.9
1627Praliny Cherrissimo pralines - Mieszko4394.35922
1627Ser tarty43935033
1627Ser tarty dehydrowany - Gratino43935033
1642Bagietka Filoncino438116515
1642Baton Corny Big czekolada banan4385.768.714.9
1642Baton corny big czekolada-banan4385.768.714.9
1642Golonka wieprzowa (bez skóry)43868.5018
1642Mini krakersy43810.167.414.2
1642Musli tropikalne - Fitella438864.515
1642Petit Beurre ciastka43887810
1642Płatki Mussli Tropical Fitella - Gellwe4388.264.514.8
1642Ptasie mleczko4382.656.221.8
1642Ser owczy - Bulgar43823138
1642Ser owczy w plastrach - Światowid43823138
1653Baryłki4373.458.418.3
1653Ciasto marmurkowe Graciella - Biedronka4374.95323
1653GO ON protein baton Vanilla + Insulin43719.34219.9
1653Krakersy - Crich43711.165.913
1657Cukierek kawowy Kopiko436088.413.4
1657Hot dog - CPN43612.24225.1
1657Krakersy Junior krakersy Safari - Lajkonik436116713
1657Mąka sojowa43634.535.220.7
1657Otręby owsiane granulowane z aronią - Sante43613.657.314.8
1657Parówki Eco Varmkorv - ICA43615.534.225.4
1657Płatki Granola Crunchy Musli Fruit truskawka, malina, żurawina - Sante4368.765.715.4
1657RAW BITE43685320
1657Wrap Tajski4362365.511
1666Baton Go ON! protein bar żurawinowy z Goji i inuliną43517.842.819.8
1666Baton Go On! z żurawiną - Sante43517.842.819.8
1666Baton musli - Crownfield43586118
1666Baton Protein Bar żurawinowy z Goji i inuliną - Sante43517.842.819.8
1666Ciasteczka mini betini4357.8799.4
1666ciastka mini betini4357.8799.4
1666Ciastko owsiane z rodzynkami (domowego wypieku)4356.568.416.2
1666kiełbasa polska surowa długodojrzewająca - Pikok435291.135
1666Majonez lekki - Winiary43521242
1666Majonez Light - Winiary4351.511.942.3
1666Mieszanka bakaliowa Love Las - Bakalland4357.55618
1666Mini betini Takie "Petit Burre" jak kiedyś z "Goplany"4358799
1666Płatki śniadaniowe Granola wysoko proteinowa - Lizi's Granola435225715
1666Sałatka z makaronem, jajkiem i kurczakiem43544.340.611.1
1666Sos francuski coop4351.50.547
1681Bake Rolls pizza43411.664.214.5
1681Baton energetyczny Eat Natural date & walnut4349.146.618
1681Baton Go on! protein bar43419.340.820
1681Biszkopty z mlecznym kremem Mix Milk - Balconi4341169.120
1681Chrupki kukurydziane serowe4346.76516
1681Chrupki serowe - Na Maxa4346.76516
1681Ciastka Amaretti Italiamo - Lidl43467810
1681Śliwka nałęczowska w czekoladzie4343.66218
1689Lukier kokosowy4331.552.724
1689Majonez niskotłuszczowy - Mosso4331645
1689Płatki Granola czekoladowa - Sante4337.663.315
1692Baton Ba! Banan - Bakalland4324.57214
1692Baton bananowy Ba! - Bakalland43257214
1692Baton Corny Nussig4326.963.815.3
1692Baton musli banan - Biedronka4324.57214
1692Biszkopty morelowo-śmietankowe z polewą - Dr Gerard4325.26417
1692Ciasto Rolada kakaowa4323.65623
1698ciastka gullon4316.16517
1698Ciastko francuskie z wiśnią4315.151.422.8
1698Granola domowa431155320
1698Granola fruit4317.66614
1698Pasta jajeczna - Lisner4317244
1698Popcorn karmelowy4313.879.112.8
1698Szprot podwędzany w oleju - Winter43111043
1705Alpejskie Mleczko - Milka43035622
1705Baton energetyczny - Miodowy Kłos4309.749.227.7
1705Baton miętowy Frys43027115
1705Ciasto kruche podstawowe /samo ciasto/43055024
1705Dressing, sos do hamburgera43011740
1705Krakers śniadaniowy pełnoziarnisty430145714
1705