Zamówienie Produktów dla zdrowia na stronie: http://tabelazdrowia.pl/

 PozycjaProduktkalorie ( kcal ) w 100 g/100mlBiałka ( g )Węglowodany ( g )Tłuszcze( g )2
1Tłuszcz wołowy (smalec)90200100
1Tran 90200100
3Olej kokosowy - Extra virgin (nierafinowany)9000.3098
3Olej kokosowy bezzapachowy rafinowany - Aura Herbals90000100
3Olej kukurydziany90000100
3Olej lniany - Kujawski90000100
3Olej palmowy 100% ekologiczny (nierafinowany) - Look Food90000100
3Olej rzepakowo-lniany - Optima Omega 390000100
3Olej rzepakowy - Ica90000100
3Olej rzepakowy - Kujawski90000100
3Olej rzepakowy - Wielkopolski90000100
3Olej sezamowy90000100
3Olej słonecznikowy kujawski90000100
3Olej z czarnuszki - Olvita90000100
3Olej z pestek winogron primadonna - Lidl90000100
3Tłuszcz roślinny90000100
3Tłuszcz roślinny - Planta90000100
3Tłuszcz z gęsi (smalec)9000099.8
3Tłuszcz z indyka (smalec)9000099.8
3Tłuszcz z kurczaka (smalec)9000099.8
21Olej lniany - KTC8990099.9
22Masło klarowane - Mlekovita8980.10.199.8
22Smalec8980099.5
24Olej rzepakowy - pomidory, czosnek i bazylia - Kujawski8890.31.497.9
25Olej z pestek dyni8870.81.497.6
26Olej88400100
26Olej kokosowy88400100
26Olej migdałowy88400100
26Olej rzepakowo-lniany - Golden Drop88400100
26Olej sojowy88400100
26Olej z awokado88400100
26Olej z orzechów arachidowych88400100
26Olej z pestek winogron88400100
26Oliwa z oliwek88400100
35Masło klarowane88300100
36Tłuszcz z kaczki (smalec)8820099.8
37Aromat8780097.4
38Smalec ze skwarkami i przyprawami8623.10.296.1
39Kanapka Drwala - McDonald's855376748
40Smalec roślinny8470.31.993
41Napój błonnikowy z cukrem - Herbalife8451.9100.5
42Sałatka własna duża - Salad Story83724.828.870.2
43Olej kokosowy - Virgin Bio8280092
43Olej kokosowy virgin oil - Imtenan82800100
43Olej konopny Bio tłoczony na zimno - Look Food8280092
43Olej lniany - Semco8280092
43Olej rzepakowy - Auchan8280092
43Olej rzepakowy mazowiecki - Mosso8280092
43Olej rzepakowy o smaku masła - Estermann8280092
43Olej rzepakowy wyborny - Maribo8280092
43Olej z prażonych orzechów laskowych8280092
43Oliwa z oliwek - Terra Creta8280092
43Wielkopolski Olej Lniany Złoty Łan8280092
54Olej lniany - Oleofarm8260092
54Olej z orzechów włoskich8260093.5
56Olej rzepakowy - Rapso8240092
56Olej rzepakowy wyborny - Delio8240091.6
56Oliwa z oliwek - Goccia d'or8240091.6
56Oliwa z oliwek - Monini8240092
56Oliwa z oliwek Extra Virgin - Goya8240092
61Olej ryżowy 8238230091
61Oliwa - Tesco8230091
63Oliwa Filippo Berio - Farutex8220091.3
63Oliwa z oliwek - Biedronka8220091.3
65Oliwa z oliwek - Casa De Azeite8210091.2
65Oliwa z wytłoczonych oliwek - Sodoliva8210091
67Olej kokosowy - Bio Kokos8200090.9
68Oliwa Natives - Olivenol8190091
69Witamina D3 D-VITUM forte81516.8083.1
70Olej ryżowy Alfa one8130092
70Olej rzepakowy - rafinowany8130092
72Słonina8112.4089
73Oliwa z awokado8050091
74Masło kozie7700.50.585
75Olej kokosowy - Grovy food7670092.5
76Majonez własny7651.51.283.8
77Masło ekstra - Amir7600.80.682
78Masło 83%7530083
78Masło Ekstra Łaciate - Mlekpol7530.60.883
78Masło osełkowe ekstra - Mleczna Dolina7530.60.883
81Masło pasłęckie7510.60.583
82Masło Osełka - Sobik7500.70.483
83Majonez wyborny - Splendido7481481
84Masło extra osełka - Mlekovita7461182
84Masło polskie - Mlekovita7461182
86Masło bez laktozy- Lumiko7440.70.782
86Masło ekstra - Koło7440.70.782
86Masło Ekstra 80 %7441182
86Masło Extra - Mleczna Dolina7440.70.782
86Masło extra - Paturages7440.70.782
86Masło Łowickie Extra7440.70.782
86Masło ze strzałkowa7440.70.782
93Masło staropolskie ekstra7430.70.682
94Olej rzepakowy z chili74100.582
95Olej rzepakowy z bazylią74000.582
96Chipsy kokosowe7366.92465
97Masło Ekstra - Widok7350.70.782
98Masło solone - President7250.70.580
99Margaryna Palma7230.30.480
100Margaryna Roślinna - Bielmar7220180
101Masło roślinne Słynne7210080
102Orzechy macadamia71881476
103Masło ekstra7170.90.181.1
104Orzechy pinii - Bakalland71513.79.468.4
105Mus kokosowy 100% ekologiczny - Look Food7108971
106Majonez - Thomy7081.11.277.5
107Czekolada mleczna Creation - Lindt707515631
108Masło klasyczne - Lurpak7060.50.678
108Masło roślinne7060.30.480
110Masło czosnkowe7052.15.475
111Majonez dekoracyjny - Winiary7041.52.976.3
112Majonez dekoracyjny7031.23.376
112Pasta kokosowa (creamed coconut) - Amazin Organic70372465
112Pasta kokosowa BIO70372465
115Majonez Omega 3:6 - Winiary7021.3376
116Margaryna Rama extra maślany smak7000.50.579
117Płatki kokosowe z błonnikiem6987.11267
118Orzechy Pecan69191472
119Majonez Pegaz6861.23.774
120Oliwki z pietruszką i czosnkiem6851417
121Masło - Finuu6820.71.175
121Spirytus 96% 500ml682000
123Majonez6800.6374
123Margaryna Kasia6800.50.575
123Pasta Tahini Prince680241760
126Masło (pozostałe)6790.50.675
126Masło laktosfri - Bregott6790.40.475
126Masło u cioci6790.50.675
129Sos majonezowy6780.90.577
130Margaryna Palma z Netto 250g6761175
131Orzechy piniowe67216.71368
132Majonez Oryginalny Hellmann's6700.5373
132Masło śmietankowe6701.11.173.5
134Skwarki6675.11.172.5
135Orzechy włoskie - Bakalland6661611.560.3
136Orzechy włoskie - BakaD'Or665161260
137Masło orzechowe Pindakaas - Calvé664211158
138Majonez sałatkowy6631371.8
138Majonez zwykły66313.171.8
138Płatki kokosowe BIO - Symbio6635.66.465
141Kanapka Chicken Royale - Burger King662295436
142Rama Mix oleju rzepakowego i oliwy z oliwek (do smażenia)6610173
143Wiórki kokosowe6606.923.764.5
144Tłuszcz roślinny Butella - Aldik6570073
144Wiórki kokosowe - Tesco6575.65.963.2
144Wiórki kokosowe 100g - Bakalland6575.65.963.2
147Orzechy brazylijskie65614.312.366.4
148Cukierek Tiramisu - Wawel6557.86538.5
148Pistacje kalifornijskie65522.416.253.9
150Krem kokosowy65462856
150Masło orzechowe z kawałkami orzechów - Felix654191756
150Orzechy laskowe - Siesta65415761
153Słonecznik (200g) - Kresto650201456
154Mieszanka bakaliowa orzechowa Nut Mix - Tesco649161158
154Rama - smaż jak szef kuchni - mix oleju i oliwy6490073
156Mieszanka prażonych orzechów Alesto - Lidl648191556
156Qurrito Menu - KFC6483559.231.4
158Majonez napoleoński - Mosso6470.93.570
158Masło orzechowe crunchy - NaturAvena647261852
158Masło orzechowe z kawałkami orzechów - Sante64721.713.455
161Orzechy ziemne - E.Leclerc646242150
161Orzeszki ziemne bez soli i tłuszczu - E.leclerc646242150
161Pestki słonecznika łuskanego - Japar646101260
164Orzechy włoskie645161860.3
165Masło orzechowe Allnutrtion 100% Peanut Butter Crunchy64428.613.251.2
165Orzechy ziemne prażone - Carrefour644242150
165Orzeszki ziemne (prażone) bez soli - Akardo644242250
168Masło orzechowe Krem z orzechów nerkowca BIO643222251
168Mleko kokosowe w proszku - House of Asia6433.74450
170Masło orzechowe - Primavika641241753
170Masło orzechowe bez soli i cukru641241753
172Koktajl orzechowy63817.717.155.4
172Krem orzechowy z miodem i wanilią63815.113.158
172Orzeszki ziemne - Royal Nuts638161655
175Masło orzechowe - EnerBIO63627.59.552
175Mieszanka bakaliowa Slim Cocktail - Fitella63625.163.529.8
177Masło orzechowe 90% orzechów - Sante63426.68.553
177Praliny kokosowe - Lindt6345.14249
179Masło orzechowe - Go On63326.2454.2
180Margaryna wegańska Vitaquell omega 363210.370
180Płatki migdałowe - Intermarche Bouton632273.355
180Sezam czarny63223.21059.9
180Sezam łuskany - Bakalland632232.160
184Majonez Kielecki6311.92.268
184Margaryna mleczna6310.30.170
184Mieszanka bakaliowa z orzechów prażonych i solonych Melange - Intermarche63124854
184Pesto - Lidl6316.21.666.4
188Czekolada organiczna 85 %6309.422.553.5
188Margaryna Solla6300070
188Ziarno Słonecznik kibica solony - 4xM6301924.650
191Masło orzechowe kremowe 94% - Lidl62924.314.451.2
191Muffinki jajeczne ze szpinakiem629541042
193Margaryna z masłem mix 70% - Rama6280.50.870
193Masło migdałowe FA62825.46.555.8
193Masło migdałowe Primavika628191952
193Masło orzechowe - Meridian628211951
193Masło orzechowe So Good! - FA62820.918.951.3
193Orzechy laskowe6281516.760.8
193Raffaello6289.338.847.8
200Mieszanka bakaliowa z orzechów Edel Nuss Mix - Rossmann627221253
201Orzechy nerkowca smażone i solone - Kraszki62416.830.247.8
201zapiekanka ziemniaczana z łososiem624315931
203Czekoladki Raffaello6239.338.847.8
203Masło orzechowe peanut butter green choice62325.61648.9
203Migdały płatki62324.11054.1
203Praliny Mleczne od LINDOR (czerwone) - Lindt6234.94447
203Praliny z czekolady mlecznej z delikatnie rozpływającym się nadzieniem6234.94447
208Masło zambrowskie6221.11.468
209Kakao organiczne62012.715.255.2
209Majonez kętrzyński6201.83.666.5
209Masło orzechowe crunchy - Lidl62026.113.350
209Pralinka Lindor Mleczna - Lindt6204.94348
209Risotto z krewetkami i cukinią 1/3 porcji620327720
214Orzeszki ziemne z solą - Felix618251450
215Orzechy nerkowca - TESCO615153346
215Sos czosnkowy - Winiary6151.25.665.2
217Masło migdałowe6142118.855.5
217Masło orzechowe 95% orzechów61424.712.549.6
217Masło orzechowe z kawałkami orzechów - Mister Choc614251250
217Orzeszki ziemnie smażone, solone614251449
221Majonez - Ekowital6120.62.266
221Orzechy mieszanka z ziołami prowansalskimi612261349
223Majonez pomorski - Ocetix6111.33.565.8
224Nasiona konopii łuskane (hemp)61032152
225Sos tatarski - Winiary60917.963.7
225Wątróbki z dorsza atlantyckiego w tłuszczu własnym (konserwa) - Krakowski Kredens6094066
227Masło z nerkowców607163047
228Pasta tahini premium606182150
229Kulki kokosowe z migdałem60563647
230Migdały w płatkach - Whole Foods - Tesco604207.652
231Orzechy ziemne niesolone603261450
231Pistacje prażone solone - Lorenz603251448
233Kakao surowe (ziarno)60213.531.846.8
233Migdały prażone602221856
235Cukierki Lodowe6012.65043
235Mix ziaren do sałatek Bakal, żurawina, słonecznik,dynia, pinia601173243
235Sałatka mix ziaren (dynia, pinia, żurawina, sezam, słonecznik) - Bakalland601173243
238Body Chief śniadanie obiad 3600255011
238Płatki migdałowe60023.316.650
238Prażynki - Max Snack6001.55044
238Prażynki serowe60025044
238prsto eko ICA6004.31.262
243Baton Czekolada - Biorsel5991822.448.1
243Czekolada - Montignac5999.52831
243Czekolada gorzka 75% - Moser Roth5999.320.450.2
243Czekolada gorzka 85% - Moser Roth5999.320.450.2
243Masło orzechowe Natural mix orzechy bez soli599182845
248Czekolada deserowa5987.845.942.6
248Czekolada gorzka (70- 85% zawartości kakao)5987.845.942.6
250Makaron Chorizio - Thermomix597324930
251Masło orzechowe z nerkowców596192646
252Czekolada mleczna z migdałami - Bellarom5959.742.841.7
252Pasta sezamowa Tahini595172154
254Masło orzechowe - Reese's594252250
255Baton Kinder Bueno Dark593946.140.6
255Czekolada Milk Almond - Lindt5937.95039
255Kabanosy z chilli - Pikok59323.74.353.1
255pestki dyni KRESTO593251846
259Czekolada gorzka Excellence 90% - Lindt592101455
259Masło orzechowe Mcennedy - Lidl592241350
261Migdały w czekoladzie5911424.546.5
261Migdały w czekoladzie Cocoa5911424.546.5
261Orzeszki w chrupiącej skorupce papryka - Max Snack591261646
264cebula smażona gotowa59064244
264Cebula z mąką smażona na oleju roślinnym59064244
264Cebulka smażona - Kotanyi59064244
264Kanapka Zinger Podwójny KFC59040.840.829
264Majonez Babuni5900.74.564
264Margaryna Masmix klasyczny5901165
264Słonecznik prażony - Akardo590191748
264Sos tatarski5901.35.862
272Chrupiąca sałatka (mix ziaren)589231647
272Chrupiąca sałatka (słonecznik, dynia, pinia - pestki)589231647
272Masło - Kerrygold5890.50.565
272Mix nasion prażonych (słonecznik,dynia,pinia)589231647
272Mix ziaren prażonych (dynia,słonecznik,pini)589231647
272Pistacje solone58920.52548.5
278Kakao ForFit (ziarno)58812853
278Krem orzechowo-kakaowy dark nutters - Felix588182844
278Masło orzechowe58825.119.650.4
278Masło wege588252050
278Orzeszki arachidowe w czekoladzie - Lewiatan588163742
283Czekolada wiśnia-acai - Cocoa58764143
283Zapiekanka z makaronem, kurczakiem i brokułem w sosie serowym587435123
285Baranina (gotowana)58612.2059.2
285Orzeszki ziemne w czekoladzie58616.630.942.3
285Sezam niełuskany bio - Bio Planet586171051
288Masło orzechowe 100% Peanut Butter - Ostrovit585251446
288Orzeszki ziemne prażone bez soli58523.721.549.7
288Orzeszki ziemne prażone z solą58523.721.549.7
291Cebulka smażona panierowana58474044
291Czekolada mleczna z migdałami Magnetic - Biedronka5849.24241
291Migdały mix - Carrefour58412.647.636.6
291Pestki słonecznika584212051
291Słonecznik ziarno58420.82051.5
291Wafelki Tabasi5844.553.938.1
297Cukierki - Lindt5838.341.650
297Czekolada surowa Cocoa58383643
297Czekolada surowa klasyczna gorzka5838.835.843.3
297Czekolada surowa z jagodami Goji - Cocoa58385643
297Pralinka Lindor 60 % kakao - Lindt5838.341.650
297Praliny czekoladowe5838.341.650
303Baton BA! 5 ziaren z miodem - Bakalland582153840
303Baton Ba! w miodzie - Bakalland582153840
303Czekolada mleczna z całymi orzechami laskowymi582945.139.7
303Krem czekoladowy z wsadem kokosowym deluxe - Lidl5825.452.438.8
303Słonecznik - Gardis582191748
308Czekolada 60% Kakao z pistacjami - Coop581113642
308Płatki migdałowe - Lidl581221051
308Polewa krówkowa58126037
311Czekolada z orzechami Chateau - Lidl5807.942.240.6
311Krem pistacjowo czekoladowy5804.655.138
311Słonecznik Bako D`Or Natur - Biedronka580241944
311Słonecznik łuskany Bouton - Intermarche580241944
315Czekolada gorzka (60-69% zawartości kakao)5796.152.438.3
315Czekolada luksusowa - E. Wedel57994838
315Czekolada mleczna z orzechami - E. Wedel57994838
315Masło - Milbona5791362.5
315Nasiona siemienia lnianego - Makar579253131
315Płatki migdałowe - Siesta579212250
321Ser podpuszczkowy dojrzewajacy chrupiące kostki57742544
321Słonecznik łuskany - Makar57724.418.643.7
#N/AAmerykanki kruche ciastka - WEDEL5765.96333
#N/ACiastka amerykanki57666333
#N/ACukierki Kinder Schoko-Bons5768.352.536.6
#N/ACzekoladki576650.239
#N/ACzekoladki Golden Nut576650.239
#N/AGyros z piersi kurczaka z sałatką i brązowym ryżem wg. Chodakowskiej57641.656.424.5
329Baton Kinder Bueno5759.249.537.3
329Jajeczko wielkanocne5758.552.236.5
329Migdały57521.221.749.4
332Chałwa sezamowa grecka z czekoladą gorzką ERIDANOUS (Lidl)57416.442.436.7
332Czekolada Dark Whole Hazelnuts - Ritter Sport5748.24016
332Masło osełka śniadaniowa5740.90.963
335Czekolada Cappuccio - Schogetten57345338
335Czekolada mleczna z orzechami laskowymi - Ritter Sport57384738
335Czekolada z orzechami - Lindt57384240
335Czekoladki Ferrero Rocher5738.543.341.3
335Hamburger WieśMac - McDonald's573293136
335Nasiona sezamu57317.723.549.7
335Orzechy na słodko5732230.539
335Orzechy ziemne w karmelu - PIOTR I PAWEŁ573223139
335Orzeszki ziemne w karmelu5732230.539
344Migdały - Aldi5722020.552
344Migdały - Bakalland572207.652
344Migdały - Tessco5722020.552
344Migdały prażone w czekoladzie5722020.552
344Pestki dyni BAKALLAND57224.512.745.8
344Sezam572182350
344Wafle Kinder Bueno - Ferrero5729.249.637.3
351Czekolada 70% z pistacjami - Lindt5718.13941
351Czekolada Chocolat noir 72% BIO - Ambiente57183143.4
351Czekolada kokosowa - Wawel57164938
351Pistacje niesolone571212846
351Zabielacz do kawy - La Movida5711.559.336
356Chipsy paprykowe570650.440
356Czekolada biała z całymi orzechami Nussbeisser - Alpen Gold5707.25137
356Czekolada Cocoacara - Terravita5709.83242
356Jajko czekoladowe - Milka5706.85236.5
360Baton Nut Bar569213338
360Orzeszki Beskidzkie w karmelu - Aksam569223039
362Czekolada deserowa 72% w 4 małych kawałkach5687.733.542.3
362Czekolada gorzka Excellence Dark (70% kakao) - Lindt5689.53441
362Czekolada mleczna - Bellarom5686.252.736.5
362Orzechy pistacjowe56820.327.545.4
362Słonecznik łuskany prażony56819.124.348.9
367Czekolada wanilia-wafel - Schogetten56755437
367Krem toffee5670.862.734.8
367Orzechy ziemne567261649
367Orzeszki ziemne567261649
367Wafel Góralki kokosowe56775237
372Baton Oki! - E.Wedel5665.55734
372Chleb z samych ziaren blaszka 930 gram56622.314.146.8
372Czekolada - Kinder56695335
372Czekolada Maxi - Kinder5668.753.535
372Czekoladki Kinder Chocolate56695335
372Orzeszki ziemne archaidowe w czekoladzie56614.145.236.7
378Cukierek Tiki Taki - Wawel5658.549.735.8
378Czekolada kawowa - Luxima5655.45535
378Czekoladki Thank You - Milka565749.536.5
381Baton mocno orzechowy Peanut Butter - Wawel564114338
381Czekolada biała - E. Wedel5646.15636
381Czekolada jogurtowo-truskawkowa - Schogetten5646.55336
381Masło orzechowe light - Felix564193538
381Wafelek Princessa kokosowa5647.25435.1
386Czekoladki Merci5627.449.736.3
386Kabanosy francuskie Gold - Sokołów56227150
386Sos grecki do sałatek56208.458
386Wafelek Princessa5624.158.434.6
390chilli mix ziarna tesko561309.442.6
390Ciastka Florentynki561125034
390Ciastka z ziarnami słonecznika i sezamu Felicjana56112.15033.7
390Ciastko Kinder Country5618.654.933.8
390Pestki słonecznika łuskanego56124.424.643.7
390Praliny Frutti di Mare - Volbro56185037
390Prażynki56116037
390Prażynki ziemniaczane Solone5610.85936
390Słonecznik łuskany - Finesia56124.424.643.7
399Baton Crispello - Milka5607.750.535.5
399Baton Nussini - Milka560752.535
399Czekolada Choco & Biscuit - Milka56065434
399Czekolada Extra Gorzka (65% kakao) - Alpen Gold5607.137.539.5
399Czekolada Nugat - Ritter Sport5607.45335
399Czekolada Oreo - Milka5605.555